Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1.     konfirm, ile jeszcze długu zostanie po tej wpłacie?
  2. Tak sobie myślę, ze może tytuł zmienić należy, ten jet taki niepokojący i smutny. A tu tyle dobra się zadziało :)
  3. Burmistrz Różana jest pasjonatem i sam oprowadza zwiedzających po fortach.
  4. Ale dobrze, ze podejmujesz próby czegoś nowego, bo nigdy nie wiadomo, na co i jak pies zareaguje.
  5. Marzy mi się dla Ami dom z innym młodym psem, z dziećmi, z działką poza Warszawą, panią, która pracuje w domu :) A co, pomarzyć zawsze można......
  6. Dają coś te ogłoszenia, któryś z psiaków znalazł domek?
  7. Czeka i czeka... I nikt nie dzwoni... Napisałam sms do tej miłej pani z Otwocka, czy już znalazła psiego towarzysza dla swojego pieska. Pewnie już ma innego, niż Amisia, ale cóż szkodzi zapytać.
  8. I jak sytuacja? Bo dawno tu nie zaglądałam?...
  9. Nie kojarzę nikogo...
  10. Śliczny tekst, wzruszający!
  11.     potwierdzenie przyszło, dziękuję! Telefon jak zwykłe przy mnie cały czas, ale milczy, cholerka...
  12. Jezoo, Krycha, fryzurę zmieniłaś??
  13.     Ten, z którym wyróżniałaś ogłoszenia na OLX? Sorki, myślałąm, ze Twój :) bo ten tekścik Nutusi przesłała, wieczorem Ziutce, ale chyba jeszcze nie zrobione ogłoszenia, bo nic nie przyszło do aktywacji. Muszę trochę muszę podziadować i serdecznie poprosić: może ktoś ma na zbyciu woreczek karmy? ...Ami nie jest wybredna, pochłania wszystko z szybkością błyskawicy.
  14. Aktywowałam ogłoszenia z tekstem Konfirm :)
  15. Super tekścik, zaraz podeślę Ziutce. Co ja bym bez Was zrobiła...Dziękuję! I za to, że jesteście!
  16. Sonia to taka znajdka ze wsi, przymarzła w zimie na przystanku PKS do chodnika...Wzęlismy ją do siebie w lutym 2003 roku, a już miała bardzo zniszczone zęby, takie brązowe kołki, to teraz ma co najmniej 15 - 16 lat. Jest bardzo posłuszna, nigdy nic nie zniszczyła, bardzo pomaga nam w socjalizacji przygarniętych psiątek. Teraz niechętnie wychodzi z domu, trochę pospaceruje, pobawi się z Ami i wraca na kanapę. Ot, wiek...
  17. Biedna ta Mała, nie miała dotąd szczęscia w zyciu. Dobrze, ze po sterylizacji, chociaż kolejnych dzieci nie przyniesie
  18. Szybka akcja z tymi sterylizacjami :) Zobacz, Nutusiu, jakie my doświadczone w tych spawach, starylka hurtem i po krzyku:) Któraś z moich tymczasowiczek, chyba maleńka Lisia, po sterylizacji wnoszona do samochodu rzuciła się na mnie i ugryzła w rękę. W takim półśnie, bo nigdy wcześniej ani później tego nie zrobiła :)
  19. ależ to pracowity poranek, grabie i sprzątanie!
  20. Dziękuję Saruniu-Niuniu za pamięć o Pelasi.
  21. A to nasz Sonia, lat 15-16, od 13 lat jest u nas, przygarnięta z naszej wsi zimą, gdy przymarzła w nocy do betonu na przystanku PKS... W ub. roku miała usuniętego guza, teraz robi jej się na tylnej łapie. Ale ogólnie jest bardzo żywa, sprawna, kochana: pic host
  22. Ja tez, i pozdrawiam :)
  23. A to nasza Sonia, dobrze się trzyma, jak na swój wiek :) pic host
  24. Taka była nasza Milka, ciepła, opiekuńcza, cichutka... upload a gif
×
×
  • Create New...