Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

hihi, tak, pamiétam Gufiego. I pamiétam jak zostal wykastrowany, ze ja jako jedyna zalowalam jego... przepiéknych budyniowo-rózowych jajek :oops: :diabloti:

To wspaniale, juz nie mam zadnych pytan co do rzetelnosci DT :p

Tia, to teraz musimy poprosic Luizé kiedy bédzie mogla odwiezc suczeczké do Poznania chyba? Ale jak ona chora to nie wiem kiedy buuu. A moze jezdzi ktos w tamtych okolicach za zwrot kosztów?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']...To wspaniale, juz nie mam zadnych pytan co do rzetelnosci DT :p ...[/QUOTE]
Ja także nie, zawierzyłam Poker i AgusiaP, które poleciły BeaBono :)


[quote name='emilia2280']...Tia, to teraz musimy poprosic Luizé kiedy bédzie mogla odwiezc suczeczké do Poznania chyba? Ale jak ona chora to nie wiem kiedy buuu. [B][COLOR=darkorchid]A moze jezdzi ktos w tamtych okolicach za zwrot kosztów?[/COLOR][/B][/QUOTE]
[COLOR=blue][B]Polecała się z transportem baksio na str. 5, post nr 112.[/B][/COLOR]

[SIZE=3]Wpłynęła wpłata 10,- zł od AgusiaP za co bardzo dziękujemy [/SIZE]:Rose: [SIZE=3] :kiss_2:[/SIZE] :Rose:
[COLOR=red]
[/COLOR] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red]Ponieważ wszystkie uczestniczki plebiscytu na imię dla spanusi wpłaciły wymagane wadium (po 5 zetów od proponowanego imienia) z przyjemnością ogłaszam rozpoczęcie głosowania[/COLOR][/SIZE][COLOR=red].[/COLOR]

[LEFT]A oto w porządku alfabetycznym zgłoszone propozycje imienia dla spanusi:

1. Bajka - [COLOR=blue]Soko[/COLOR]
2. Bella (piękna) - [COLOR=blue]elik[/COLOR], [COLOR=blue]paulaa[/COLOR]
3. Bianka - [COLOR=blue]Asia & Ginger[/COLOR]
4. Kola- Koleńka
5. Rozi - Rozalka - [COLOR=blue]emilia2280,[/COLOR] [COLOR=blue]Dunaj[/COLOR]

Bardzo prosimy wszystkie kochane Cioteczki o dokonywanie wyboru imienia, które według Was będzie najodpowiedniejsze dla spanusi.
Oczywiście można wybrać tylko jedno imię.
[COLOR=red]
[/COLOR][CENTER][SIZE=4][COLOR=red]Zamknięcie głosowania i podliczenie głosów odbędzie się jutro o godz. 22:00[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Mi tez Asiu, ale Bianeczké to Ela ma w avatarku hihih. To specjalne imié Bianusi ;p[/QUOTE]
Bianeczka to najpiękniejsze imię dla suni, ale Emilka ma rację, ono jest zajęte :)
Głosuję za Bella - moja sunia tak ma na imię, a wołam na nią Bela, Belusia, Belisima.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']...Tia, to teraz musimy poprosic Luizé kiedy bédzie mogla odwiezc suczeczké do Poznania chyba? Ale jak ona chora to nie wiem kiedy buuu. [B][COLOR=darkorchid]A moze jezdzi ktos w tamtych okolicach za zwrot kosztów?[/COLOR][/B][/QUOTE]
[COLOR=blue][B]
Polecała się z transportem baksio na str. 5, post nr 112.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam z rana. Bella mi się dużym psem kojarzy. Z dzieciństwa pamiętam szczątkowo piosenkę o Sebastianie i psie Belli to był owczarek i było w górach. Poza tym nie przywiązuję wagi do tego czy pies ma ludzkie imię czy nie. Nasz Tosiu w domu nazywany był Tosiek albo Antolek i zastanawialiśmy się co zrobić, pies imię zna. Mam Przyjaciółkę Tośkę, zadzwoniłam do niej i zapytałam czy się nie obrazi i oczwiście wysłałam smsa ze zdjęciem. Bardzo jej się podobał i nie miała nic przeciwko temu. Zrobiła nawet zdjęcia z 3 Tośkami - pies, ona (zdrobnienie o imienia Antonina) i jej córka (też Antnina w domu zwana Inką). Tosiu ma nawet pewną cechę współną z moją przyjaciółką, ona ma prawie czarne naturalnie włosy i on jest czarny poza tym oboje pyskaci. (A Tosiu był w zeszłym roku adoptowany)

Link to comment
Share on other sites

hihi, ja te nie widze nic zuuego w nadawaniu imion ludzkich. Pies gorszy? Dla nas wręcz odwrotnie węc zupelnie nie rozumiem czemu to mialoby byc obrazą. A z takimi co by to widzieli jako obrazę dla siebie, to i tak bym nie chciala gadac ;p

Ja wlasnie dotarlam do hotelu w Warszawie. Jakby co trzeba byo wiezc do Krakowa - w poniedzialek jadę pociągiem i spowrotem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hihi, ja te nie widze nic zuuego w nadawaniu imion ludzkich. Pies gorszy? Dla nas wręcz odwrotnie węc zupelnie nie rozumiem czemu to mialoby byc obrazą. A z takimi co by to widzieli jako obrazę dla siebie, to i tak bym nie chciala gadac ;p

Ja wlasnie dotarlam do hotelu w Warszawie. Jakby co trzeba byo wiezc do Krakowa - w poniedzialek jadę pociągiem i spowrotem.[/QUOTE]

Witam w kraju serducho :loveu:
Zaglądnij na transportowy może coś, ktoś :)
[SIZE=4]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...