dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Ze mną też śpi pinczerka średnia a ma już 8 lat i mnie to nie przeszkadza ale może wystarczyłoby umieścić jego posłanie blisko waszego łóżka, trochę go na nim pogłaskać i mały się przyzwyczai. Poza tym skoro ma dopiero 2 miesiące to po prostu potrzebuje ciepła i bliskości. Ja mam trzy psy i tylko ta jedna suczka ze mną śpi, pozostałe śpią też ze mną w sypialni ale na swoich miejscach.
-
Może go coś boleć albo coś mu się przyśniło. Ja mam psy ponad 50 lat i pierwszy raz mi się zdarzylo, że moja suczka mnie ugryzła. Spała tak twardo, że nie reagowala na głos więc ją dotknęłam a ta mnie dziabnęła, była nieprzytomna. Jak oprzytomniała to była bardzo nieszczęśliwa bo zdarzyło się to po raz pierwszy, od 8 lat śpi ze mną i nigdy nie reagowała tak na dotyk.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
dwbem replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Miny prześmieszne, fajna grubaska. -
Na razie grzecznie poprosić o nie rozrzxucanie resztek jedzenia w ogrodku i koło domu, jeśli grzecznie nie pomoże zglosić do administracji, żeby pouczyla lokatorów, że resztki wyrzuca się do kubłów w śmietniku. U mnie też jedna lokatorka rozrzucała na trawnikach i chodnikach ogromne ilości jedzenia, często zepsutego lub ogromne bryły suchego i spleśniałego chleba, którego nie tylko ptaki ale i szczury by nie zjadły wkurzając innych lokatorów i wlaścicieli psów, ktore lubiły zbierać na spacerach ale po dosyć mocnym ochrzanieniu przestała i teraz jest dosyć czysto i bezpiecznie.
-
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
dwbem replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Piękna wiadomość, staruszek nie będzie umierał samotny w schronie, ma dom i opiekę, cieszę się bardzo. -
Sunia coraz piękniejsza. Moja staruszka coraz słabiej chodzi ale jeszcze chodzi, może dzięki temu że starczo schudla, jest bardzo duża a waży tylko 35 kg ale daje radę jeszcze pokonać 5 schodkow z klatki na chodnik, dalej już jakoś człapie choć łapki jej się coraz bardziej plączą.
-
Ja poznałam ostatnio szpica islandzkiego - uroczy pies, wielkości wilczego tylko złoty, wspaniały charakter, przyjazny do ludzi i psów, to taki szpic pasterski nie myśliwski, może poszukaj takiego.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Niestety, zgadzam się, na jedno pomaga a innne niszczy.
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
dwbem replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Cudne psiaki. Teraz tutaj dawno nie widziałam airdala, kiedyś było ich więcej. Masz rację, teraz groomeryz ułatwiają sobie życie i nie potrafią trymować a niestety strzyżenie psuje sierść terierów i sznaucerów, szkoda bo te rasy po amerykańsku z jedwbistą sierścią to nie to. A ras z dredami nie lubię bo to bardzo trudne w utrzymaniu w czystości a i jakoś z wyglądem dla mnie nie tak. -
A skąd wiadomo, że ma uczulenie bo teraz wydaje mi się, że zrobiło się modne. Mam psy ponad 50 lat, całe życie jedzą mięso - wołowe, drób, ryby oczywiście z dodatkiem np. płatkow i jarzyn, dostają mleko, ser, jajka i od 50 lat nie wiem co to alergie i inne problemy jelitowe. Pies jest mięsożercą i to jest podstawa wyżywienia ale te dodatki też są potrzebne. Ja i moje psy suche karmy omijają z daleka, jeżeli daję czasem karmy to tylko mokre i to te dobre, nie takie, które mają nie mniej niż 4% mięsa tylko prawdziwe, mięsne.
-
BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU
dwbem replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ludzie to jednak najgorsze zwierzęta na tym świecie. Biedny psiak, nie wyobrażam sobie, że mogłabym oddać starego psa, którego ktoś z rodziny kochał jak zbędną rzecz, potwory. -
Może ją coś boli, powinien ją obejrzeć weterynarz.
-
Moje psy na spacerach nie szczekają a takie szczekające rottweilerka ignoruje a moje pinczery straszą ale bez szczekania i gryzienia. Ale właściciele raczej nie pochwalają takiego zachowania swoich psow i uspokajają je, takich dumnych z tego na szczęście nie spotykam.
-
Niestety, moja ciągnie już 14-ty rok i też łapki jej się coraz częściej plączą ale jeszcze chodzi choć też boję się, że jak przestanie chodzić będę musiała podjąc tę okropną decyzję bo na ręce jej nie dam rady wziąć - ja też jestem stara a ona to duża choć już starczo chuda rottka. Tak naprawdę to marzę, żeby sama usnęła zanim przestanie chodzić ale póki co robię wszystko, żeby dawała radę.
-
Sama mam 78 lat i mimo, że mam trzy psy, czasem szczekające to nie mam problemów z sąsiadami. Bo staram się być grzeczna, pomocna a nie wredna. Mam wielu dużo młodszych od siebie przyjaciół i choć jestem sama to nie samotna.Ale niestety wiek i siwe włosy nie upoważniają do tego, żeby być upierdliwym i wrednym amimo to żądać szacunku. Niestety znam też parę osób, które tak myślą a ja się nie dziwię, ze nie są lubiani.
-
Żal ale niestety rak to straszne draństwo, mnie zabił większość moich psów i to w wieku od 3,5 roku przez 5, 8, 11 lat. A ta moja starucha go nie ma i ciągnie już 14-ty rok, rekordzistka bo dotąd najdłużej żyły mi dwie ONki - po 13 lat. A z rottweilerów 11 lat i 8 m-cy więc ta ostatnia zadziwia wszystkich. Coraz gorzej chodzi ale chodzi.
-
No pewnie, mam nadzieję, że znajdziesię ktoś kto jak my lubi duże, czarne i starsze.
-
Lubię duże i czarne, przez 36 lat miałam w niedużym mieszkaniu nawet 4 rottweilery ale teraz jestem już stasra, sama i mam trzy psy w tym ostatnią, zyjącą już 14-rok rottkę i parę średnich pinczerow więc nie dam już rady wziąć następnego.
-
Brawo, zgadzam się, często sami nieświadomie wyrabiamy w psie reakcje agresywne, posłuchaj rad Sowy i Patmol. Ja mam ponad 36 lat rottweilery w mieście, w bloku i nigdy nie miałam problemów z agresją do niczego - były łagodne i bezpieczne dla otoczenia mimo, że były szkolone policyjnie na obronne. Ale przede wszystkim były od szczeniaka socjalizowane z otoczeniem.
-
Cierpliwości, trzeba przeczekać, dać mu więcej zajęć ruchowych a z kastracją poczekałabym przynajmniej do ukończenia przez psa 1,5 a nawet 2 lat, daj mu się w pelni rozwinąć fizycznie i psychicznie.
-
I to może być głównynm powodem, starcze nietrzymanie moczu i na to niestety trudno coś poradzić poza częstym wyprowadzaniem albo używanie pampersów.