Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

Anneve jeszcze będzie podawać swój, gdyby była potrzebna natychmiastowa interwencja w Łodzi - bardzo dziękuję...
Tropię osobę, która dodała ogłoszenie. Ale to musi być chyba jakiś totalny błąd! Wygląda na to, że to dziewczyna z dogo, która prowadzi bazarki ogłoszeniowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam odpowiedź od tablicy :

[COLOR=#222222][FONT=Geneva]
[B][COLOR=#4B0082][I]Witaj!

Dziękujemy za wiadomość.[/I][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#4B0082][I]


Przykro mi, lecz nie mamy możliwości odświeżenia oferty, tylko Użytkownik który dodał ogłoszenie może je odświeżyć.

[/I][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Geneva][B][COLOR=#4B0082][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Geneva][B][COLOR=#4B0082][I]


W razie dalszych pytań, proszę o kontakt.



Pozdrawiam

Ewelina,

Zespół Tablica.pl[/I][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej możliwości - niczego nie odświeżałam!!!!!
Żaden mój psiak nie jest teraz ogłaszany. Czasem dostaję jeszcze maile, żeby odświeżyć jakieś ogłoszenie (nie dalej jak dziś - Dumce), ale od razu je kasuję, nie wchodząc na dany portal!!!! Poza tym jasno wynika, że to nie ja jestem użytkownikiem, który dodał ogłoszenie 2 grudnia, tylko ktoś inny... Jakim cudem, ja się pytam!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie to ewidentna pomyłka (może przedłużył je ktoś ogłaszający nie wiedząc, że nie ma takiej potrzeby, a może automat "się zaciął"), pal je diabli, ale są tam zdjęcia do wykorzystania - odciąć napis i można wstawiać gdzie trzeba - mają chyba lepszą rozdzielczość niż te Twoje, Nutusiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nie ma takiej możliwości - niczego nie odświeżałam!!!!!
Żaden mój psiak nie jest teraz ogłaszany. Czasem dostaję jeszcze maile, żeby odświeżyć jakieś ogłoszenie (nie dalej jak dziś - Dumce), ale od razu je kasuję, nie wchodząc na dany portal!!!! Poza tym jasno wynika, że to nie ja jestem użytkownikiem, który dodał ogłoszenie 2 grudnia, tylko ktoś inny... Jakim cudem, ja się pytam!?!?!?!?[/QUOTE]
Madzia no przeciez to nie TY, juz podalam link do ogloszen tej osoby, widać ,ze robi rozne ogloszenia i chyba jest z Katowic , nie ma co się denerwowac tylko napisac odpowiedz na to ogloszenie z prosba o usuniecie i sprawa zalatwiona....
Sama do Niej napisze....

niestety ma zablokowanego maila:(

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/48568795_2_644x461_becia-malutka-sunia-o-wielkim-serduszku-szuka-domu-zdjecia.jpg[/IMG]

[img]http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/48568795_4_644x461_becia-malutka-sunia-o-wielkim-serduszku-szuka-domu-zwierzeta.jpg[/img]

[img]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/48568795_3_644x461_becia-malutka-sunia-o-wielkim-serduszku-szuka-domu-psy-bez-rodowodu.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ale dlaczego ten ktoś ogłosił Becię?... Napisałam PW - jeszcze nie mam odpowiedzi. Ogłoszenia Bećce robiła Ziutka, więc jakim cudem teraz ją nagle ogłasza ktoś inny?...[/QUOTE]
Tego nie wiem, ja oglaszalam Becię ale jak znalazla dom to usunęlam ogloszenia.Moze to jakas hobbystka a moze byly na bazarku kupowane juz nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Luna do mnie zadzwoniła, że może na bazarku ogłoszenia kupione i ktoś odświeżył. Ale sprawdziłam na wątku - ogłoszenia robiłaś Ty i Ziutka. No, chyba, że o czymś nie wiem. Dziewczyna, która ogłaszała tamte pieski ma na dogo nick Bazyliszek. Nie znam jej, nigdy jej u mnie na wątkach nie było, więc tym bardziej. Zadzwonię do Cię Eluś jak dorwę Sławkowy telefon ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No właśnie Luna do mnie zadzwoniła, że może na bazarku ogłoszenia kupione i ktoś odświeżył. Ale sprawdziłam na wątku - ogłoszenia robiłaś Ty i Ziutka. No, chyba, że o czymś nie wiem. Dziewczyna, która ogłaszała tamte pieski ma na dogo nick Bazyliszek. Nie znam jej, nigdy jej u mnie na wątkach nie było, więc tym bardziej. Zadzwonię do Cię Eluś jak dorwę Sławkowy telefon ;)[/QUOTE]
Nie znam i nie zamawialam ogloszen u tej Osoby, moze w ten sposob pomaga,ze znajduje ogloszenie i ...

Link to comment
Share on other sites

przerobiłam trochę plakat bo komputer nie chciał mi drukować normalnie

tak to wygląda tyle że tabelka z telefonami jest w drugą stronę i pociełam żeby mozna było urywać.
niestety nie mam tuszu kolorowego i zdjęcie jest trochę niewyraźnie ale jeśli ktos ją widział powinien rozpoznać

zaraz wrzuce zdjęcie

edit: jednak nie wrzuce, nie chce się wrucić do intenetu, musicie mi wierzyć na słowo :), nie jest źle, zrobiłam wersje dla niedowidzących niechcący, telefon i nagłówke straaaasznie duży:)

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie przyjęte. Zdjęcia doszły.

Rita 60 oplakatowała Teofilów. SUPER !
To ja biorę na siebie centrum, okolice Manufaktury, Galerii
ulice: Zachodnią, Legionów, Konstantynowską
z Konstantynowem Łódzkim włącznie,
okolice Dworca Łódź-Kaliska oraz całą Retkinie.

Kirinna
zaraz podrzucę do Kakadu (jestem tuż obok)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anneve']Ogłoszenie przyjęte. Zdjęcia doszły.

Rita 60 oplakatowała Teofilów. SUPER !
To ja biorę na siebie centrum, okolice Manufaktury, Galerii
ulice: Zachodnią, Legionów, Konstantynowską
z Konstantynowem Łódzkim włącznie,
okolice Dworca Łódź-Kaliska oraz całą Retkinie.

Kirinna
zaraz podrzucę do Kakadu (jestem tuż obok)[/QUOTE]

ja załatwie rude pab. i okolice wileńskiej już, miałąm w pon zawiesił ale nie starczyło mi ogłoszeń bo po drodze je porozklejałam, przydałby się ktoś żeby na widzewie, centrum itd obkleił chociaż wątpie żeby tam dotarła,

Link to comment
Share on other sites

Wątek Przytuliska w Głownie.
Znalazł się po 10 dniach dokładnie na drugim końcu Łodzi...
Przemieszczał się ulicami, gdzie panuje największy ruch.
Jest tej samej wielkości co Becia albo mniejszy.
Dlatego wierzę , że może być dosłownie wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anneve']Wątek Przytuliska w Głownie.
Znalazł się po 10 dniach dokładnie na drugim końcu Łodzi...
Przemieszczał się ulicami, gdzie panuje największy ruch.
Jest tej samej wielkości co Becia albo mniejszy.
Dlatego wierzę , że może być dosłownie wszędzie.[/QUOTE]

aa już kojarze:)


czyli przydało by się obkleić widzew, bałuty itd

Link to comment
Share on other sites

Nutusia dzwoniłam do pana z lunaparku, ale ja mam pecha jakiegoś i nikt nie odebrał więc napisałam maila, wysłałam też mojego tatę, żeby przy okazji spaceru ze sznaucerką spróbował się dobić do stróża pilnującego lunaparku, ale jemu też ta sztuka nie wyszła :/ jutro pojedziemy z mężem po jego pracy więc będziemy tam po południu i wieczorem kiedy dużo więcej ludzi spaceruje z psami niż np o 10 tak jak byłam wczoraj. Szkoda, że dzień teraz taki krótki, bo jestem zdana na czyjeś towarzystwo, bo niestety, ale sama do tego parku po zmroku nie wejdę nawet w towarzystwie sznaucerki :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...