Jump to content
Dogomania

Tragedia-psy umierają powoli z niedozywienia !!!!!


zadra

Recommended Posts

Kochane cioteczki i wujkowie, zapraszam Was serdecznie na bazarek z super książkami dla 4 bidek w tym dwóch potwornie pogryzionych szczeniaczków, które walczą o życie :-(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217002-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-na-pogryzione-Pepsi-i-Col%C4%99-oraz-Misi%C4%99-i-Gret%C4%99-do-11-listopada-24-00"]http://www.dogomania.pl/threads/217002-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-na-pogryzione-Pepsi-i-Col%C4%99-oraz-Misi%C4%99-i-Gret%C4%99-do-11-listopada-24-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tola']Doszły wpłaty:

P. Natalia S. Gdańsk - 50 zł
Baster i Lusi - 20 zł
P. Alicja Z. - Żlinice - 30 zł

Bardzo dziękujmy.
W środę za zebrane pieniądze zostanie zakupiona karma i przekazana opiekunom psów.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za wpłaty!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wynika mi z poprzednich postów, że gdyby zwierzęta były skazane na tylko i wyłącznie na pomoc Fundacji ZEA, to po zjedzeniu karmy oferowanej przez wójta ( 30 kg na 25 psów ) nadal byłyby głodne. Fundacja bowiem jak dotychczas nie zadeklarowała na forum żadnego wkładu własnego.
Poczekała aż wpłyną pieniążki przekazane przez życzliwych ludzi i dopiero zakupi karmę
Czy jakaś faktura za zakup tejże karmy zostanie zamieszczona na forum?????
Wszyscy zainteresowani losem psów z Majdanu zechcą zobaczyć jaka karma, gdzie i za jaką ilość pieniędzy zostanie zakupiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Wynika mi z poprzednich postów, że gdyby zwierzęta były skazane na tylko i wyłącznie na pomoc Fundacji ZEA, to po zjedzeniu karmy oferowanej przez wójta ( 30 kg na 25 psów ) nadal byłyby głodne. Fundacja bowiem jak dotychczas nie zadeklarowała na forum żadnego wkładu własnego.
Poczekała aż wpłyną pieniążki przekazane przez życzliwych ludzi i dopiero zakupi karmę
Czy jakaś faktura za zakup tejże karmy zostanie zamieszczona na forum?????
Wszyscy zainteresowani losem psów z Majdanu zechcą zobaczyć jaka karma, gdzie i za jaką ilość pieniędzy zostanie zakupiona.[/QUOTE]
Rozliczenie ze zbiórki pieniędzy i wydatków, z fakturami, w pierwszym poscie jest wymogiem tego forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sillann']Cioteczki wplacilam pieniaznki dla psiakow, prosze o potwierdzenie jak dojda.
jak wogole sytuacja?? cos ruszylo?? jak male psiaki w schronie?? co ze starszymi, dalej u tych pseudo wlascicieli??[/QUOTE]
Oczywiście potwierdzimy!!!
Dziękujemy P.Dagmarze za wsparcie kwotą 30pln psiaków.W natepnej turze zakupimy karmę.
Dzisiaj za wczesniejsze wpłaty zakupliśmy 45kg suchej karmy.Jutro rano zostanie odebrana przez córkę wlaścicieli psów.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzienie odbioru karmy umieszczone zostanie na wątku.

Doszły kolejne wpłaty na konto fundacyjne z dedykacja "zagłodzone psy".
Bardzo dziękujemy.
[B]ewu - 70 zł[/B]
[B]P. Tomasz L. Bartniki - 20 zł[/B]
[B]P. Agnieszka B - Turawa - 25 zł[/B]

[quote name='sillann']Cioteczki wplacilam pieniaznki dla psiakow, prosze o potwierdzenie jak dojda.
jak wogole sytuacja?? cos ruszylo?? jak male psiaki w schronie?? co ze starszymi, dalej u tych pseudo wlascicieli??[/QUOTE]
Jutro zadra zapyta w schronie o stan szczeniaków i da znac.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w Majdanie.
Psiaki chyba mają się lepiej. Nie rzucają się na karmę, nie przepychają się do misek.
Wyrażnie widać, ze są najedzone i ich stan ogólny się poprawia.
Pół posesji, na której znajduje się budynek gospodarczy, jest odgrodzone siatką i to jest ich królestwo
Mimo, że przyjechałam bez zapowiedzi na " psiej stronie było czysto, a w przeróżnych naczyniach stała świeża woda.
Został jeszcze jeden szczeniaczek, ale on ma już " zaklepanego " właściciela.
I dobrze myślałam. Na ulicy zamieszkała mała czarna sunia, którą właścicielka z litości podkarmia.Sunia boi się wejść za furtkę posesji, ale od płotu nie odchodzi.Mamy więc w Majdanie kolejnego podrzutka.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki śpią w budynku gospodarczym ( dawna stajnia, obora ? ).Wewnątrz widziałam ( z daleka) słomiane legowiska.
Jest jakaś buda, ale dziś wylegiwały się na słonku.

Od początku wet zakładał, że niektóre sterylki będą ( niestety ) aborcyjne.
Nie wiem jak jest z tą sunią- będę tam jeszcze w tym tygodniu ( może jutro, a może dopiero w niedzielę ) i jeżeli sunia wcześniej nie pójdzie na zabieg dowiem się.

Ta spoza posesji jest mała, czarna i okropnie wystraszona.Powoli zbliża się do furtki. Pani K. mówi, że jeszcze dzień, dwa i wejdzie na podwórze.

Nie chciałam robić zdjęć, bo na dzień dobry usłyszałam żale, że " niektórzy, to zdjęć narobią , wezmą d..ę w troki i pojadą ".
Było tam już parę osób z aparatami- ludzie chyba niezdrowej sensacji szukają- które po zrobieniu zdjęć odjechały w milczeniu, nie pytając nawet o psy.
Nie chciałam się narażać. Tam chyba i psy i właściciele są zestresowani.

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie ze psinki juz toche odkarmione:) ale kurcze zeby rzeczywiscie ludziska nie zrozumieli ze skoro dokarmia sie czyjes psy to jeden w ta czy w ta roznicy nie zrobi;/ i zeby nie znalazlo sie wiecej takich pseudowlascicieli ktorzy pozbeda sie podopiecznych;/wlasnie podrzucajac ich na to podworko
a mam jeszcze pytanko, czy chodzi o Majdan ten obok żółkiewki???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...