Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Ja jeszcze do 25 stopni daję radę bo lubię ciepło, może przez wadę serca ale powyżej 25 to już przesada. Ale ten tydzień ma być w tych granicach tyle, że ma padać a to już gorzej bo jak pada to Kama za skarby nie wyjdzie siknąć i potrafi trzymać kilkanaście godzin.
  2. Podobno ma być 24 a nie 34 stopnie to może da się odetchnąć.
  3. Przelew zrobiony, pewnie przejdzie jutro.
  4. Proszę o numer konta, dużo w tym miesiącu nie mogę ale chociaż 50,- zł dam. Trzeba tę biedę ratować.
  5. Moja Kama też upały przeczekuje na kafelkach w kuchni bo mimo czesania nadal ma dużo podszerstka, nie wiem kiedy wszystko wyczeszę bo chyba nie byla czesana od urodzenia i ma tych kudlów więcej niż kiedyś moje ONki.
  6. No właśnie, to jest straszne. Czasem ja myśle jak barbarzyńca bo życzę tym wszystkim bandytom uwiązania w lesie bez wody i jedzenia, żeby dotarło do nich co robią tym biednym stworzeniom.
  7. Ciągle nie mogę zrozumieć po cholerę, przepraszam, ludzie biorą psy, żeby je potem bezlitośnie wyrzucać. My z mężem zawsze albo zabieraliśmy psy ze soba na urlopy albo jak nie nie można było to zostawaliśmy w domu i chodziliśmy na wielokilometrowe spacery. Nigdy nam nie przyszlo do głowy, żeby je u kogoś zostawiac a tym bardziej wyrzucać w lesie. Dlaczego ludzie stali się takimi okrutnymi barbarzyńcami bez serca i empatii. I coraz więcej się czyta o takich, którzy z przyjemnością znęcają się nad zwierzętami i wtedy życzę im tego samego w dwójnasób.,
  8. Jaaga, podziwiam twoją cierpliwość bo ja bym chyba wreszcie nie wytrzymała. Szkoda twoich nerwów na dyskusję z upierdliwą i przemądrzałą osoba.
  9. Ja też czasem na Kamę wołam Emi, niestety wszyscy tak mamy.
  10. Jaaga, daj sobie spokój, nie warto tracić nerwy, robisz dużo dobrego i większość z nas to docenia.
  11. Masz rację elik. Ja mam psy 54 lata, duże doświadczenie a nie ośmielam się nikogo pouczać, jestem pełna podziwu i szacunku dla takich osób jak Jaaga i wiele innych opiekujących się tymi biednymi psami ze złych schronisk, mogę najwyżej coś doradzić jeżeli jestem o to poproszona.
  12. Straszne, a miało już być tylko lepiej, za krótko był wolny, mała pociecha, że umarl wolny, przy czlowieku a nie na betonie w schronisku. Los jest niesprawiedliwy, współczuję wam ale zrobilyscie wszystko co można było zrobić, trzymajcie się.
  13. Cudny maluch, moja pierwsza kotka w dzieciństwie była podobnej urody i też była przekoochana.
  14. Współczuję ale zrobiłeś to co dla niego najlepsze, trzymaj się.
  15. Mam pytanie - nie wiem po co weci wygolili jej sierść na boku bo przecież nie do sterylki. I choć to już ponad nmiesiąc sierść nie odrasta, no może trochę ale czy jest szansa, że odrośnie?
  16. Dziękuję za adres mailowy, wieczorem postaram się wybrac i wysłac kilka zdjęć.
  17. Jakbym dostała od kogoś nr telefonu to mogłabym ze swojego przesłac zdjęcia Kamy albo na Whatsappa. Bo zanim uda mi się zmniejszyć w kompie to może potrwać.
  18. Oczywiście, że się zgadzam. Ja mam sporo już jej zdjęć ale nie umiem ich zmniejszyć, miałam kiedyś program ale gdzieś mi się zapodzial.
  19. Taka fajna i ładna sunia, musi znalkeźć dobry domek, szkoda, że ja już więcej nie mogę mieć, gdybym nie wzięła Kamy to pewnie bym ją wzięła.
  20. Bardzo liniały moje ONki i rottki ale pinczery praktycznie niewidocznie ale ta mała to lepszy futrzak niż tamte duże.
  21. Faktycznie dobrze trafił i niech tak bedzie do końca życia.
×
×
  • Create New...