Jump to content
Dogomania

Krystak

Members
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Krystak

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łódź
 1. No i jak tam wszyscy pomocnicy się miewają? Psiaki 3,5 roku w schronisku siedzą...mimo ogłoszeń nikt się nimi nie interesuje. 2 z nich są płochliwe ale nie zdziczałe, 1 najmniejsza z miotu jest kompletnie dzika. Może ktoś w końcu się nimi zainteresuje?Chociaz DT?
 2. Udzielałem się w tym wątku i teraz widzę że pisane było o nietrzymaniu moczu. No i dopadło to również moją sucz. Teraz jakieś 2/3 lata od sterylki i wyszło to hormonalne nietrzymanie. Zaczynamy lecznie w przyszłym tygodniu (bo nałożyło się również zatrucie psa) także jednak mimo że jest małym psem to u niej to wystąpiło (12 kg)
 3. Szkoda że po mnie nie zadzwoniłyście też bym się spotkał :(
 4. Dagmara widziałem cię dziś wraz z "tymi cudziutkimi, wysokimi pieskami" jak wracałaś z Elty :)
 5. Ale Eliza potrzymałaś wszystkich w niepewności :P Róża kochana tak się starał, biegała za każdą odbitą przez państwa piłką i choc w większości przypadków wygrywał ich pies to ona niezrażona dalej biegła i biegła i co któryś raz udawało jej się zdobyc :)
 6. Eliza zależy co masz na myśli :lol:. Ale witam witam :). Całka taka smutna bez Denzela jest, tak mi jej szkoda, przecież to taka ogromna miłośc była. E a czy wszystkie charty są tak zgodnymi psami (no oprócz Biszkopta vel. Szampana)? Bo mogą biegac z wiloma innymi psami a nie ma żadnej agresji miedzy nimi.
 7. Czy powiecie mi na której stronie są zdjęcia Glutka albo podeślecie nowe tzn. tego szczeniaczka co zabrany został z tego samego domu co Biszkopt vel Szampan, taki mały zagilony co go zabrałem z takiego mega obskurnego boksu.
 8. Krystak

  "SUKA RAZ MUSI URODZIĆ" obalanie mitów

  Ja też miałem nie raz sytuację z walniętymi ludźmi. Gdy do schroniska przychodzą ludzie w sprawie adopcji szczeniaka i mówię o obowiązku kastracji tego psiaka inaczej mogą zostac wyciągnięte konsekwencję i psiak zostanie odebrany to 1/10 przypadków to pytania do mnie: a pan by się wykastrował? Na co ja odpowiadam że oczywiście nie ma problemu. I choc często inni wolontariusze twierdzą że nie warto ciągnąc rozmowy z takimi ludźmi, to nie jednokrotnie przekonałem się że po podaniu dobrych argumentów i opowiedzeniu o bezdomności zwierząt ludzie zaczynają coś rozumiec i np. zamiast adopcji szczeniaka decydują się na adopcję psa dorosłego już wykastrowanego/wysterylizowanego. Ale jednak większośc ludzi burknie coś pod nosem niemiłego na mój temat i wychodzą z przytupem ze schroniska, no cóż, jakoś nie żałuję i tak psiaki jakoś znajdują domki.
 9. Krystak

  Gangster już w DS!!!!!

  Chorobą nie ma się co przejmowac, moja suka też to miała w wieku 6 msc. Teraz ma 3,5 roku i śladu nie ma po operacji, no może nóżka odrobinkę krótsza jest, ale w niczym to nie przeszkadza, dopiero po przyjrzeniu się można to zauwazyc. Jest w pełni sprawna. Ważne żeby przyszli opiekunowie psa nie zapaśli bo będzie mu nadwaga przeszkadzac. Powodzenia w szukaniu domku życzę :)
 10. I jak tu przemówic takim ludziom do rozumu, według nich wygodniej jest po prostu podrzucic szczeniaki niż sterylizowac sunię.
 11. Krystak

  Foksteriery w potrzebie

  Mam nadzieję że poradzą sobie z nią, bo charakterek to ona miała :)
 12. Krystak

  Galeria Fifkowatej vel Brodawej

  Witam się, przejrzałem większośc galerii coś mnie tchnęło :) Fifka cudna, śliczna ogólnie och i ach, no i to agility, zawsze chciałem to trenowac ze swoją sucz, ale jakoś nigdy nie wszyło, teraz 3 lata ma więc trochę za późno. Będę Was odwiedzał ;)
 13. Witam bardzo nieśmiało proszę o poświęcenie 2 minutek uwagi. Pewna wspaniała kobieta ( Sarunia- Niunia) dzięki której wiele psów pojechało do wspaniałych domków, teraz potrzebuje pomocy. Cały czas służy pomocą pomimo, że sama ma wiele spraw na głowie. Przygarnęła pieska na tymczasie jednak okazało się, że jest chory i teraz pani jak i psiak potrzebują pomocy. Dlatego bardzo proszę z całego serca o zajrzenie na bazarek, na którym każdy może znaleść coś dla siebie jak i swojego pupila. Dlatego jeszcze raz bardzo proszę chciaż zajrzyj... chociaż podnieś...

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232322-Bazarek-Ekspress-dla-Bąbelka-Nowe-i-Używane-do-23-09-2012-do-godz-22-00

×