Jump to content
Dogomania

Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wieczorkiem równiez było sioo na dworku :multi:

Mysza jest taka śmieszna :) wychodzę z pokoju, Ona biegnie pod okno balkonowe i sobie wygląda. JA wracam, Ona biegiem na posłanie. I tak w kółko :)

Na podwórku jest bardzo niepewna... zrobi kilka kroków i zatrzymuje się. Nie ma opcji, żeby wróciła do domu na smyczy, muszą Ją wynosić i zanosić.
A jak Ją chce wziąć na ręce na podwórku to trochę się wyrywa, jakby chciała zwiać.
A ja Ją wtedy biorę szybko na ręcę i całuje :loveu: i miziam :loveu:

Jej nie sposób nie kochać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------

Wczoraj wieczorem przyjechała szwagierka z TZ - oboje zakochani w Myszce. Miziali, głaskali... ale Myszka była bardzo zestresowana - w ciągu dnia odkurzacz, zapoznanie z nastroszoną jak dzik - Deją, zamieszanie. Przez to Mycha nie chciała się ząłatwić :roll:
W nocy kręciła się obok naszego łóżka (pierwszy raz w życiu. Myszka generalnie nie lubiła leżeć obok człowieka), wzięłam Ją i poszliśmy spać. Rano się budzę - a Mycha leży wywalona brzucholem do góry :loveu: Poszłyśmy na dworek - wszystkie sprawy załatwione :evil_lol: miejsce na śniadanko zrobione :evil_lol:
Nauka wskakiwania na nasze wysokie łóżko - opanowana ;)

Mycha je na zmiane puszki z kurczakiem. Nawet kilka chrupek suchej karmy zjadła :)

Edited by Maupa4
Link to comment
Share on other sites

Ja chcialam napisac, ze ja tez regularnie tu zagladam (i na inne watki "moich" psiakow, tzn. takich, dla ktorych cos, choc minimalnie, moglam zrobic), dlatego te "sprawozdania" z postepow w normalniejacym zyciu sa takie wazne i cudne, dziekuje. Potem czytam to na glos w domu!:-). Nic nie pisze, no bo co mam pisac.... :-), choc zawsze z przyjemnoscia czytam, jak inni tez sie ciesza. Wtedy wiem, ze duch w narodzie (psio- i zwierzolubnych) nie ginie!
Bardzo sie ciesze, ze na innych watkach poswiecilo sie uwage innym malutkim zwierzatkom (pomysl z oddaniem miesiaca/miesiacow psiokocich na krakvecie gryzoniom, o nich tak malo ludzi mysli i im pomaga).

(Nie zapominajcie o ptakach w te mrozy!:-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']fajna i sympatyczna ta Myszka :)

obraczus87 cały czas pamiętam o Twojej prośbie pomocy na Baloniarkach, oczywiście zgadzamy się na wsparcie. Teraz z urlopu wróciła Ciotka Skarbnikowa także jeśli jest potrzebna nadal pomoc to śmiało pisz. Pozdrawiam :)[/QUOTE]
Doczytałam na naszym baloniarskim wątku o potrzebnym wsparciu, więc skoro już jestem a i kasa też jest, to pisz, Martusiu śmiało, czego Ci trzeba, ile, na co, no wiesz... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Myszka to ty juz jestes prawdziwym domownikiem:)[/QUOTE]

Dokłądnie :)

[quote name='Nutusia']Normalny pies - śpi w łóżku i sika na dworze! :) Możecie zacząć ją ogłaszać... ;)[/QUOTE]

Tylko chodzić na smyczy nie potrafi.... każda najmniejsza zmiana powoduje, że Myszka nie chce się ząłatwić i się trzęsie :roll: :roll:

[quote name='mmd']Doczytałam na naszym baloniarskim wątku o potrzebnym wsparciu, więc skoro już jestem a i kasa też jest, to pisz, Martusiu śmiało, czego Ci trzeba, ile, na co, no wiesz... :)[/QUOTE]

Na razie pieniążki Myszka posiada :) jak będzie umówiony zabieg sterylizacji wtedy zwrócę się z prośbą :) dziękuję!

------------------------------------------------------------

Dzisiaj byłyśmy u weta. Myszka została potraktowana Advocatem. Oczywiście całą drogę do weta oraz u weta się trzęsła. To samo było po powrocie do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...