-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Po znajomości wcisnę się tu ze swoim kocim wątkiem: http://www.dogomania.com/forum/topic/333927-czarna-zgraja-9-kot%C3%B3w-u-stuletniej-babule%C5%84ki/?p=16646663
-
Po znajomości wcisnę się tu ze swoim kocim wątkiem: http://www.dogomania.com/forum/topic/333927-czarna-zgraja-9-kot%C3%B3w-u-stuletniej-babule%C5%84ki/?p=16646663
-
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Po znajomości wcisnę się tu ze swoim kocim wątkiem: http://www.dogomania.com/forum/topic/333927-czarna-zgraja-9-kot%C3%B3w-u-stuletniej-babule%C5%84ki/?p=16646663 -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
-
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
-
Stuletnia mieszkanka naszej wsi przygarnęła kota, potem pojawił się kolejny, i kolejny... Babinka jakoś sobie radzi, jest w miarę samodzielna, pomaga jej dochodząca krewna. Latem zgłosiła się ta kobieta do urzędu gminy, że kotów jest 13 i coś z tym fantem trzeba robić... Żeby gmina je sobie zabrała, że od tego są schroniska, że babcia nie daje rady ,że... Pojechałam z Tomkiem i znajomą Bożenką, też krewna tej babinki :( Padał deszcz, ale koty na skrzypnięcie furtki nas otoczyły stadkiem. Koty są czarne, jedna koteczka łaciata, dwa malutkie, reszta dorosłe. Nie ma kotek w ciąży. Do jedzenia, które przyniosłam, zbiegły się w minutę. Bożenka mówi, ze ciotka nie chce tych kotów, nie karmi ich, ledwie sama ma na życie. Koty jedzą wszystko, zupę suche kartofle, chleb :( Dwa malutkie kotki (ponoć były 4, ale ulica jest za blisko tego gospodarstwa...) Uroczy jest czarny chłopak z wystającym kłem - chyba miał jakiś uraz pyszczka i teraz ma krzywą żuchwę. Ale podchodził do mnie, ocierał się, taki przytulak. Poradźcie, błagam - co teraz? Te koty mogę wysterylizować, odpchlić, karmić, ale nie mogą wrócić do babinki. Od dziś zaczęłam szukać im domów. Żeby był choć jeden chętny.... Urabiam córkę znajomej babki na te dwa maluszki. upload pics img host
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Z tą dzikością, to różnie, jedne dały się głaskać, inne łagodnie się odsuwały. Maluchów nie dałam rady pogłaskać. Uroczy jest czarny chłopak z wystającym kłem - chyba miał jakiś uraz pyszczka i teraz ma krzywą żuchwę. Ale podchodził do mnie, ocierał się, taki przytulak. Założyłam wątek na kotach tu na dogomanii: http://www.dogomania.com/forum/topic/333927-czarna-zgraja-8-kot%C3%B3w-u-stuletniej-babule%C5%84ki/?p=16646666 -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy zakłądac im wątek? Tu, na dogo, czy na miau? ale tam się słabo, cholerka, poruszam.... image upload no limit -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Byłam z naszą znajomą Bożenką u jej ciotki, to ta od kotów. Padał deszcz, ale koty na skrzypnięcie furtki nas otoczyly stadkiem. Koty są czarne, jedna koteczka łaciata, dwa malutkie, reszta dorosłe. Nie ma kotek w ciąży. Do jedzenia, które przyniosłam, zbiegły się w minutę. Bożenka mówi, ze ciotka nie chce tych kotów, nie karmi ich, ledwie sama ma na życie. Koty jedzą wszystko, zupę suche kartofle, chleb :( Poradźcie, błagam - co teraz? Te koty mogę wysterylizować, odpchlić, karmić, ale nie mogą wrócić do babinki. Od dziś zaczęłam szukać im domów. Żeby był choć jeden chętny.... Urabiam córkę znajomej babki na te dwa maluszki. imagur -
Czy Wy też się łapiecie na tym, ze jak się gdzieś jedzie, albo choćby słyszy o jakimś mieście, przypominają się nicki osób z dogomanii? Wracałam z Krynicy przez Tarnów - pomyślałam o Adze :), Kielce (zadzwoniłam do wegielkowej), Szydłowiec (Kama202), Radom...
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zrobić można, ale kotów tym samym nie ubędzie:( tyle, ze kociatek nie przyniosą kolejnych... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Muszę się zabrać za stadko kotów u stuletniej starowinki - karmi je ponoć, ale ich przybywa! Rozmawiałam już z dr Leszkiem z Ostrołęki, podejmie się sterylizacji koteczek. Jutro idę do gminy z prośbą o finanse. Pójdę tez do tej kobieciny obejrzeć stado. Tylko co z kotami po operacji? Przetrzymać możemy w Tomkowym gabinecie dzień-dwa i wypuscimy w to samo miejsce. Nie mam innego pomysłu... -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Pewnie, ze ma :) i bardzo kochamy tego łobuza :) -
Białego (?) widziałam dziś przy dworcu pks - nie wyglada źle, pewny siebie, zaczepiał psiaki zza ogrodzenia. A Mała, co z nią?.....
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze w tych "pudełkowcach" ma dobre, spokojne wzorce -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
już nie ma tego ogłoszenia -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Za to mam 4 psy, ale tylko Ami daje kotom popalić :( -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I co tam u Was, Kochani? Moze jakiś kroczek do przodu? -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nieciekawie z tym autkiem. Oby jak najszybciej było na chodzie. -
Przesłałam Ci ciepłe myśli, jak wracałam autobusem z Krynicy-Zdroju do Warszawy, z dworca w Tarnowie :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło na moje konto 71 zł z bazarku POKER Bardzo dziekuję!! :) -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, to bardzo ekonomicznie tak "obrzucić" gościa zwierzyną, no bo nie ma szans, by zjadł ciasto, kanapkę czy wypił herbatę...