Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Halo, s co tu tak cichutko?... Pamiętajcie, proszę, o nas
  2. Cudne psie mordki, szczęśliwe!
  3. Kawał świata ale warto rozpatrzyć każdą ewentualność.
  4. I ja zaglądam, pozdrawiając z Krynicy :)
  5. W sobotę sobie wszystko nadrobisz, Konfirmie. Będzie dobrze. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Pozdrawiam serdecznie z Krynicy :)
  6. A ja odpoczywam i od psów, i kota - swoich, oczywiście, bo bezdomnych mam tu kilka na oku. Ale sanatorium piękne, wielkie, zabiegi ok, Krynica urocza.
  7. O, to takie buty... Dobrze, że zajrzałam bo trudno wytrzymać bez wieści z dogo :)
  8. Zaglądam na chwilkę z sanatoryjnej kafejki - a co to za szczoteńka? I skąd, od nas gdzieś? Mam nadal nadzieje na telefon od pani od Kasi.......... Pod sanatorium widuję kilka kotów, w tym jeden miziasty. I jeden pies siedzi w parku Nitribitta, taki Karuś-Pikuś. Eh, muszę nie patrzeć, tylko się kurować, cholerka...
  9. Wieczorne dzień dobry! :D Zagladam do Pokrzywki z Krynicy
  10. Żeby jeszcze to psiątko miało krzywe łapki, to wtedy większa część imienia byłaby prawdziwa... :)
  11. Jaka fajna! Bardzo fajna! I dobrze, ze nie strachulec, tylko taka pewna siebie damulka.
  12. I co tam, Aga, słychać?....
  13. Kenia jest psem idealnym , poza niespotykaną żarłocznością. Nawet z sadu musiała ją Ania na smyczy wyciągać, bo zżerała wszystkie spady jabłkowe, zgniłki, też. i jeszcze po drodze jabłko w ryju miała. Zajrzę do Pokrzywy. Dziewczyny kochane, wybywam już dziś po południu na 3 tygodnie. Kierunek: Krynica Zdrój. Ale telefon mam przy sobie, jakby ktoś się chciał dowiedzieć, czy i jak żyję.......
  14. A to już tyle czasu minęło... Co z tymi psami, aż strach pomyśleć!
  15. Ja bym chciała taką Karolcię... :( Tuliłabym i pieściła... ale jak pójdzie na swoje Amisia....
  16. Fajne wieści z nowego miejsca - oby los okazał się szczęśliwy :)
  17. Ten hotelik dla szczeniąt to i ja znam z fb, podziwiam za działalność. Nadal też twierdzę, że dużo zaniedbań wynika z niewiedzy i trzeba mówić, uczyć, informować...
  18. I zbiorówka na tarasie: image hosting site
  19. Ania podczas pobytu u nas zrobiła kilka zdjątek psiakom: Nutka: image hosting more than 5mb Kenia na tle wybiegu żółwiowego: adult image Amiśka: screenshot windows 7
  20. A to nasza Nuteczka: image hosting more than 5mb
  21.     Mnie też mnie zależy, a co tam... Wyrzucę ją chyba jednak do budy, co ma mi gnieść narzutę na wersalce. Zanosi się jednak na długie tymczasowanie, jak na nasze warunki (jakoś średnia z ubiegłych lat to 6 tygodni) bo z październikiem to 5 miesięcy będzie.
  22. Nasza Nuteczka już chodzi normalnie, zapomniała o złamaniu :) Za to u drugiej starowinki, Zulki, 13-letniej małej kundelki z Wielunia ataki padaczki się zdarzają co jakiś czas, ze 3-4 razy w roku. Polegają na wyprężeniu się, znieruchomieniu, czasem się kładzie, czasem stroi oparta o ścianę czy szafkę. To te, o których wiem, bo przecież może być też coś podczas naszej nieobecności w domu.
  23. Życzę kolejnego dobrego dnia, pełnego postępów :)
×
×
  • Create New...