dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze do 25 stopni daję radę bo lubię ciepło, może przez wadę serca ale powyżej 25 to już przesada. Ale ten tydzień ma być w tych granicach tyle, że ma padać a to już gorzej bo jak pada to Kama za skarby nie wyjdzie siknąć i potrafi trzymać kilkanaście godzin. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Podobno ma być 24 a nie 34 stopnie to może da się odetchnąć. -
Przelew zrobiony, pewnie przejdzie jutro.
-
Proszę o numer konta, dużo w tym miesiącu nie mogę ale chociaż 50,- zł dam. Trzeba tę biedę ratować.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Moja Kama też upały przeczekuje na kafelkach w kuchni bo mimo czesania nadal ma dużo podszerstka, nie wiem kiedy wszystko wyczeszę bo chyba nie byla czesana od urodzenia i ma tych kudlów więcej niż kiedyś moje ONki. -
No właśnie, to jest straszne. Czasem ja myśle jak barbarzyńca bo życzę tym wszystkim bandytom uwiązania w lesie bez wody i jedzenia, żeby dotarło do nich co robią tym biednym stworzeniom.
-
Ciągle nie mogę zrozumieć po cholerę, przepraszam, ludzie biorą psy, żeby je potem bezlitośnie wyrzucać. My z mężem zawsze albo zabieraliśmy psy ze soba na urlopy albo jak nie nie można było to zostawaliśmy w domu i chodziliśmy na wielokilometrowe spacery. Nigdy nam nie przyszlo do głowy, żeby je u kogoś zostawiac a tym bardziej wyrzucać w lesie. Dlaczego ludzie stali się takimi okrutnymi barbarzyńcami bez serca i empatii. I coraz więcej się czyta o takich, którzy z przyjemnością znęcają się nad zwierzętami i wtedy życzę im tego samego w dwójnasób.,
-
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
dwbem replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cudne psiaki i wspaniałe wieści, dobrze, że i takie są oprócz smutnych. -
Ja też czasem na Kamę wołam Emi, niestety wszyscy tak mamy.
-
Skrzypek - już bez długu, szuka domu, jest super :)
dwbem replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Cudny maluch, moja pierwsza kotka w dzieciństwie była podobnej urody i też była przekoochana. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
dwbem replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Współczuję ale zrobiłeś to co dla niego najlepsze, trzymaj się. -
Mam pytanie - nie wiem po co weci wygolili jej sierść na boku bo przecież nie do sterylki. I choć to już ponad nmiesiąc sierść nie odrasta, no może trochę ale czy jest szansa, że odrośnie?
-
Dziękuję za adres mailowy, wieczorem postaram się wybrac i wysłac kilka zdjęć.
-
Jakbym dostała od kogoś nr telefonu to mogłabym ze swojego przesłac zdjęcia Kamy albo na Whatsappa. Bo zanim uda mi się zmniejszyć w kompie to może potrwać.
-
Oczywiście, że się zgadzam. Ja mam sporo już jej zdjęć ale nie umiem ich zmniejszyć, miałam kiedyś program ale gdzieś mi się zapodzial.
-
Bardzo liniały moje ONki i rottki ale pinczery praktycznie niewidocznie ale ta mała to lepszy futrzak niż tamte duże.