Masz rację - muszę to wszystko po swojemu podporządkować, uładzić, pookładać :)
Mam prośbę, serdeczną, ogromną... O wznowienie ogłoszeń Amisi.
Te Wasze zwierzątka już domach stałych, a moja tymczaska... Ehhh, mija 5 miesiecy, i cisza. Kto pomoże?... Może na Śląsk, na Kraków, na Łódź?
Jakby jakiś bazarek - może Mazowszanka z takiej tam mojej skromnej biżuterii? - to i na opłacenie wyróżnień by było. Bo na karmę już nie proszę.