Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

AgusiaP mnie tu przygoniła mimo mojego podpisu.
Biedna lalunia. Ślepota u młodych spanieli jest najczęściej uwarunkowana genetyczni. Jestem taka mądra, bo miałam w DT przez 2,5 miesiąca całkowicie niewidomą spanielkę . Badania gospodarki tłuszczowej wykazały duże zaburzenia w przemianie lipidów.Miała też złe wyniki wątrobowe..Po podaniu leków i diecie to się poprawiło i sunia miała operację usunięcia soczewek.Niestety nie odzyskała wzroku.
Z Waszych obserwacji wynika ,że ona jednak trochę widzi.Trzeba jak najszybciej zrobić badania i wdrożyć leczenie.A do tego momentu podawać jej olej lniany Budwigowy.Warto zawalczyć o tę resztkę widzenia.
Mogę na początek fundnąć jej 0,5 l.butelkę oleju.Skóra się po nim też poprawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']AgusiaP mnie tu przygoniła mimo mojego podpisu.
Biedna lalunia. Ślepota u młodych spanieli jest najczęściej uwarunkowana genetyczni. Jestem taka mądra, bo miałam w DT przez 2,5 miesiąca całkowicie niewidomą spanielkę . Badania gospodarki tłuszczowej wykazały duże zaburzenia w przemianie lipidów.Miała też złe wyniki wątrobowe..Po podaniu leków i diecie to się poprawiło i sunia miała operację usunięcia soczewek.Niestety nie odzyskała wzroku.
Z Waszych obserwacji wynika ,że ona jednak trochę widzi.Trzeba jak najszybciej zrobić badania i wdrożyć leczenie.A do tego momentu podawać jej olej lniany Budwigowy.Warto zawalczyć o tę resztkę widzenia.
Mogę na początek fundnąć jej 0,5 l.butelkę oleju.Skóra się po nim też poprawi.[/QUOTE]

Pokerku nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę, że przyjełaś zaproszenie na wątek maleńkiej :loveu::loveu::loveu:
Napewno jak najszybciej trzeba będzie wysłac sunie na badania do dobrego weta.
Twoje rady będą nam napewno bardzo potrzebne, bo Ty przecież jesteś weteranką w tej dziedzinie:loveu::eviltong:


Chciałam zapytac tak z ciekawości czy po 2,5 miesiącach znalazłaś DS dla tej spanielki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']macie moje 10 zł deklaracji na hotelik, ona jest cudna:-( na pw przeslijcie nr konta proszę[/QUOTE]
Sie robi :)

[quote name='Martika@Aischa']Zapisuję się u dziewczynki ....zrobię bazarek ...chociaż tyle mogę :( Trzymaj się maleńka :*[/QUOTE]

[quote name='Collie']...Przeglądnę i będę podnosić bazarek jak i tutaj.[/QUOTE]

Stokrotne dzięki. Jesteście kochane :loveu:

[quote name='Poker']...Mogę na początek fundnąć jej 0,5 l.butelkę oleju.Skóra się po nim też poprawi.[/QUOTE]
Witaj. Miło znów Cie widzieć :)
Bardzo pięknie dziękujemy za chęć pomocy, ale będzie trudno z tym olejem. Mała prawdopodobnie jutro jedzie do Krakowa, a z Krakowa do hoteliku w Iwanowicach.

[SIZE=3]Emilka obawia się, że nie będzie miał kto głosować, a tu tyle Cioteczek się u suni zjawiło :)[/SIZE]

Może w tej sytuacji nie będziemy czekać na kolejne propozycje i wybierzemy imię spośród tych sześciu. Co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem na zaproszenie.
Niestety dt nie mogę zaoferować, bo mam już 4 psy (1 kupiony, 1 przygarniety, 1 podrzucony i 1 adoptowany) oraz 2 koty :-(
Finansowo nie pomoge, bo pomamogłam ostanio juz 4 innym pieskom, a swoje stadko też muszę wykarmić :shake:
Ale porozsyłam wiadomość i chętnie będę zaglądała, żeby chociaż podrzucać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weg']Zapisuję sobie sunieczkę i od czasu do czasu będę zaglądała, i podrzucała wątek.
Niestety nic więcej nie mogę zrobić, bo sama nie potrafię tych wszystkich psich bid ogarnąć.:-([/QUOTE]

[quote name='_Dunaj_']Witam, jestem na zaproszenie.
Niestety dt nie mogę zaoferować, bo mam już 4 psy (1 kupiony, 1 przygarniety, 1 podrzucony i 1 adoptowany) oraz 2 koty :-(
Finansowo nie pomoge, bo pomamogłam ostanio juz 4 innym pieskom, a swoje stadko też muszę wykarmić :shake:
Ale porozsyłam wiadomość i chętnie będę zaglądała, żeby chociaż podrzucać :lol:[/QUOTE]


Zaglądajcie dziewczynki i podnoście wątek, żeby maleńka była na samej górze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...Może w tej sytuacji nie będziemy czekać na kolejne propozycje i wybierzemy imię spośród tych sześciu. Co Wy na to ?[/QUOTE]
[quote name='AgusiaP']Ok ja jestem za :p[/QUOTE]
Emi, Soko, czy Wy także się zgadzacie ?

AgusiaP zna właścicielkę hoteliku, do którego pojedzie nasza panienka. Nie zna osobiście, ale... może za zgodą AgusiaP wkleję tu Jej wypowiedź o tym hoteliku

[I]Nie byłam tam osobiście, ale miałam przyjemnośc długooooo rozmawiac z Iwonką przez telefon :cool3:
To super dziewczyna ;-) Od paru osób słyszałam same dobre opinie na jej temat, żadnej złej :lol:[/I]

Tak więc jeśli ktoś miał jakiekolwiek obawy, może już spać spokojnie :)

Zaraz będę dzwonić do Pani, aby dowiedzieć się jakie formy płatności obowiązują i czy mogłaby przyjechać po sunię do Krakowa. Ja odbiorę sunie na dworcu, ale niestety nie będą mogła jej zawieźć do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki może trzeba zmienic tytuł, ze maleńka ma kłopoty z wzrokiem i nie mamy pieniążków na hotel???:roll:

Ja deklaruje 30zł stałej deklaracji ;)

Czy jest może jeszcze ktoś chętny??? :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]
:iloveyou: :buzi: AgusiaP bardzo wielkie dziękuję :)

Bardzo prosimy o wsparcie dla małej ślepeczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213908-Nieu%C5%BCywane-podr%C4%99czniki-od-IVkl!!!-Materia%C5%82y-dodatkowe!-Dla-chorej-spanielki!-Do-11.09[/url]

Proszę o pomoc w reklamowaniu i ogłaszaniu jako że szkoła do tych mało czasochłonnych zajęć niestety nie należy!!![/QUOTE]
Szkoda Soko że tak się pospieszyłaś- mam trochę książek które chętnie przekazałabym na bazarek, filmy DVD... Jeżeli byś jakoś mogła dodać "ciąg dalszy"- napisz do mnie na pw, to wyślę Ci fotki rzeczy na bazarek- tak chyba będzie najwygodniej- później jeżeli ktoś by coś zamówił, to kaska za kupioną rzecz dla Was, a za koszty wysyłki- dla mnie. Napisz czy taki pomysł w ogóle Ci się podoba...:)

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, sunieczka nadal szuka lokum choćby tymczasowego.
Przepraszam za zamieszanie. Podczas kolejnej rozmowy z okazało się, że sunia mieszkałaby w kojcu. To dla tej dziewuszki po przejściach byłoby okropne :(
Nadal więc szukamy DT, DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...