Nasza Nuteczka już chodzi normalnie, zapomniała o złamaniu :)
Za to u drugiej starowinki, Zulki, 13-letniej małej kundelki z Wielunia ataki padaczki się zdarzają co jakiś czas, ze 3-4 razy w roku. Polegają na wyprężeniu się, znieruchomieniu, czasem się kładzie, czasem stroi oparta o ścianę czy szafkę. To te, o których wiem, bo przecież może być też coś podczas naszej nieobecności w domu.