-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Z przyjemnością się czyta takie wiadomości!! Rewelka!
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Pozdrawiam Cię serdecznie i ściskam mocno, Marysieńko cudna! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Witaj, Mattilu :) -
Irenasie, niech Ci Bozia da zdrowie za ten wiśniowy szlafroczek - podomkę, bardzo mi się przydało to wdzianko w sanatorium :)
-
Limak33, Ktoś je karmi? Są bezpieczne? Kurcze, ciężko będzie przyadoptować psiaki, które są dzikuskami...
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Życie w naszym domku wróciło do normy. Psy rano na stanowiskach, jeszcze przede mną lecą do kuchni, by czegoś nie przegapić. Widzę po Soni, ze się postarzała, schudła na dupce, oczy smutne. Ale apetyt dopisuje, pochłania wszystko najszybciej ze stada, a i z Amisią bawi się na spacerach. Nutka jeszcze bardziej siwa, ale żwawa i energiczna. Amiśka aż błyszczy, pogodna, wesoła, urocza. Zulka wygląda jak stara dama w wytartym futrze, nie chce daleko z wychodzić domu: trawniczek, siusiu, kupka i powrót do swojej budki w mojej sypialni. Borysiak za to całkowicie się rozpieścił, śpi z nami, mruczy, ugniata - a niedawno był taki oschły, wcale nie pieszczoszek. Taki to mam stadko w domu. Jak zapytałam Tomka, co zrobić na obiad, szybciutko odpowiedział "byle nie gotowane udka"... Bo jak gotował psom, to zanim zasypał mięso ryżem, wyciągał część dla siebie (najczęściej kurze ćwiartki...), trochę solił i mial obiadek. No ale wszyscy przeżyli i jakoś te 3 tygodnie minęły jak z bicza strzelił. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Marysieńko, pomyślę tez o kolejnych plakatach na Warszawę. Nutusiu, dzięki za zaglądanie do nas :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Ale jesteście z tej "górnej półki", to nie byle co :) Witam, kochani, jestem już po podróżach, sanatoriach i te pe :) Powinnam złożyć dokumenty o następny turnus, czeka się wszak 2 lata. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, jetem już na posterunku i zaglądam gdzie się da, na chwilkę chociaż :) Nie dzwoniła ani pani z Biela, ani żadna inna. Obrobię się z pracą w pracy i w domu, i ruszamy z kopyta za ogłaszanie Amiśki. Musi znaleźć dom, nie ma innej opcji. Zrobiła się u nas nieciekawa sytuacja...Chodzi o mojego syna Pawła, który po ostatnim weekendowym pobycie u nas tak się pochorował, że po prostu nie będzie przyjeżdżał do nas z powodu uczulenia na sierść psów. Zawsze miał u nas wysypkę, łzawienie oczu , zapalnie spojówek. Ale te 3 dni, kiedy pod nieobecność Tomka i mnie zajmował się stadem skończyły się szpitalem, tragicznym owrzodzeniem rogówki, 6 antybiotykami i przejściową ślepotą. Każda sztuka sierściucha mniej to łatwiejsze utrzymanie czystości. A trudno mi jako matce powiedzieć "nie przyjeżdżaj, synku, bo psy są dla mnie najważniejsze" :( -
Dzień dobry wszystkim :) Ależ z Aresa śliczny kawaler, no, no!
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem jeszcze w sanatorium, ostatnie zabiegi i jutro autobus do domu. Havanko, bardzo dziękuję za wznawianie ogloszen. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem w Krynicy do soboty, o 9.10 mam autobus do Warszawy. Zostanę do niedzieli, przyjedzie do mnie Tomek, odwiedzimy groby rodzinne i wracamy do siebie na wieś. Ale się suczynki ucieszą!! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Elku, ściskam Cię, tak czasem widać bywa, ze coś zaskakuje nas niespodziewanie i to w tak nieprzyjemny sposób :( Marysieńko, dziękuję Ci serdecznie za bazarek, Cudna Dziewczynko!! -
Cześć, nie chce Wam psuć nerwów, ale u NAS w Krynicy nie ma deszczu od kilku dni. Ciepło, wczoraj i dziś słonecznie :) Wczoraj nie miałam zabiegów, jako że niedziela, zaliczyłam znów okoliczne szczyty, typu Góra Parkowa i Góra Krzyżowa - cudna jesień w tych górach... Po południu na deptaku grające fontanny :) A wieczorem dzwoni Tomek, zatkała się rura do szamba i że złączkami kapią nieczystości do piwnicy... Biedak, wycierał i sprzątał do północy... Ah, tak mi przykro, ze jestem daleko i nie mogę pomoc ;)
-
Na chwilkę wpadam, by pozdrowić z Krynicy. Trafiłam do dobrego sanatorium, przedwojennego Lwigrodu. Mam 8 rożnych zabiegów, dokupiłam codzienną gimnastykę, i to pikuś, ze o 7.00 rano. A kotów tu wiele, różnej maści i wielkości. Dokarmiane są przez kuracjuszy. Jeden kocur mi zapadł w serce, tak się łasi, tuli.... A w wolnej chwili zdobywam Parkowa górę roznymi ścieżkami, chodzę po okolicy, po górkach i dolinkach. Nareszcie się wysypiam.
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A jak Eliku Twoje koty, znalazły domy? I mamuśka kotenka? Jak tylko wrócę do domu, w przyszłą niedzielę, to biore sie za wznowienie ogłoszeń Ami. Mam tez ogromną prośbę o bazarku, juz Ami od 3 mies.jest na naszym garnuszku... Może Mazowszanka i ta drobna bizuteria?.. Proszę... -
U nas w Krynicy wczorajszy snieg sie topi, jest pochmurno. Wieczorem wysypuje kicią karmę, bo mi tak żal tych kotów...
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wyrasta nam na cudną domową suczynkę