-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Tylko jak się te pluskwy wydostały z klatki?? Przez te oczka? Irenko może dawaj im jesć w otwartej klatce, żeby wiedziały, ze tu jest ich dom. I kuweta.
-
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Z plakacikiem ze zdjęciem przeszłam się po urzędzie gminy. Rezultat: dwa zamówione, może trzeci. W tym tygodniu mam same szkolenia, ale od poniedziałku umawiam Ostrołękę i transport, zabieramy się za łapanie. Mam dwa transporterki, trzeci się pożyczy. Jakby tak na raz się udało 3 koty złapać, to by za jednym zamachem pojechały na sterylizację. Mam obawy, czy ta czarno-biała koteczka nie jest w ciąży. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Amisia dziękuje cioci Irenas za smaczki śmierdziuszki :) -
O, sunia z mojego powiatu :) i z gminy Irenas :) Małe, fajne stworzonko. Mówicie, ze nie jest najmłodsza?
-
O mamo, pies ma życie jakiego sobie nigdy by nie wymarzył!! Rewelka! Ze też są tacy cudowni ludzie na świecie!
-
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Kochana, dzielna Irenka!! Dziękuję Irenko za serce, za dwa worki karmy, za czas, dwukrotną podróż do mnie na wieś, gotowość do działania, cierpliwość i za wszystko ogólnie :) Mam nadzieję, że kociątka szybo poznają się na lepszym życiu :) -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze :) -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Jednego malucha złapali państwo emeryci, drugi się wyrwał, podrapał i dał dyla :( Teraz Bożenka spróbuje złapać malucha. Jak się nie uda, do Irenki pojedzie jeden, ten, który na razie czeka w mojej łazience. Zrobiłam plakacik ze zdjęciem, pokazuję interesantom. Jeden kot już zaklepany. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
malagos replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dzielne, kochane dziewczyny :) Te psy Wam tyle zawdzięczają! -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
malagos replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Widziałam Abrę na fb, czytłam o niej...Biedna, biedna mała!... -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Cholerka, ja też... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Irenas świadkiem, że moje psy prześcigały się w podstawianiu łebków do głaskania, wchodzenia pod nogi i włażenia na kolana. Oczywiście, dwie sunie, Sońka i Amiśka. Żadnego szczekania, żadnej traumy. Ami pogodna, wesoła, ułożona. Prawda, Irenasie? :) -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
    Na zdjęciach są moje nogi, i Bożenki, którą znają. Podchodziły bliziutko, choć jeden dorosły wzięty na ręce wywinęła się i zeskoczył na ziemię. Tego nie znają. -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Dziewczyny kochane, już odpowiadam. Namawiałam znajomych na dwa małe koteńki, ale ... bezskutecznie: "czarne?...nieeee, czarnych to nie...". dobra, bez komentarza. Wiec pomyślałyśmy z Ireną, ze może lepiej, by zabrała te dwa kotki, niz dorosłego, bo idzie zima, bo jeden ma oczko jakby zaropiałe :( Irena przyjechała do mnie popołudniu, poczekałyśmy na Bożenkę, która musiała gdzieś tam wyjechać, i we trzy, już po zmroku, (z dwoma woreczkami karmy od Irenas, kontenerkiem, latarką) podjechałyśmy do babinki. Wyszła do nas - zasuszona sympatyczna kobiecina. Za to koty - poszły spać. Pokryły się po szopkach i zakamarkach :( Nasypałyśmy w pojemnik karmę i dawaj wołać koty.Po "kićkaniu" naszej trójki wybiegł czarny dorosły, Ząbek, zabrał się do jedzenia. Potem pojawił się jeden malec, ale nie zainteresował się nawet jedzeniem, bał się podejść do nas i do miski. Potem mignął nam drugi malec i dorosły czarny. Oba czarne dały się głaskać, maluchy nie. Kontenerek i karmę zostawiłyśmy w domu vis a vis, u emerytowanych nauczycieli. To oni dokarmiają koty i je znają. Obiecali złapać kotku rano i dać mi znać. Ot, i cała akcja :( -
nie, innego :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Choć trochę racji Nutusia ma - vide Amisia... -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Mam nadzieję, że głód jest silnym bodźcem, by się dało do nich podejść. -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Powodzenia, cudna psinko! żeby dobry domek się trafił :) -
Rasowa młoda Border Collie znów szuka domu, takiego na zawsze...
malagos replied to Nano's topic in Już w nowym domu
Wątek odgrzany po dwóch latach...! -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Kochana Ireneczko! Jak chcesz, jutro podjedziemy do tej pani, zobaczysz koty, może któryś wpadnie Ci w oko?... Aż nie śmiem marzyć o tym... Karma sucha jak najbardziej może być. Dla tych biedaków to rarytas :) -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Kasieńko, jeśli już jesteś taka kochana - ogłoszenia zrób proszę na Ostrołękę, Maków, Przasnysz. Bo chyba nie ma co na Warszawę czy dalej :( Ja od jutra wieszam ogłoszenia na gminnej tablicy ogłoszeń i dam do naszego gminnego miesięcznika. Pokerku, jak już się ktoś chętny znajdzie, kota zabieram do naszego gabinetu, odrobaczymy i odpchlimy na koszt gminy. Pojedzie na sterylizację i można zabierać go do domku stałego. Tyle możemy zrobić. Ale dopóki nie ma chętnych - mam serdeczna prośbę: może ktoś ma zbywającą karmę dla kotów? Albo zasponsoruje? Mam znajomą emerytowaną nauczycielkę w sąsiedztwie tej babinki, dawałaby codziennie jeść tym kotkom. A tyle sztuk to może zjeść... Wczoraj, dziś, jutro ja im wożę. Proszę o pomoc -
U Tomka wczoraj był na szczepieniu facet z psem, którego wziął z punktu przechowań w Przasnyszu :)