Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ori - rewelacja! O, teraz, po takiej dawce optymizmu, mogę zabrać się do pracy :)
  2. Trzymajcie się obie, Cudne Dziewczyny :)
  3. Mari, zajrzyj na watek Baloniarek http://www.dogomania.com/forum/topic/100785-klub-wytrwa%C5%82ych-baloniarek-razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy/ omi proponowała takie wyjście: Napisany Dzisiaj, 17:40 omi, w 30 Paź 2015 - 7:49 PM, powiedział: Chciałabym pomóc mari23. Czy np.mogę płacić za nią składki/deklaracje klubowe miesięczne, żeby mari23 mogła korzystać z pomocy Klubu? Nie bardzo doczytałam-przepraszam-na jakiej zasadzie wszystko działa. omi, w 31 Paź 2015 - 1:34 PM, powiedział: OK. Zrozumiałam. Mari23 czy wyrażasz zgodę na opłacanie składek w Twoim imieniu? Wiem, że to niewiele, ale chociaż w ten sposób odrobinę wesprę. Skoro brak - jakiejkolwiek - odpowiedzi, nie będę niepotrzebnie zaśmiecać wątku.
  4. W ubiegły piątek rolnik zgłosił Tomkowi, ze znalazł w lesie dwa szczeniaki, co z nimi robić? Tomek, który akurat był w Jastrzębiu na wystawie zdjeciowej poradził, by zabrał je na razie do siebie, żeby nie zostawiać maluchów w lesie. Dziś facet dzwoni, żeby po nie przyjechać, bo nie może zostawić szczeniąt, bo ma swoje 3 psy. Pojechałam i ja. Facet otworzył oborę, a z niej wypadła dwójka - podrostki, takie ze 4 miesiące, pod kolano dropiato-łaciate, urocze! Zadbane, tłuściutkie, wylizały mi dziób, podgryzały się między sobą, jeden szarpał mnie za pasek od zegarka, drugi chuchał w sam środek ucha... Zawieźliśmy je do kojca, wstawiłam miski z karmą i wodę. I dacie wiarę, że po godzinie zadzwonił znajomy Tomka, że to pewnie jego psy - tzn. dał je innemu znajomemu z miesiąc temu i widać je zagubił... Sam przyjechał po szczylki, zabrał do domu i będzie im szukał innego domu.
  5. Świetne wieści z każdego z frontu :)
  6. No to dobre zakończenie tej historii
  7. Oby to był ten domek :) Sunia jest urocza i na pewno podbije serce domowników.
  8. Ojej, biedny kocurek...A jak teraz sie czuje, juz lepiej?
  9. A u papryki dług kolejka? moze u Murki, czy inne jeszcze jakieś miejsce obstawić?
  10.     I ja też - Irenasie, dobry z Ciebie kierowca :)Dobrze, ze dojechałaś szczęśliwie. U nas o siódmej rano było 11 stopni! Aż dziwnie się oddycha tak ciepłym powietrzem.Co ta przyroda wyprawia ;)
  11. Cudna historia, i szczęśliwie zakończona! :)
  12. Jest takie powiedzenie, ze "to się w głowie nie mieści, ile rzeczy ma człowiek w doopie"
  13. Jagusko, wracaj do nas......
  14. No, ale akcja! Cudowne te sunie, urocze :) Skąd się wzięły takie slicznotki w schronisku?
  15. Pewnie, ze pamiętamy Fridę - super, ze ma się dobrze :)
  16. Ano tak, wczoraj było Sławomira! Uściskaj Swego Mężczyznę od nas, Bielasiów :)
  17. Naprawdę super osóbki w tym Łowiczu :) Łowiczanki jedne! ho, ho!
  18.     Dziekuję, pewnie się przyda :) Bo na razie cisza z telefonami. Zaklęta jakaś ta Amisia, czy co?.........
  19. ale fajna! Jak połączenie mojej Dalii i Zulki, takiej właśnie postury :) dobrze, ze się nią zajęłaś, Maryniu :)
  20. free jpeg images I kto mnie pokocha?....... Zrobiłam i wyróżniłam kolejne ogłoszenia na gumtree, olx i morusku. Z innym tekstem i tytułem.
×
×
  • Create New...