Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciotki pomóżcie chcą zabić psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Niunia ma sie dobrze. Cieczki nie miała i chyba już nie będzie mieć. Krysia i Maciek nie bardzo mogą do niej podejść ze względu na zagrożenie ze strony amstafów sąsiada (a właściwie już tylko jednego psa). Boja sie o zycie własnych psów a zwłaszcza niesprawnego Groszka. Ogrodzenie jest niskie i pies w ferworze może nawet przeskoczyć. Właściciel jest nieodpowiedzialny, wychodzi z psem nawet bez obroży. Pies już raz zaatakował Maćka i nie tylko jego. Sprawa jest zgłoszona na policję. Suka w trakcie ataku na spacerująca po lesie osobę z bronią, została zastrzelona. Póki co P.Tadeusz przychodzi do nich z wiadomościami. Niunia razem z drugim psem bronia obejścia. Znowu stoczyła walkę z lisem, nawet była troszkę podrapana.[B] Jesli ktoś moze wesprzeć ja karmą było by wspaniale.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Niunia ma sie dobrze. Cieczki nie miała i chyba już nie będzie mieć. Krysia i Maciek nie bardzo mogą do niej podejść ze względu na zagrożenie ze strony amstafów sąsiada (a właściwie już tylko jednego psa). Boja sie o zycie własnych psów a zwłaszcza niesprawnego Groszka. Ogrodzenie jest niskie i pies w ferworze może nawet przeskoczyć. Właściciel jest nieodpowiedzialny, wychodzi z psem nawet bez obroży. Pies już raz zaatakował Maćka i nie tylko jego. Sprawa jest zgłoszona na policję. Suka w trakcie ataku na spacerująca po lesie osobę z bronią, została zastrzelona. Póki co P.Tadeusz przychodzi do nich z wiadomościami. Niunia razem z drugim psem bronia obejścia. Znowu stoczyła walkę z lisem, nawet była troszkę podrapana.[B] Jesli ktoś moze wesprzeć ja karmą było by wspaniale.[/B][/QUOTE]

Dziękujemy za wieści o Niuni...liska chciała upolować? to sprytne zwierzątka nie dadzą się tak łatwo złapać;)

To może ze składek kupimy karmę.?

Link to comment
Share on other sites

Ludzie potrafią być beznadziejni, jak amstaf pogryzie człowieka to policja dopiero zareaguje? :shake:
Niunia jest zaszczepiona mam nadzieję, bo nie pamiętam, żeby od tego lisa czegoś nie złapała.
Pilnuje kurek, słodzizna :)

Dorzucę do karmy dyszkę, więcej nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

Tak, była zaszczepiona. Pan Tadeusz bardzo ją kocha. Nie ma bliskich. Więc te przygarnięte psy, to jego rodzina.
Przechodziłam kilkakrotnie obok tych amstafów i wolałam sobie nie wyobrażać co by było gdyby wyskoczyły.

Link to comment
Share on other sites

ja tez dorzuce pare zl. do karmy.Konto to samo co poprzednio? /przepraszam za litery- uszkodzona klawiatura/

mam jeszcze prosbe zajrzyjcie bardzo prosze moze cos wymyslicie [URL]https://www.facebook.com/events/109005442632733/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...