dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Moje pinczery jednak bez podszerstka linieją ale nie aż tak a ta mała ma futro jak niedźwiedź.
-
Ona jest z sierści w typie owczarka czyli jednak włos dłuższy z podszerstkiem, dzisiaj zauważyłam lupież więc zaczęłam czesać i zgłupiałam bo takie ilosci podszerstka to wyczesywałam wiosną z moich owczarzyc niemieckich. A zdjęcia mam ale w telefonie, muszę skopiowac na konmpa i zmniejszyć bo nie da mi wysłac a ztym mam drobnw problemy.
-
Dzisiaj wyczesałam z niej chyba tonę kudłów, ona chyba nie była nigdy czesana bo nie była za bardzo zadowolona ale muszę ja wyczesać na te uypaly tylko boję się, że to potrwa z tydzień.
-
Musimy uratować tę parkę, może uda się znaleźć jej jakieś miejsce. Ja swoją malutką też wzięłam po śmierci właściciela i też ze wsi więc już więcej nie dam rady.
-
Faktycznie nadrabia braki męczydusza mała.
-
No właśnie, on też chowa się w łazience na dywaniku i nawet smakołyka nie ruszy choć normalnie jest łakomczuchem i żarłokiem.
-
Ja mam podobnie ze swoim Maksem, jak jest burza to on wpada w histerię i nic nie jest w stanie go uspokoić.
-
Dziękujemy serdecznie.
-
Z mordki i wielkości bardzo podobna do mojej Kamy tylko Kama jest czarna podpalana. i najczęściej leży pod moimi nogami do góry brzuszkiem.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No właśnie -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Biedny Iguś -
Ja mimo tej małej Kamy ciągle widzę swoją Emi, zdarza mi się nawet czasem wołać ją imieniem Emi i też często mam jeszcze mokre oczy jak o niej myślę. Tyle ich już miałam i wszystkie pamiętam mimo tylu lat.
-
Dziękuję, konto dostałam, zaraz zrobię zlecenie stałe od lipca.
-
To jest bardzo prawdopodobne.
-
Czy ja coś deklarowałam na Rudego od lipca? Jeżeli tak to proszę mi przypomnieć bo starość nie radość i pamięć już nie ta. Jeżeli tak to proszę o konto.
-
A robiłaś test ciążowy?
-
Być może, zasmakowała w pieszczotach.
-
Ta szczęściara mnie zamęczy, chodzi za mną krok w krok i co chwilę domaga się pieszczot, aż się dziwię, że taki wiejski kundelek jest takim pieszczochem. Ale ona jest przesłodka, kupiła już sobie wszystkich moich znajomych.