Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Dwie osoby wyraziły zgodę na pomoc pod w/w warunkami, czyli 200 zł na zabieg operacyjny, zwrot 25 % przyznanej kwoty pomocy do 6 tygodni, zamieszczenie banerka KWB w I poscie wątku psa, rozlicznie z otrzymanej pomocy i wklejenie skanów faktur na stronie Klubu.

Jeżeli wszystko jest jasne to proszę wysłać do Macia numer konta na które maja być przekazane pieniądze.
Powodzenia! :)

Dziękuję bardzo :) Już wysyłam numer konta Nutusi.

Link to comment
Share on other sites

Dwie osoby wyraziły zgodę na pomoc pod w/w warunkami, czyli 200 zł na zabieg operacyjny, zwrot 25 % przyznanej kwoty pomocy do 6 tygodni, zamieszczenie banerka KWB w I poscie wątku psa, rozlicznie z otrzymanej pomocy i wklejenie skanów faktur na stronie Klubu.

Jeżeli wszystko jest jasne to proszę wysłać do Macia numer konta na które maja być przekazane pieniądze.
Powodzenia! :)

 

Bardzo dziękuję Klubowi za pomoc, a Mazowszance za zgłoszenie Soni.

 

Regulamin oczywiście znam, w końcu go współtworzyłam.

 

Operacja kolana odbędzie się w marcu (trzeba odczekać po poprzedniej narkozie w związku ze sterylką, usunięciem przepuklin i operacją oka).

Link to comment
Share on other sites


Dziękuję bardzo :) Już wysyłam numer konta Nutusi.

 

Ja również się oczywiście zgadzam. Nowe dogo mnie zdecydowanie nie lubi. Dwa razy pisałam i przy zatwierdzaniu pokazuje się coś dziwnego.

 

Poprosze o nr konta Baloniarek na pw-a jesli w nocy mi sie zapcha, to na [email protected]

 z tego bazarku przypada Baloniarkom 61 zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/145120-koniec-czekam-na-nr-kont-do-wp%C5%82atcegie%C5%82ki-%C5%BCycie-ratuj%C4%85ce-do-20022015/

 

Właśnie wysyłam numer. Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!

 

Zwracam się z prośbą o pomoc finansową dla Meli

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145754-pomocy-wyrzucona-sunia-okolice-puław/

 

Sunia została porzucona, mieszka na ulicy. Dzisiaj Ania (fegelle) zabierze małą do siebie na BDT, ale potrzebuje wsparcia na karmę i weta. Trzeba będzie sunię zaszczepić, odrobaczyć i wysterylizować.

 

Ania jest od niedawna na Dogo, postanowiłam pomóc jej "rozreklamować" Melcię

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na wizycie przedadopcyjnej koło Lubina - wciąż czuję się przygnieciona odpowiedzialnością... ale domek dobry, po sąsiedzku u wszystkich za płotem pieski, więc potencjalnych nowych domków brak...

 

...........i przejeżdżałam w miejscu, gdzie przed ponad rokiem uciekł i się nie odnalazł korabiewicki Sid-Płomyk....

trochę pomagałam w poszukiwaniach :( jakoś nie mogę się otrząsnąć :( nie potrafię o nim zapomnieć, choć widziałam go tylko na zdjęciu :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!

 

Zwracam się z prośbą o pomoc finansową dla Meli

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145754-pomocy-wyrzucona-sunia-okolice-puław/

 

Sunia została porzucona, mieszka na ulicy. Dzisiaj Ania (fegelle) zabierze małą do siebie na BDT, ale potrzebuje wsparcia na karmę i weta. Trzeba będzie sunię zaszczepić, odrobaczyć i wysterylizować.

 

Ania jest od niedawna na Dogo, postanowiłam pomóc jej "rozreklamować" Melcię

Proszę o informację o jaką konkretnie pomoc chodzi - dofinansowanie karmy, weterynarza -  określenie sumy.

Przypominam zasady

-maksymalne dofinansowanie na karmę to 100 zł

-maksymalne dofinansowanie na leczenie to 200 zł

 -"Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy."

Regulamin przyznawania pomocy można przeczytać w I poście wątku.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o informację o jaką konkretnie pomoc chodzi - dofinansowanie karmy, weterynarza -  określenie sumy.

Przypominam zasady

-maksymalne dofinansowanie na karmę to 100 zł

-maksymalne dofinansowanie na leczenie to 200 zł

 -"Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy."

Regulamin przyznawania pomocy można przeczytać w I poście wątku.

 

Dziękuję za odpowiedź, Ania się wypowie jakiej pomocy potrzebuje. Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na wizycie przedadopcyjnej koło Lubina - wciąż czuję się przygnieciona odpowiedzialnością... ale domek dobry, po sąsiedzku u wszystkich za płotem pieski, więc potencjalnych nowych domków brak...

 

...........i przejeżdżałam w miejscu, gdzie przed ponad rokiem uciekł i się nie odnalazł korabiewicki Sid-Płomyk....

trochę pomagałam w poszukiwaniach :( jakoś nie mogę się otrząsnąć :( nie potrafię o nim zapomnieć, choć widziałam go tylko na zdjęciu :(

 

 

mari, sprawa płomyka nas mocno trzasnęła :-(. był przekochanym psiakiem. zresztą, jaki by nie był, to nie powinno mieć miejsca....

Link to comment
Share on other sites

rzucam temat dla chętnych:

W Warszawie, 29-30 marca (niedziela, poniedziałek), będą warsztaty USG w gastroenterologii (poziom zaawansowany). Poszukiwane są psy i koty ze wskazaniami do badania usg wątroby, trzustki, przewodu pokarmowego, lub z już  zdiagnozowanymi problemami do monitorowania. Oczywiście dla szkolących i szkolonych liczy się szansa znalezienia i obejrzenia czegoś na narządach...

W niedzielę badania będą 15.30 - 19.00, a w poniedziałek: 8.30 - 12.00. Jakbyście mieli potencjalnych kandydatów to dajcie znać. Będe potrzebowała diagnozy/wskazania (opisu  choroby), przekażę do organizatora. ponieważ sa to zajęcia zaawansowane organizatorzy będą potrzebowali możliwie takich kandydatów, którzy brzydko  mówiąc "rokują" na znalezienie czegoś.

Okazja do zmonitorowania za darmo sytuacji psa lub kota, który ma coś zdiagnozowanego (lub do sprawdzenia diagnoz wstępnych). 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, Ania się wypowie jakiej pomocy potrzebuje. Pozdrawiam!!!

 

witam :))

chciałam zacytować wszystkie posty dotyczące Melci, ale coś mi nie wychodzi :(( no nic to.....

w każdym bądź razie Kochani....

chciałam bardzo serdecznie podziękować za chęć pomocy Meluni a tym samym i mi, za tak szybką reakcję i w ogóle :) to jest piękne, że w potrzebie jest ktoś kto chce pomóc :))

ale.... okazuje się, że pomoc nie będzie już potrzebna ponieważ Melunia zostaje u mnie na stałe :) :)

także jeszcze raz DZIĘKI WSZYSTKIM i pozdrowionka od Meluni :))

Link to comment
Share on other sites

nie mogę znaleźć starych swoich wątków, ale jak ktoś pamięta sunię z czwórką szczeniaków, wyrzuconą z samochodu pod sam koniec ciąży, która urodziła w sadach i ukryła szczeniaki w norze pod drewnem (Jamor pomagał ją odłowić), to wczoraj dostałam zdjęcia Korala (teraz Defa)

 

10298926_948762061810093_38545683558414311020219_948762091810090_461446594413851

 

wszędzie z Państwem jeździ i są bardzo z niego zadowoleni :)

Link to comment
Share on other sites

nie mogę znaleźć starych swoich wątków, ale jak ktoś pamięta sunię z czwórką szczeniaków, wyrzuconą z samochodu pod sam koniec ciąży, która urodziła w sadach i ukryła szczeniaki w norze pod drewnem (Jamor pomagał ją odłowić), to wczoraj dostałam zdjęcia Korala (teraz Defa)

 

  

 

wszędzie z Państwem jeździ i są bardzo z niego zadowoleni :)

to ten wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/133382-benek-odnaleziony/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...