Jump to content
Dogomania

Krystak

Members
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Krystak

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łódź
 1. I jak tam się miewacie kochani? Ciepło wam w tyłeczki? :) Jeśli tak to super, polecam następnym razem nie zabierac się za pomaganie. Szczeniaki lepiej miałyby na polu, gdzie żyłyby szczęśliwe. Juz dokładnie za chwilkę 4 rok minie odkąd psy są w schroniskowych boksach. Ale miejcie wywalone dalej. Nie pozdrawiam.
 2. No i jak tam wszyscy pomocnicy się miewają? Psiaki 3,5 roku w schronisku siedzą...mimo ogłoszeń nikt się nimi nie interesuje. 2 z nich są płochliwe ale nie zdziczałe, 1 najmniejsza z miotu jest kompletnie dzika. Może ktoś w końcu się nimi zainteresuje?Chociaz DT?
 3. Udzielałem się w tym wątku i teraz widzę że pisane było o nietrzymaniu moczu. No i dopadło to również moją sucz. Teraz jakieś 2/3 lata od sterylki i wyszło to hormonalne nietrzymanie. Zaczynamy lecznie w przyszłym tygodniu (bo nałożyło się również zatrucie psa) także jednak mimo że jest małym psem to u niej to wystąpiło (12 kg)
 4. Ale dziewczyny pięknie biegają! A tak btw ciekawe czy Lora (Baleta/Całka) poznała się z tym Fuksem czy tym drugim długowłosym bo je chyba z jednego podwórka zabieraliśmy.
 5. Krystak

  Kandydaci na weterynarię 2013 :)

  No to teraz ja moja klasa maturalna, marzę o wecie od dawien dawna, zobaczymy czy wyjdzie, najchętniej uderzam na Olsztyn lub ewentualnie Warszawę. Jest to taki ogromny stres dla mnie że nawet sama myśl o maturze mnie obecnie przeraża. Zobaczę, może dam radę :)
 6. Czy ktoś jeszcze interesuje się losem psiaków?
 7. Krystak

  CACIB Łódź 4-5.05.2013

  O ktorej i gdzie jutro wystawiane beda Bostony?
 8. A powiedzcie mi w sprawie Całki nie ma żadnego odzewu :( ?
 9. Szkoda że po mnie nie zadzwoniłyście też bym się spotkał :(
 10. Dagmara widziałem cię dziś wraz z "tymi cudziutkimi, wysokimi pieskami" jak wracałaś z Elty :)
 11. Ale Eliza potrzymałaś wszystkich w niepewności :P Róża kochana tak się starał, biegała za każdą odbitą przez państwa piłką i choc w większości przypadków wygrywał ich pies to ona niezrażona dalej biegła i biegła i co któryś raz udawało jej się zdobyc :)
 12. A był obejrzęc Różyczkę, ale nie wiem czy szczegóły mogę zdradzac :), także potrzymajcie się w niepewności :)
 13. Eliza zależy co masz na myśli :lol:. Ale witam witam :). Całka taka smutna bez Denzela jest, tak mi jej szkoda, przecież to taka ogromna miłośc była. E a czy wszystkie charty są tak zgodnymi psami (no oprócz Biszkopta vel. Szampana)? Bo mogą biegac z wiloma innymi psami a nie ma żadnej agresji miedzy nimi.
×