dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Radzę poszukać dobrego weta bo to przy tych rasach raczej nie jest normalne, może to jakaś choroba skórna lub hormonalna. Mnie tak mocno liniały owc\rki niemieckie ale też nie przez\ cały rok.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dobrze zajączzkowi. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Na nią zawsze patrzy się z przyjemnością. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
dwbem replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ta btyła właścicielka Odisia jest chyba chora na umyśle bo to co ona wygaduje to się w głowie nie mieści. Nie powinna miec żadnego zwierzęcia bo jest nieodpowiedzialna, nie chcę powiedzieć, ze po prostu głupia. -
To dlaczego przysparza zmartwień skoro jest taki inteligentny?
- 1565 replies
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
dwbem replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Żal ale już nie cierpi,współczuję. -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
dwbem replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
przelew zrobiony -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
dwbem replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja dam jednorazowo 50,- zł, poproszę o konto. -
Chyba większość z nas tak myśli.
-
Właśnie, weterynarz wie najlepiej.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fajna mordeczka, odpocznie i znowu będzie tuptać. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
dwbem replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zawsze twierdziłam, że psy za dobre serce oddają tę miłość wielokrotnie. Odiś tak jak ta moja malutka sunia wzięta ze wsi jest spragniony pieszczot i dobrego słowa. Moja mała trż jakby mogła to by cały dzień leżała do góry brzuszkiem i prosiła o głaski aż dziwię się skąd jej się to wzięło bo tego na wsi raczej nie miała. -
Zgadzam się z Bou, przeżyłam niedawno to samo ale widząc USG po przerzutach wiedziałam, że muszę nie pozwolić jej cierpieć. Potem ryczałam dwa tygodnie, do dzisiaj ją widzę wszędzie ale wiem, że ona już nie cierpi.
-
Cudne kwiaty. Dla mnie wiosna też będzie smutna bo moja Emi odeszła w pierwszy dzień wiosny.
-
Ja już jestem po 80-tce ale w niezłej formie więc wzięłam nieco starszą sunię, już nie wzięłabym szczeniaczka. Sunia juz się poczuła u siebie , dzisiaj pierwszy raz przyszła na wołanie do kuchni i samodzielnie zjadla śniadanko z miseczki bo wcześniej to jej przynosiłam na kanapę i częściowo musiałam karmić z ręki.
-
Nie wiedziałam, że teraz jest moda na bezstresowe chowanie psa tak jak kiedyś dzieci. Dziwne i niezrozumiałe, miałam tyle lat psy duże, obronne ONki i rottki, szkolone, socjalizowane i nigdy nie miałam problemów z agresją, mogły chodzić bez smyczy i kagańca i nigdy nikomu nie zrobiły krzywdy, nawet mogłsm je wyhamowac kiedy inny pies je atakował. I nigdy nie stosowałam głupich metod dominacyjnych czyli szarpania i bicia, po prostu je wychowywałam od szczeniaka. A teraz ten nowy wiejski nabytek już jest normalny, stres przeszedł i okazuje się, że to ogromna pieszczocha.
-
Boję się, że nie mogę cię pocieszyć, niedawno straciłam ukochaną sunię, zaczęło się podobnie - guzy na śledzionie, anemia, krwotok. Operacja - usunięto śledzionę z guzami ale po badaniu okjazało się, że to bardzo złośliwy mięsak krwotoczny. Sunia czułasię doskonale przez trzy tygodnie, po czym okazało się, że rak został we krwi i rozniósł się na całe wnętrzności, powodował krwawienie do brzuszka i nie pozostało mi nic innego jak skrocić jej cierpienia bo przecież nie mozna usunąć wszystkich organów. Więc jeżeli nie będzie poprawy nie pozwól mu cierpieć, wiem jak to boli ale patrzenie na mękę ukochanego pieska również bardzo boli.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Oba psiaki słodkie.