dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
dwbem replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ale ja mówiłam o tej pani co chce szczeniaka nie o was. Wy dobrze robicie, że nie dajecie psów takim bezmyślnym ludziom. Sorry, że wzięłaś moją wypowiedź do siebie. Ja was podziwiam i popieram, robicie bardzo dużo dobrego dla tych wszystkich biedaków. -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
dwbem replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziwni ludzie. Ja zdając sobie sprawę ze swojego wieku choć kocham rottki zrezygnowałam z pomysłu, żeby wziąć rottka i to może jeszcze szczeniaka tylko wzięłam 7,5 kilogramową maliznę i juz kilkuletnią bo nikt nie wie ile ona tak naprawdę ma lat bo pyszczek lekko siwawy ale ząbki białe i nie zniszczone. -
Ja w sprawie starości też uważam, że dom bez psa to nie dom. Jestem stara i sama a biorę do swojego jedynaka po śmierci Emi tę małą sunieczkę i mam nadzieję, że dam radę. W razie czego mam przyjaciół, którzy pomagają ale na razie nie muszą, jeszcze się ruszam i uważam, że to własnie dzięki psom bo one zmuszają do życia. Sowie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
-
Rozumiem, też bardzo tęsknię za Emi, może nowa sunia trochę ukoi żal choć ja pamiętam o wszystkich swoich piesach.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
dwbem replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bardzo żal, ja po mojej Emi też płaczę ale ona chociaż miała całe życie dobre a Feniś tylko krótko ale chociaż zdążył poznać odrobinę dobra. -
Przestają być ludźmi, niestety. Znieczulica ogarnia coraz więcej tych podobno ludzi.
-
Na to odpowie tylko dobry weterynarz, może mieć uszkodzone gardło i go boli.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle piękności. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cudny zajączek. Wszystkiego najlepszego. -
To wyjaśni dobry weterynarz.
- 1 reply
-
- 1
-
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
dwbem replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja od lat miałam zawsze co najmniej dwa a w porywach cztery duże psy, na starość przestawiłam się na średniaki, teraz po odejściu Emi został mi jeden staruszek ale dziarski bo te psy jeżeli ich rak nie dopadnie żyją dosyć długo więc gdyby się dogadali z Maksem to mogłabym go wziąć choć pewnie moi przyjaciele popukają się w głowę. Tylko problem z dowiezieniem, ja już nie jestem mobilna, samochodu już nie mam bo musiałam zrezygnować po uszkodzeniu ręki ale mogę zwrócić koszty. Mogłam wydać ponad 5,5 tys. na Emi to mogę mniej na transport. Jescze mi trochę zostało na koncie oszczędnościowym. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
dwbem replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Rany, też mało zawału nie dostałam. Jeżeli z psami się zgadza to może dogadałby się z moim Maksem, ja nie mam kotów tylko Maksa bo Emi już przecież nie ma. Mam blisko doskonałą klinikę w razie potrzeby leczenia,m ratowali mi Emi ale przecież na takiego raka nie ma mocnych. Ja jestem w Warszawie więc może dałoby się jakoś spotkac. Szkoda mi psiaka, nie może wrócić do pierwszej właścicielki.