Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dotarłam tutaj wczoraj, tylko nie pisałam nic. Nutusiu, strasznie mi przykro z powodu Beci. Pamiętam doskonale jak Foczka zaginęła, i jak jej właścicielka oszukała mnie, że rozplakatowała okolicę :( Dopiero jak sama pojechałam i zobaczyłam, że nie pojawił się nawet jeden plakat to przekonałam się, że w ogóle jej nie szukali. Mam nadzieję, że Becia się znajdzie, albo że znalazł ją ktoś i przygarnął!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dałam ogłoszenie do Gratki - dodatek do Dziennika Łódzkiego plus internet.
Wyjdzie jutro (prezent ode mnie)
Dziś spróbuję do Expresu Ilustrowanego - Do serca przytul psa - zgubiono/ znaleziono.
(ogłoszenie darmowe)
Są to dwie gazety, które trafiają do największej ilości czytelników.
Zamieszczenie ogłoszenia dużego, w ramce, ze zdjęciem to koszt 98 zł.
(po znajomości) ale sama juz nie dam rady.
Myślałam jeszcze o Metro. Zamieszczają ogłoszenia zwierząt z cafeanimal.pl
albo ,,Podaj dalej". Kto ma dar przekonywania , żeby zamieścili ogłoszenie Beci
i skrobnie dobry tekst ???

Edited by anneve
Link to comment
Share on other sites

98 zł to nie jest porażająca kwota - długo trzeba czekać aż się ukaże?...

W jakim sensie dar przekonywania? Trzeba napisać czy porozmawiać? Chętnie spróbuję. Spróbuję absolutnie wszystkiego, by ją odnaleźć!

Tekst (pewnie musi być krótki)
Zaginęła Becia - rudy mix jamnika gładkowłosego. Ma charakterystyczny, zawinięty go góry ogonek. Zaginęła w okolicy Zoo, ale dziś może być wszędzie! Była w czerwonej obróżce. Szuka jej osoba, która już raz ją uratowała. Znalazła jej nowy dom, ale właściciel okazał się kompletnie nieodpowiedzialny. Sunia już tam nie wróci. Dla znalazcy - nagroda.
kontakt:

A jeśli może być dłuższy:
Każdego kto widział lub zaopiekował się rudą sunią w typie jamnika, z charakterystycznie zawiniętym do góry ogonkiem, bardzo prosimy o kontakt pod nr tel: 512 268 777. Sunia wabi się Becia. Może być nieufna, ale wystarczy trochę cierpliwości, coś dobrego w ręku i powinna podejść. Sunia zaginęła podobno w okolicy ZOO, ale dziś może już być wszędzie. Szuka jej osoba, która już raz ją uratowała, znalazła nowy dom, ale właściciel okazał się kompletnie nieodpowiedzialny - Becia już tam nie wróci, jeśli się znajdzie. Dla znalazcy - nagroda!

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia mamy tylko te z wątku :( W domu pewnie mam w lepszej rozdzielczości, ale wrócę dopiero ok. 18-tej. Cholerka, dobrze by było z tym piątkiem, bo w weekend ludzie mają więcej czasu może na czytanie gazet...
Czyli co - dasz mi znać czy Ci się uda i czy mam wysyłać te 2 zdjęcia, które mam? I jak z płatnością?

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie co znalazłam, ogłoszenie z 2.12.2012 :-o:-o nie wiem o co chodzi...
Tak siedze i szukam cały czas ogłoszeń i trafiłam na to...

[URL]http://tablica.pl/oferta/becia-malutka-sunia-o-wielkim-serduszku-szuka-domu-ID1p6cw.html#0b87262516;r:7;s[/URL]:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Spokojnie, myślę, że tablica sama sobie ponowiła ogłoszenie, nikt go nie wysyłał ponownie[/QUOTE]
A jest taka opcja, że sami odnowili ?
Ja muszę sama odświeżać, bo samo się nigdy nie zrobiło...
Zresztą, zaraz do nich napisze i podam link do ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Spokojnie, myślę, że tablica sama sobie ponowiła ogłoszenie, nikt go nie wysyłał ponownie[/QUOTE]

ja też tak myślę.
A może obecną już nie pańcię Beci trzeba odwiedzić? Przyszła mi taka myśl do głowy , że może Becia jest un niej ,ale chcę ją oddać i stąd to ogłoszenie. Wydaje mi się to mało prawdopodobne,ale cholera wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Napisałam do tablicy, czy to oni odświezyli, czy tylko osoba która dodawała ogłoszenia mogła to zrobić.[/QUOTE]
Ogloszenia odświeża tylko osoba, ktora je wstawila, chyba ze jest wyroznione wtedy jest odswiezane przez system.


Tu sa inne ogloszenia tej samej osoby:

[URL]http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1cBo/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Ogloszenia odświeża tylko osoba, ktora je wstawila, chyba ze jest wyroznione wtedy jest odswiezane przez system.


[/QUOTE]
No tak właśnie myslałam i byłam pewna tego na 100%, ale Gusia zbiła mnie z tropu i napisałam do nich, aby się upewnić...

[quote name='Patmol']a numer telefonu jest Twój Nutusiu?[/QUOTE]
Tak, numer jest Madzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...