Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Majeczka często śpi właśnie tak, jakby "wykipiała" z posłanka. 9 stycznia minie rok, jak do mnie wróciła..... dopiero od paru dni jest weselsza, zaczyna bawić się z Tinką i radośnie podskakiwać... prawie rok była smutna, osowiała Panu Stasiowi od Majeczki zrobiłam na grób świąteczny stroik, nikt tam chyba oprócz mnie nie zagląda
  2. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  3. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  4. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  5. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  6. Oby wyniki były dobre! Trzymam kciuki! Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  7. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  8. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  9. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę Oraz wielu Dobrych Ludzi i Dobrych Domków !!!
  10. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  11. Odiś bardzo boi się wystrzałów nie chce wychodzić, ze strachu gubi koopki aż z lękiem przygotowujemy się do sylwestrowej kanonady. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  12. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  13. Zbliża się sylwestrowy horror dla psiaków u nas już od początku grudnia strzelają na szczęście większość staruszków głucha, więc się "nie boją " ale Atos, Bezik i Odiś już od początku grudnia mają stres, Pikuś i Tinka nie chcą z domu wychodzić.... Wczoraj wieczorem przy sprzątaniu kolejnych psich koopek w przedpokoju ułożył mi się taki dwuwiersz: "Debile strzelają, pieski w domu s..ją."
  14. Pokoju, zdrowia i radości na Nowy 2023 Rok Wam z serca życzę
  15. za 13 lat gehenny tylko 23 dni..... wciąż nie potrafię tego przeboleć wciąż rozpamiętuję... starał się biedak bardzo, walczył... te 23 dni to było niestety też i cierpienie, kiedy płakałam, że tylko 23 dni przeżył u mnie, moja wetka powiedziała: "to w tym stanie naprawdę dużo, ja mu tydzień dawałam przy pierwszej wizycie"
  16. patrzy na świat bez krat.... wycieńczony, znękany 13-letnią niedolą..... mam nadzieję, że przez te 23 dni czuł moją miłość i choć trochę zaznał szczęścia, pomimo bólu...
  17. kolejny 27..... i kolejna zapalona świeczka [*] aż trudno uwierzyć, że do drugiej rocznicy jeszcze tylko 3 miesiące..... ja wciąż go "widzę" w tej kuchni.... i wciąż nie robię naleśników
  18. Z całego serca Wam dziękuję za życzenia ! Niestety muszę kupić sobie nowy komputer do domu, piszę więc spóźniona, ze służbowego komputera w pracy. Życzę Wam, aby pokój, dobro, ciepło i wszystkie radosne chwile Świąt Bożego Narodzenia pozostały w Waszych sercach i domach na długo!
×
×
  • Create New...