Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. No dooooobra, poczekamy... Oby wszystko poszło po Twojej myśli, Marysiu!
  2. Maryniu, jesteś niezwykle dzielna i silna. Skąd Ty bierzesz tyle siły?... Mogę tylko wesprzeć Cię, Kochany Aniele, serdeczną myślą i wirtualnie uściskać.
  3. Nasza Zulka też głuchutka i tak się czasem "zawiesza" - stanie w bezruchu, wpatrzona w dal...
  4. Krysiu, wysłałam Ci dwa mejle ze Zdjeciami ami, takie jesienne...
  5. Konfirmie, dziękuję za polecanie Amisi :) Przesłałam Ci zdjątka na mejla.
  6.     A możesz im zrobić zdjęcia? I porobić ogłoszenia w necie i na papierze, powiesić w sklepie, na słupie itp
  7. Świetnie by rudzielec pasował do naszej czarnej Kenii labki, ale niestety... moja siostra nie moze sobie pozwolić na więcej, niż 1 psa.
  8. Rewelka, Konfirmie - tekst śliczny, taki normalny :) Kilka zdjęć wyślę wieczorkiem, tych - mam nadzieję - nowych. To może na Łódź damy?
  9. To i ja staję w tej kolejce - ja też chce już emeryturę!!
  10. Fancia jak niszczycielka zabawek! Radosne i kochane psiątko :)
  11. Cielęca kostka pod dębem...eh, chciałoby się rzec - śniadanie na trawie :)
  12. Bardzo pasuje taki pies do małego dziecka - zwłaszcza chłopaczka ;) :)
  13. Odczekamy ze 3 dni i odetchniemy pełną piersią :)
  14.     Konfirm, niezastąpiona z Ciebie Kumpela - dzięki! Katowice, jak najbardziej, może Śląsk będzie zainteresowany tą naszą ślicznotą
  15.     Kurcze, przestało mi działać multicytowanie... Anulko kochana, poprosiłam Ziutkę o ogłoszenia, wystawi Amisię w ten weekend - jakby co, poproszę Cię, Kochana Osóbko, o ogłoszenia w przyszłym tygodniu. Bardzo wdzięczna jestem za chęć pomocy!
  16.     Dziękuję, kochana jesteś :)
  17. Pozdrowienia dla Rodziny i Zwierza wszelakiego :?)
  18. Uwielbiam takie akcje :) i takie relacje :)
  19. Współczuję serdecznie, Jagusko... miałeś Misiaku złotą jesień życie, Szczęściarzu...
  20. Fajie by było, gdyby się Żabce poszczęściło :)
  21. Dziękuję , Małgoś, zbieraj się do kupki, poczekamy :)
  22. Masz rację - muszę to wszystko po swojemu podporządkować, uładzić, pookładać :) Mam prośbę, serdeczną, ogromną... O wznowienie ogłoszeń Amisi. Te Wasze zwierzątka już domach stałych, a moja tymczaska... Ehhh, mija 5 miesiecy, i cisza. Kto pomoże?... Może na Śląsk, na Kraków, na Łódź? Jakby jakiś bazarek - może Mazowszanka z takiej tam mojej skromnej biżuterii? - to i na opłacenie wyróżnień by było. Bo na karmę już nie proszę.
×
×
  • Create New...