Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/08/2019 in all areas

 1. 2 points
  Zefirek mieszka parę kilometrów ode mnie, na Bielanach. Jak dojdzie zaświadczenie o szczepieniu, zawiozę go państwu. Będzie okazja odwiedzić Zefirka znowu :) Muszę przyznać, że moja relacja z Zefirkiem była specyficzna. Jeszcze żaden psiak, z którym miałam bezpośredni kontakt, nie był tak bardzo wycofany i nie bał się mnie tak, jak Zefirek. Ale mimo tego, a może właśnie dlatego, tak bardzo mi leżał na sercu jego los. Od pierwszej chwili, kiedy go zobaczyłam na zdjęciu z R., wiedziałam, że to właśnie ja mam mu pomóc wydostać się stamtąd. Dzięki Kiyoshi za dobre słowa, ale jakie w takim razie należą się Tobie? :)))
 2. 2 points
 3. 2 points
  Lista obecnosci:-D proszę się wpisywać:-D dzieńdobrybardzo:)♡
 4. 2 points
  Sunia rezydentka pokazała Zefirkowi na dworze, że można gonić koty i że to jest fajne.. No i było fajne dla Zefirka. Na szczęście w domu takiej "lekcji" nie było, więc Zefirek jest tam nadal kocim aniołem :D
 5. 2 points
  Zefirro coraz pewniejszy, coraz mniej się boi pana, znosi sobie coraz więcej "skarbów" na posłanie - czyli urządza się ;)) Oj, chyba trzeba szybko to przerwać, bo inaczej ciężko mu będzie opuścić ten dom..
 6. 1 point
  wow....suuper! Bardzo się ciesze, że włożyłas tyle trudu i serducha w to psiątko. Pokonałaś wiele trudności, wręcz góry przeniosłaś, żeby go wyrwać z piekła i odmienić jego los. I udało się. Dumna jestem z Ciebie, że serduszkiem ale i rozsądkiem pokierowałaś się równiez w tej decyzji o adopcji. Lepiej na pewno, że pojechał juz na swoje. Trzymanie go, bo kasracja, bo wizyta...to nie miałoby sensu:) trafił idealnie z tego co opisujesz. Będzie miał dobre zycie! A zamieszkał gdzieś blisko Ciebie? tez w Warszawie prawda? I czy to zaświadczenie o szczepieniu doszło? czy dowieziesz później Państwu?
 7. 1 point
  Fanciki już u mnie, pięknie dziękuje za gratisek :)
 8. 1 point
 9. 1 point
  Na konto Misi wpłynęły pieniążki od werenn (15zł) i renatki_s (20zł) - bardzo dziękujemy :). Misiaczku co tam u Ciebie :) ?
 10. 1 point
  nie ma sprawy. kiedys powiedzialam chlopakowi, ze nie chce seksu, ale mozemy sie przytulic. tez zrozumial. juz nie jestesmy razem

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×