Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. miałam promocję na OLX, więc wyróżniłam ogłoszenie Blanki (u mnie Lumi) na miesiąc w wersji MAXI.
  2. Miałam promocję na OLX, więc na miesiąc wyróżniłam ogłoszenie Areska w wersji MAXI.
  3. Miałam promocję, więc wyróżniłam Tymusia w wersji MAXI na miesiąc.
  4. Kikou podobnie jak ja mając dużo staruszków z problemami nie ma doświadczenia w takich "luksusach", jak karmy weterynaryjne "mobility"... Odisiowe ogłoszenie wyróżniłam i zmieniłam na Wrocław.
  5. Jesteśmy zarejestrowani na środę z Odisiem, będą dwie panie wet, zobaczymy, co wymyślą. Choc one wiedzą jakim "dzielnym pacjentem" jest Odi, więc jedna będzie trzymać, druga badać Poproszę ją o radę, teraz chyba kikou jest w pracy jeszcze .
  6. No właśnie nie bardzo wiem, co dla niego by było najlepsze A to, że jest kochany.... i bezkarny to on już dobrze wie
  7. Przeczytana :) Dzisiaj idziemy z Piratem do kontroli i na zastrzyk, jest duża poprawa. Atos miał wizytę i spacery.... dał łapę i buziaka ...po 20 stycznia wraca mąż pani i ewentualnie zapadnie decyzja, kciuki potrzebne A biedny Odi musiał z Tinką walczyć o swoją ukochaną podusię, po czym zmęczony zasnął u moich stóp, by następnie "dyskretnie" złamać zakaz włażenia na łóżko....
  8. Na samą myśl o tym łzy już przełykam Odi przez te 9 miesięcy zrobił się przylepa straszny... Bardzo sobie ostatnio wylizuje przednie łapki, chyba go bolą pomyślałam o zakupie karmy "mobility" dla niego... a może Librella by mu pomogła? Bo suplementy, które ma są chyba za słabe Ale dolegliwości nie przeszkadzają mu w zabawie i rozrabianiu. Lubi kłaść się przy moich nogach na podłodze, ale najbardziej uwielbia łóżko...no i swoją podusię, o którą czasem musi walczyć
  9. Moja też :) Wszystkiego, co najlepsze w 2023 roku i wspaniałych domów dla wszystkich psiaków, nie tylko Agata
  10. Też tak pomyślałam, prześliczny, wcale na staruszka nie wygląda. I oby DT stał się DS
  11. Odiś dopiero teraz zaczyna być zainteresowany przytulaniem i czułościami, dotąd były to sekundy. Wciąż ( a może coraz bardziej) mnie nie słucha ale jest taki kochany i roczczulający, że aż.... znów przez łzy piszę... Na pewno powinien być jedynakiem lub z jednym kolegą (koleżanką). Wczoraj odszedł ukochany pies mojej przyjaciółki, została sunia sama.... pomyślałam o Odim, tam jest duży, ogrodzony teren i swobodne wejście do domu ( taka "klapa")... warunki dla Odisia wymarzone i miłości ogrom.... a ja już ryczę... Staruszki już trochę przywykły najbardziej martwią mnie schody, Odi czasem pędzi, ale czasem schodzi po nich powoli, to dość strome schody niestety, między innymi dlatego wykonanie "platformy" nie jest możliwe, za stromo ale i za wąsko
  12. Wysłałam Ci fotkę, jak pędzi po schodach, bo na ten moment trafiłam prosząc o zdjęcie. Czekam na foty po powrocie:) Nie jest łysy, choć niestety nie kudłaty....ale bardzo szczęśliwy i bardzo go kochają.
  13. Miluś sylwestrową noc przespał spokojnie i życzy Wam wszystkiego dobrego na 2023 rok
  14. Myślę, że jako skarbnik najlepiej wiesz, który psiak jest na największym minusie i w największej potrzebie. Makary, Wiktor, Rewa, Franuś, Bonus, Miłeczek, Dylan, Agat, Drugi.... i wielu, wielu innych biedaków...
  15. Konto wysłane, pieniążki dotarły w ostatni dzień 2022 roku. Bardzo dziękuję za pomoc dla Kajtusia
  16. oj, boli mnie serce na myśl o rozstaniu z tym kochanym dzieciakiem-łobuziakiem... Czasem patrząc jak powoli, ostrożnie schodzi po schodach myślę o szukaniu mu miejsca u kikou, jeśli domu nie znajdzie.... i ukłucie nagłe myśl tą przepędza.... ale on najczęściej pędzi z radosnym szczekaniem... Jeśli znajdzie wyjątkowy, cudowny (tylko taki adoptuje psa z problemami) domek, to odchoruję bardzo....
  17. Dziękuję maarit, że pomaga mi w bieżącym relacjonowaniu sytuacji Pirat dostał zastrzyk, na razie podleczymy ostry stan zapalny i trzeba będzie pomyśleć o dalszej, "długofalowej" pomocy, może Librella. Wyniki są dobre, jedynie wątrobowe przekroczone, ale minimalnie, jak na jego wiek to bardzo dobre. A może lek, który dostaje i dobrze toleruje (pomimo chorej wątroby) Kajtuś, raz w tygodniu tabletka, Kajtunio naprawdę dużo lepiej się czuje, nawet wchodzi po schodach sam.
  18. Przecudna Andżela na ten nowy rok życzę jej zdrowia!!! Szczęście już ma, że do Was trafiła.... a życzyć jej innego domku...to źle jej życzyć...
  19. Proszę o kciuki za Pirata..... oby bolał go tylko kręgosłup.... Dzisiaj po raz kolejny będzie miał badania, tym razem nie tylko krwi, ale usg i "ogólne" pod kątem kręgosłupa. W tych dniach mija 10 lat od zabrania z ulicy rannego, pogryzionego przez psy wtedy jeszcze "dwuuchego" Pirata, ucho po 2 tygodniach trzeba było amputować i został "jednouchym" Piratem Postarzał sue bardzo, zwłaszcza ostatnio podupadł na zdrowiu, to kolejne jego badania, poprzednie nic nie wykazały, a psu ewidentnie coś dolega. Dzisiaj będą więc "rozszerzone" badania o 12.15
×
×
  • Create New...