Jump to content
Dogomania

wyrzucona sunia, okolice Puław już w DS :)


fegelle

Recommended Posts

Witam.

W imieniu Meli (bo tak nazwałam sunię) proszę o pomoc i wsparcie w szukaniu dla maleństwa nowego domku :)

Sunia jest niewielkim pieskiem, nakolankowym. Jest bardzo łagodna, przemiła, bardzo żywa, potulna, uległa, łagodna w stosunku do innych psów (i podobno kotów też) ciągle prosi się o głaski i szuka w mojej kieszeni smakołyków :))

Pieski zostały wyrzucone w mojej okolicy podobno jakieś 3 tygodnie temu. Tak.... pieski bo poza sunią był jeszcze piesek ale pani, u której chwilowo jest Mela powiedziała mi, że pieska zabrała jej sąsiadka dla swojego taty, który szukał psiaka :)) przynajmniej on miał szczęście. Niestety Mela aż tyle szczęścia w nieszczęściu nie miała :((

Sunia obecnie jest u pani, w pobliżu której to posesji ją wyrzucono, ale mam nadzieje, że jutro będę mogła ją zabrać do siebie jako DT bo ta pani u której jest obecnie Mela jej nie chce.

Niemniej proszę o pomoc w szukaniu domku dla Meli oraz w zebraniu funduszy na sterylizację i karmę dla maleństwa.

A oto kilka fotek cudownej Melusi :))

Wybaczcie proszę jakość zdjęć, ale Mela jest tak ruchliwym pieskiem, że wcale nie można było zrobić jej zdjęcia :)) :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim ciociom DZIĘKUJEMY ja i Melcia za obecność i wsparcie :)) a szczególnie Gabi :) dzięki.

Sunia jest już u mnie, także mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej :)) i że ja podołam zadaniu :))

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestie, ponieważ jestem zasadniczo tu na dogo nowa więc.....każda rada będzie dla mnie na wagę złota :)

planuję zabrać Melcię do weta dopiero we środę lub czwartek, ponieważ dziś zmiana otoczenia była dla niej większym stresem niż przypuszczałam, dlatego też jutro chcę jej oszczędzić dodatkowych wrażeń, chcę dać jej czas na oswojenie się z nową sytuacją. Po wizycie będę mogła napisać coś więcej o suni.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, ze ją wzięłaś do siebie :)

 

A co do sterylizacji, mamy na dogo watek Skarpet Sterylkowej - udziałowcy mogą zgłosić sunię za pełnym zwrotem kosztów (takich nie z sufitu, nie wygórowanych), popytaj, kto wpłaca i na jego konto można zgłosić suczkę.

Przy okazji wizyty u weta zapytaj o koszt sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

zaglądam :)

 

 

Jestem u Meli na zaproszenie Gabrysi.Będę zaglądać na wątek.

 

 

Jak dobrze, ze ją wzięłaś do siebie :)

 

A co do sterylizacji, mamy na dogo watek Skarpet Sterylkowej - udziałowcy mogą zgłosić sunię za pełnym zwrotem kosztów (takich nie z sufitu, nie wygórowanych), popytaj, kto wpłaca i na jego konto można zgłosić suczkę.

Przy okazji wizyty u weta zapytaj o koszt sterylizacji.

 

 

jestem na zaproszenie naszej Gabrysi :) wrócę później :)

 

 

Gabrysia mnie zaprosiła :) Zapiszę sobie Melcię.Jest bardzo ładna i wygląda na młodziutką sunię...

 

 

Witam i ja jestem u Melci :)  poczytam i coś wspomogę :)

 

 

Bardzo serdecznie Wam dziękuję za przybycie do Melci!!!

 

Mam nadzieję, że Ania niebawem napisze jak tam sunieczka i opisze, jak się mała zachowuje.

 

Aniu, czekamy na info

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za tak liczną obecność i wsparcie oraz wszelkie sugestie i rady :)

Wczoraj Melusia poznawała wszystkich domowników tych dwunożnych jak i cztero :)) Jest baaardzo przyjacielsko nastawiona na zwierzęta (koty również, co mnie cieszy bo mam ich 3 :)) uwielbia ludzi, ale muszę powiedzieć, że najbardziej bała się podejść do mężczyzny :((. Jest pieskiem bardzo żywym i radosnym. Wg mnie nie ma więcej niż rok. Maluch bardzo ostrożnie zwiedzał nowe miejsce, ale równocześnie bardzo szybko przywiązuje się (zwłaszcza na mój widok ogonek mało jej się nie urwie :)) apetyt jej dopisuje, nie grymasi, je karmę suchą i gotowane jedzonko (bo jak gotuję dla moich psiolków to i dla Melci teraz też :)) coś więcej będę mogła napisać jak zabiorę ją do weta.

Jeszcze raz dziękuję za obecność i wsparcie :))

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie i też sobie zapiszę sunię :)

 

 

Dziękuję za zaproszenie i też sobie zapiszę sunie :)

 

 

zaglądam :)

 

Witajcie u Melci, bardzo dziękujemy za przybycie

 

Przesyłam suni 20zł jednorazowo :)

 

Wiolu, jesteś kochana, bardzo dziękuję!!!

 

Skarbnikiem jest Ania, poproszę o nr konta i jej prześlę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...