Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Ja też lubię kocyki dla psiaków i w większości moje staruszki maja kocyki, czasem dostaję "pontoniki", więc też są, ale w większości psiaki mają koce, to łatwiejsze do utrzymania w czystości, zwłaszcza przy tylu staruszkach. A Zew przecudnie wygląda na tym kocyku i tez mu się ów kocyk podoba sadząc po uśmiechu :)
  2. Ares jako Aleks :) nr tel na razie mój, czekam na właściwy, żeby poprawić :) https://www.olx.pl/d/oferta/promocja-aleks-ladny-i-mlody-super-pies-do-adopcji-CID103-IDPLd3e.html?bs=olx_pro_listing
  3. Zaraz wpłacę kolejną i ja
  4. U mnie podobnie jest z Odisiem, sierść lśni, waga poszła w górę ale kręgosłup czuć pod ręką. Odi ma poważny problem z kręgosłupem, więc może to ma związek z częściowym zanikiem mięśni... nie wiem. Skoro Guziczek dużo śpi, może mięśnie niewiele pracują? W przeciwieństwie do Guzika mój Odiś to "żywe srebro" w ciągłym ruchu i łobuziak straszny:)
  5. I to jak!!! Oby więcej takich "stuknięć" z domkiem dla psa było :) :)
  6. Proszę o dobre myśli i kciuki za Atoska, niestety coś złego się dzieje w jednym z cięć, jest mocny stan zapalny, pies dostaje antybiotyki, o planowanym na jutro zdejmowaniu szwów nie ma mowy, nie goi się, a wręcz przeciwnie Kajtusiowe wyniki też złe bardzo, wątrobowe znów wyższe o 200 i do tego T4 się pojawiło dzisiaj będą dodatkowe tarczycowe wyniki
  7. Trzymam kciuki !!!!! Mam "wolne" wyróżnione ogłoszenie po Fafelku, który znalazł dom, mogę podmienić na Aresa lub innego pieska (z gminnego kojca?)
  8. Myślę, że przyjdzie i na to czas, że Luna w końcu przestanie się bać, potrzebuje tylko czasu i cierpliwości. Oby nie tak długo, jak mój Bezik...
  9. U mnie ma wyróżnione do 18 grudnia. https://www.olx.pl/d/oferta/tymus-pies-o-jednym-oku-i-wielkim-uroku-szuka-domu-CID103-IDRGQ1a.html?bs=olx_pro_listing
  10. aż podskoczyłam na krześle z radości :) szczęścia, Micholu!!!
  11. Jakby to do mnie było trafne i słuszne! Dokładnie tym kieruję się oddając młode psiaki do adopcji, wbrew chęciom i łamiąc swoje serce. Tym sposobem posiadam geriatrię prawie, jak u kikou, ale w razie mojego ewentualnego "walnięcia w kalendarz" tylko Tinka będzie "do zagospodarowania" na dłużej Tak to już jest na dogo, że dla nas są te stare, chore, kalekie, a te "rarytasy" idą do adopcji robiąc miejsce kolejnym. Patrząc na przecudną Isię nie dziwię się rozi i myślę, że niejednej z nas taka myśl w głowie zagościła. Czyli Beżus też ma domek? Czy wizyta będzie dopiero? Oby i on święta spędził ze swoją rodziną! Lepsze te "sprzedajne", niż te prawie wyskakujące przez tylną szybę odjeżdżającego samochodu....i radość z adopcji topi się we łzach...
  12. Oj, tak :) słodki :) Ale tak już się rozbestwił, że nie tylko nie reaguje na piąte, szóste i kolejne "zejdź", ale mocno zapiera się, gry go zdejmuję z łóżka. Ja się nie nadaję do wychowywania psów, one nie chcą mnie słuchać, nie czują we mnie "przywódcy stada"
  13. Jak tam u Was "Mikołajki"? U mnie "z niespodzianką" najpierw o 3.40 Odiś mnie obudził "za potrzebą", więc go wypuściłam. Zrewanżował się za nocną pobudkę chyba, bo rano zamiast niespodzianki pod poduszką miałam "prezent" na poduszce.... Odiś we własnej osobie się wpakował :) :) "jak mnie kochasz, to mnie masz! " A Pikuś "niespodziankę" zostawił na podłodze, wieczorem za nic nie chciał wyjść na podwórko, no to tak się skończyło Pikunio ma "swój" pokój ze względu na Odisia, któremu nie ufam Kajtunio (vel Strażak) miał dzisiaj pobraną krew, coraz gorzej z jego łapeczkami, Librella już nie pomaga
  14. Odiś dziękuje :) A ja dzisiaj zamiast niespodzianki pod poduszką miałam rano "prezent" na poduszce.... Odiś się wpakował :) :) "jak mnie kochasz, to mnie masz! "
  15. oj, rośnie! Łatuś chyba wie, że dostał drugie życie i stara się z niego korzystać dzielny, wspaniały staruszek
  16. Też mi się wydaje, że odejście Zulci jeśli nawet nie jest jedyną przyczyną, to jednak spowodowało pogorszenie stanu zdrowia Florci. Wciąż mocno trzymam kciuki za Florcię
  17. Podobny problem miał mój Kazanek (*), u niego powodem był uchyłek blisko odbytu.
×
×
  • Create New...