Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Ale ja mówiłam o tej pani co chce szczeniaka nie o was. Wy dobrze robicie, że nie dajecie psów takim bezmyślnym ludziom. Sorry, że wzięłaś moją wypowiedź do siebie. Ja was podziwiam i popieram, robicie bardzo dużo dobrego dla tych wszystkich biedaków.
  2. Dziwni ludzie. Ja zdając sobie sprawę ze swojego wieku choć kocham rottki zrezygnowałam z pomysłu, żeby wziąć rottka i to może jeszcze szczeniaka tylko wzięłam 7,5 kilogramową maliznę i juz kilkuletnią bo nikt nie wie ile ona tak naprawdę ma lat bo pyszczek lekko siwawy ale ząbki białe i nie zniszczone.
  3. Bardzo współczuję, sama niedawno to przeszłam i wiem jak serce pęka. One zawsze żyją za krótko ale jedybna pociecha, że robimy wszystko, żeby miały dużo miłości i jak najlepsze życie i nie pozwałamy im cierpieć.
  4. Dziewczyny, ja wam głeboko współczuję i podziwiam za cierpliwość do tych wszystkich debili, jak widać wykształcenie tez rozumu nie dodaje.
  5. Ja w sprawie starości też uważam, że dom bez psa to nie dom. Jestem stara i sama a biorę do swojego jedynaka po śmierci Emi tę małą sunieczkę i mam nadzieję, że dam radę. W razie czego mam przyjaciół, którzy pomagają ale na razie nie muszą, jeszcze się ruszam i uważam, że to własnie dzięki psom bo one zmuszają do życia. Sowie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  6. Rozumiem, też bardzo tęsknię za Emi, może nowa sunia trochę ukoi żal choć ja pamiętam o wszystkich swoich piesach.
  7. Dziewczyny, ogromnie wam współczuję, że musicie się użerać z tymi dzwoniącymi kretynami bo inaczej nie umiem ich nazwać. Ja bym chyba nie dala rady i zaczęła takich ostro opierniczać. Skąd się bierze tyle debili.
  8. Przestają być ludźmi, niestety. Znieczulica ogarnia coraz więcej tych podobno ludzi.
  9. Uwielbiam molosowate ale szkoda, że już jestem za stara na dużego psa, poza tym mam jeszcze swojego starego pinczera więc nie wiadomo jakbyt sie dogadały, Ale mam nadzieję, że w końcu znajdzie się dobry dom dla Micha.
  10. Na to odpowie tylko dobry weterynarz, może mieć uszkodzone gardło i go boli.
  11. Mam psy ponad 54 lata, zawsze duże bo ONki 15 lati rottweilery 327 lat i wszystkie sypialy na kanapach lub łóżku i jakoś nam to nie przeszkadzało. Jak się kocha to się wiele znosi i wybacza.
  12. Cudny zajączek. Wszystkiego najlepszego.
  13. To wyjaśni dobry weterynarz.
  14. Coraz bardziej słowa, że im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta pasują do becnych podobnoi ludzi choć wg mnie to bestie bo zwierzętami ich nazwać nie można bo obraziłoby się zwierzęta.
  15. Ja od lat miałam zawsze co najmniej dwa a w porywach cztery duże psy, na starość przestawiłam się na średniaki, teraz po odejściu Emi został mi jeden staruszek ale dziarski bo te psy jeżeli ich rak nie dopadnie żyją dosyć długo więc gdyby się dogadali z Maksem to mogłabym go wziąć choć pewnie moi przyjaciele popukają się w głowę. Tylko problem z dowiezieniem, ja już nie jestem mobilna, samochodu już nie mam bo musiałam zrezygnować po uszkodzeniu ręki ale mogę zwrócić koszty. Mogłam wydać ponad 5,5 tys. na Emi to mogę mniej na transport. Jescze mi trochę zostało na koncie oszczędnościowym.
  16. Rany, też mało zawału nie dostałam. Jeżeli z psami się zgadza to może dogadałby się z moim Maksem, ja nie mam kotów tylko Maksa bo Emi już przecież nie ma. Mam blisko doskonałą klinikę w razie potrzeby leczenia,m ratowali mi Emi ale przecież na takiego raka nie ma mocnych. Ja jestem w Warszawie więc może dałoby się jakoś spotkac. Szkoda mi psiaka, nie może wrócić do pierwszej właścicielki.
  17. Gdybym była młodsza to wzięłabym cudną Cudną ale mogę wziąć tylko jakąś małą staruszkę jak trochę przeżyję żałobę po mojej Emi.
  18. Niestety, wiosna nam zrobiła Prima Aprilis i zawołała zimę. W Warszawie na razie trochę mniej śniegu bo padał razem z deszczem. A Gucio bardzo fajny.
  19. Współczuję tej pani, jak ja to rozumiem, sama ryczałam ponad tydzień po odejściu mojej Emi, też guzy śledziony i przerzuty. Tyle, że mnie został jeszcze dwa lata starszy od Emi Maks, tej samej rasy.
×
×
  • Create New...