Jump to content
Dogomania

Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)


Recommended Posts

Jest. Tylko miesiąc szybko zleci i co dalej... Mam starsze pieski na dt i są po kilka miesięcy zanim ktoś je wypatrzy i się zdecyduje... a kasy wszędzie brakuje i nie wiem czy uda się uzbierać co miesiąc 300zł. No ale decyzja nie należy do mnie, będę śledzić wątek nic więcej nie mogę zaoferować.
Trzymam za malutką kciuki żeby dała radę :kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie.
Ona taka maleńka ..i biedna. :placz:
Takie maleństwo przecież dużo nie zje.
Sama mam sunię na tymczasie (bezpłatnym) i swojego psiaczka oraz kilka deklaracji. Wiem, że dużo nie mogę Wam pomóc. Mogę zadeklarować tylko pewne 10zł/mc. Chyba, że mi coś zostanie to dorzucę.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki z Koszalina od Kingi jeżdziły na południe Polski
to w drugą stronę też damy radę. W hotelikach
10 zł za małego psiaka to najniższa cena (niestety).
Ja byłabym za przyjęciem propozycji Hałabajówki.
Łatwiej uzbierać na karmę i weta niż na hotel i weta .

Link to comment
Share on other sites

Kochani... hotelik o którym jest mowa w 1 poście to hotelik u Kasi Przystał domowe jedzenie, dostęp do najlepszych wetów, i typowo domowy hotelik i sunie będziemy odwiedzać oraz mieć ją pod kontrolą, ciężko znaleźć coś tańszego, właśnie rozmawiałam z Panią której hotelik też brałyśmy pod uwagę i również powiedziała 10 zł za dobę. Nie kręciłyśmy nosem bo ten hotelik jest najbliżej ma najlepsze warunki a dla małej liczy się czas... nie ukrywam też że wolimy mieć suczkę jak najbliżej siebie.

Dziękuję wszystkim którzy zdeklarowali wpłaty dla maleńkiej.... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]mestudio[/B], bardzo dziękuję:) Czy jeśli ktoś będzie chciał przekazać fanty na bazarek to mogę go kierować do Ciebie? Bazarki to naprawdę duża nadzieja,bo można dzięki nim nadrobić wiele finansowych zaległości!

[B]Panna Marple[/B], jesteś Aniołem w ludzkiej postaci!!! :loveu::loveu::loveu: po prostu padam na kolana w geście podziękowania! W imieniu Tiny, bo to naprawdę dla niej prawdziwa nadzieja!

[B]Justyna Lipicka[/B], moim zdaniem 10zł przy codziennej opiece oraz bezpłatnym transporcie do weta to nie jest dużo. Przynajmniej u nas normą jest raczej 15zł/doba bez względu na wielkość psa. Mała miałaby przepyszne gotowane jedzenie. Raz, że miejsce sprawdzone, w którym obecnie przebywają same staruszki, a dwa, że rzut beretem od nas.

[B]haliza[/B], bardzo dziękuję za deklarację, każda suma na wagę złota! :)

[B]obiezyswiat75 oraz wszyscy, którym nie podoba się opcja hoteliku:[/B] [B]oba oferowane tymczasy są całą Polskę od nas. Z całym szacunkiem i wdzięcznością dla cioteczek, które je zaoferowały ale dla mnie nie jest to dobre wyjście - wolę mieć zarówno sunię, jak i wszelkie sprawy związane z nią pod nosem, nie wiadomo, co może spotkać człowieka, każdy tymczas może mieć awaryjną sytuację życiową, jednocześnie domu automatycznie tez trzeba by szukać w pobliżu tymczasu i nie miałybyśmy już na to większego wpływu. Do tego (tfu, tfu) komplikacje zdrowotne... Po prostu moim zdaniem tymczasu/hotelu musimy szukać maksymalnie do 100km od nas, czyli Śląsk oraz Małopolska. I to jest ostateczna nasza decyzja w tym zakresie.[/B]

[B]Mazowszanka[/B], bardzo dziękuję za propozycję bazarkową, bazarki na wagę złota! :loveu:

[B]danyww[/B] dziękuję za deklarację!


Dziękuję wszystkim cioteczkom za słowa otuchy, wsparcia, to dla nas bardzo ważne, że na wątku coś się dzieje!!!
Zaraz powysyłam PW z numerami konta do wszystkich zainteresowanych cioteczek oraz podliczę wszystko ponieważ zrobił nam się mały chaos na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że ruch = same dobre rzeczy :) Ja jestem pozytywnie zaskoczona i naładowana dobrą energią! Naprawdę cioteczki dałyście mnie i Lili8522 masę nadziei i sił, obiecuję, że będziemy robić co się da w kwestii hoteliku, póki co na pierwszy plan wysuwa się opcja dogadania możliwości przedłużenia terminów płatności.

Ze stałych deklaracji (kopiuję również na pierwszą stronę):
pinczerka_i_Gizmo - 20zł/mc
Panna Marple - 30zł/mc
haliza - 15zł/mc
danyww - 10zł/mc

Jeśli zapomniałam do kogoś wysłać PW z nr konta to proszę bardzo o przypomnienie.

Co daje na dzień dzisiejszy łączną kwotę [B]75zł[/B] Siła odzewu niesamowita natomiast to nadal niewiele :( Dlatego deklarację, choćby 10zł/mc są na wagę złota!!!


[B]Olena84[/B], hotel domowy u Kasi Przystał, sporo cioteczek na dogo miało/ma u niej psiaki, naprawdę złego słowa nie można powiedzieć. Natomiast tak jak w pierwszym poście - koszt hotelu to 10zł za dobę wraz z jedzeniem oraz dojazdami do weta.

Link to comment
Share on other sites

ale Panna Marple zadeklarowała opłacenie pierwszego miesiąca, wg mnie trzeba to wykorzystać i małą zabierać już. a przez miesiąc szukać intensywnie deklaracji. To jest moje zdanie, które opieram na bardzo dramatycznym przedstawieniu sytuacji psa w pierwszym poście

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]mestudio[/B], bardzo dziękuję:) Czy jeśli ktoś będzie chciał przekazać fanty na bazarek to mogę go kierować do Ciebie? Bazarki to naprawdę duża nadzieja,bo można dzięki nim nadrobić wiele finansowych zaległości!

[/QUOTE]

Tak, bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Jestem Lili:)
[B]Malutką trzeba wyciągnąć i to jak najszybciej,[/B]
przykro mi ale nie mogę wspomóc finansowo.

Tak sobie myślę, podobnie jak Jo37, propozycje BDT - Hałabajówka - są na wagę złota na Dogo, malutka Tina może kogoś zauroczy niebawem, może być to jednak za rok, za dwa, czy damy radę z opłatami za hotelik?

Wyciągnąć Tinę i to prędziutko- to najważniejsze na teraz, będę zaglądał i jak dam radę pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Parę lat temu zbieraliśmy deklaracje na hotel
dla suni po 1 zł . Ludziom się wydaje,że złożyć deklarację
typu 1-2 zł to wstyd. Wtedy udało nam się uzbierać 350zł miesięcznie deklaracji na ponad rok. Była lista , odliczanie . Wątek był pracochłonny ale skuteczny.

Link to comment
Share on other sites

Pinczerka ja wiem że takie są ceny hotelików. Myślałam, że mówicie o domowym dt typu "ja biorę ją dt za karmę i dojazd do weta i chcę za to 300zł"...hoteliki wiem, że takie ceny mają...nie potrafię zaakceptować normalnych ludzi mogących wziąć do siebie pieska, którzy mają warunki, a biorą za to opłaty przewyższające cenę wyżywienia takiego pieska...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kolejne odwiedziny, cioteczki jesteście cudowne :loveu:

[B]b-b[/B] dziękuję za deklarację bazarkową, już sporo się tego nazbierało, także jestem dobrej myśli.

[B]agata51[/B] dziękuję za kolejną stałą deklarację, dzięki temu mamy w sumie miesięcznie [B]85zł,[/B] czyli malutkimi kroczkami do celu. Brakuje jeszcze [B]215[/B]...

[B]maja602[/B], dziękuję pięknie, każda wpłata się liczy!

Już wysyłam do Was dziewczyny PW z numerem konta oraz aktualizuję trzeci post rozliczeniowy na pierwszej stronie o deklarację Agaty51.


[COLOR=#006400][B]Informuję, że wraz z Lili8522 podjęłyśmy (z wieloma wątpliwościami, nie ukrywam) ostateczną decyzję, że wyciągamy Tinę do hotelu na 100%. Miejsce dla niej jest już tam zarezerwowane, może przyjechać w każdej chwili. Z racji tego, iż obie pracujemy, a schronisko jest dość krótko otwarte umówiłyśmy się na przetransportowanie Tiny do hotelu na sobotę rano. Dzięki Pannie Marple :loveu: mamy cały miesiąc na uzbieranie deklaracji do końca, mam nadzieję, że będziecie cały czas z nami![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...