Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='KateBono']A na DT był u nas , przyjechał z Obornik jak miał 3 tygodnie.
[B]Ze względu bezpieczeństwa psa i naszego wątek został usunięty przez moda[/B][/QUOTE]
Kasiu współczuję, wyobrażam sobie co przeżyłaś. Mam nadzieję, że wszystko zakończyło się dla psiaka dobrze.
To było tak groźnie, że wątek został usunięty ?

Link to comment
Share on other sites

Saurona zabrałyśmy bez wiedzy właściciela (przy współudziale jego byłego kolegi i współlokatora).
(Inaczej się nie dało, facet był nieuchwytny, ukrywał się przed policją i wierzycielami... psy "podrzucił" znajomym... długa historia)
Właściciel zorientował się po fakcie, nie było interwencji, nie miałyśmy zrzeczenia....
Wie, gdzie mieszkamy, mógł się u nas zjawić w każdej chwili i dlatego Sauri nie został u nas, tylko dla bezpieczeństwa umieszczony został w hotelu.
Wątek Saurona został usunięty przez moda, by ten kretyn nie dowiedział się, gdzie psiak się znajduje.

Dodam jeszcze, że wraz z Saurim przejęłyśmy też sunię husky należącą do tego idioty. Hera była u nas krótko, jest już w ds w Warszawie. Sauron szuka nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']...
Dodam jeszcze, że wraz z Saurim przejęłyśmy też sunię husky należącą do tego idioty. Hera była u nas krótko, jest już w ds w Warszawie. Sauron szuka nowego domu.[/QUOTE]
Matko jedyna, co te psiaki przeżchodzą przez takich idiotów.
Ale powiem Ci, że ja też uczestniczyłam w takiej nieoficjalnej akcji odbicia psa. Psiak też na razie czeka na lepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

To nowy wątek Saurona:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215028-ALARM-quot-powr%C3%B3t-quot-z-adopcji%21-Kole%C5%BCanka-w-DS%21-potrzebne-deklaracje-na-hotel-POMOCY-"]http://www.dogomania.pl/threads/215028-ALARM-quot-powr%C3%B3t-quot-z-adopcji!-Kole%C5%BCanka-w-DS!-potrzebne-deklaracje-na-hotel-POMOCY-[/URL]!

Edited by BeaBono
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/225227-Spanielka-i-to-co-z-niej-zosta%C5%82o-ca%C5%82kowity-wrak-psa.pomocy!!!?p=18900057#post18900057"]http://www.dogomania.pl/threads/225227-Spanielka-i-to-co-z-niej-zosta%C5%82o-ca%C5%82kowity-wrak-psa.pomocy!!!?p=18900057#post18900057[/URL]

Kolejna skrzywdzona spanielka. Stan milion razy gorszy od Belluni.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Wiadomości od Beluni i dobre i złe.
Zacznę od dobrych - Bellunia mieszka bliżej nas w Swarzędzu:lol:, przytyła i waży 11 kg ( może bedą fotki )
A teraz złe - pani Joasia była z Bellą na szczepieniach i w trakcie badania okazało się, że ma guzka na listwie mlecznej:-( i zapalenie uszu ( małpiszon nie daje sobie nic robić przy nich ) Bellunię czeka zabieg wycięcia listwy - pani mi zadzwoni kiedy będzie zabieg to napiszę na wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bellunia miała operację w grudniu 2012r. Miała wycięte dwa guzki na listwie mlecznej - pani dostała materiał do badania histopatologicznego ale nie wykonała go ( nie chciała wiedzieć czy to rak złosliwy - ja takiej postawy nie rozumiem :shake: )
Na razie z Belluniąjest wszystko ok. - nie dostałam żadnego niepokojącego sygnału co do zdrowia suczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Bellunia miała operację w grudniu 2012r. Miała wycięte dwa guzki na listwie mlecznej - pani dostała materiał do badania histopatologicznego ale nie wykonała go ( nie chciała wiedzieć czy to rak złosliwy - ja takiej postawy nie rozumiem :shake: )
Na razie z Belluniąjest wszystko ok. - nie dostałam żadnego niepokojącego sygnału co do zdrowia suczki[/QUOTE]

Też nie rozumiem takiej postawy. U nas wycinek posyła do badania wet.
Dobrze choć, że zdecydowała się poddać sunię operacji.
Mam nadzieję, że będzie ok :)
Dziękujemy za wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...