Jump to content
Dogomania

Romka

Members
 • Posts

  35738
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Romka last won the day on March 17 2015

Romka had the most liked content!

Converted

 • Location
  Łowicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Romka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

104

Reputation

 1. I informuję,że SWEN MA DOM już od około 2 lat.Pojechał do polskiej rodziny w Niemczech.
 2. Dziewczyny kochane napisały już wszystko, ja tylko zmienię tytuł wątku .
 3. OD ROKU, OLUSIA MA CUDOWNY DOM .Mieszka w domu z ogrodem i ma psiego kolegę.
 4. Azalio, od ponad roku Śniezka ma cudowny dom w Piasecznie.Naprawdę dobrze trafiła. Mieszka w domu z ogrodem i psiem kolegą.Pani zabiera ją na wakacje i bardzo dużo spacerują.Domek polecony przez panią,która adoptowała od nas Czajkę.
 5. Lusiek ma CUDOWNY dom w Warszawie,kochają go bardzo a on chyba zapomniał już o schronisku
 6. Ale ona i Nuka,która również jest bez domku to nasze schroniskowe królewny.
 7. Byłyśmy tam raz, było wszystko ok.Poznałą nas i bardzo się ucieszyła.
 8. Hilton , tak jak marzył zamieszkał w domu z ogrodem, w tym ogrodzie biega razem z psią koleżanką.Możemy go odwiedzać.
 9. Tofik nadal w schronisku.Ale kochamy i dbamy o niego jak tylko umiemy najlepiej
 10. Koleje losu Frugo były trudne.W lutym 2017 roku zmienił schronisko ,bo gmina,której własnością był m.in Frugo wybrała inne tańsze schronisko.Wraz z Frugo jeszcze ponad 20 naszych psów zmieniło miejsce pobytu, Był to dla nas wolontariuszy duży cios.Postanowiłyśmy pomóc naszym psiaków. Od lutego Frugo jest w domowym hoteliku w Łodzi, nadal szuka domu
 11. Antoś ma się dobrze.Jak na staruszka jest w super kondycji.Ostatnio chorował na nerki ,ale wyszedł z tego.Odwiedzam go czasami,teraz zobaczę go w czwartek. Chyba tylko my dwie ,pamiętamy jeszcze o Antosiu...
 12. UWAGA ZGIERZ!!!! Anna B . mieszkająca kiedyś przy ulicy Parzęczewskiej wyadoptowała ode mnie kotkę w dniu 2 lutego 2018 r.Wizyta przedadopcyjna .wypadła pozytywnie.Podpisano umowę adopcyjną. Kontakt z panią był do 11 lutego, przysyłała zdjęcia kotki i pozostałych kotów (2 syberyjskie i sfinks),a także jorka.Potem kontakt urywa się, pani nie odbiera moich telefonów.Nie kontaktuje się także na fb,choć widzę ,że się loguje.W kwietniu proszę o interencję fundację z terenu Zgierza ,okazuje się,że w dniu 23 lutego pani sprzedała mieszkanie i wyprowadziła się.Tego samego dnia jakaś kobieta przywiozła kotkę do Straży Miejskiej w Zgierzu. Kotka trafiła do schroniska.Wszystko wskazuje na to, że jest to moja kotka. Co mają w głowie ludzie,którzy mając możliwość oddania mi kotki ,wolą ją oddać jako podrzuconą do straży miejskiej? Kotka ma już nowy dom. PANI MOŻE SZUKAĆ KOLEJNEGO KOTA! WIĘCEJ INFORMACJI NA PRIW.
 13. To podobno nie jest ktoś bardzo wiekowy,upewnię się i napiszę.Będą też zdjęcia ze "spacerków" na rękach.
×
×
 • Create New...