Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 08/21/17 in all areas
-
Dziś Białogonki wcinały ciasteczka które dostały od miłych Cioć :) Kilka dałam Jędrusiowi żeby chłopak skosztował tych pyszności :)5 points
-
Mija trzeci tydzień pobytu Huzara w PDT: 1) lęk separacyjny – Huzio się zaaklimatyzował, poznał stały rytm życia u Anecik i, o dziwo, już wcale nie protestuje przed czasową rozłąką z człowiekiem. Bardzo się z tego cieszymy, bo zwiększa to szanse na znalezienie domku stałego, 2) lęk burzowy – nie było burzy w ubiegłym tygodniu. Deszczu Huzio nie lubi, więc szybko załatwia swoje potrzeby, po czym ucieka do domku, 3) relacje w stadzie – jak zwykle pozytywne. Bardzo lubi bawić się z Haną i z Tigrą, 4) zdrowie – dopisuje. Wczoraj Huzio pokazał się ze swojej najlepszej strony. Przyjechali Państwo w sprawie małego pieska, z dwójką małych dzieci, jedno, kilku miesięczne (jeszcze na rękach), drugie - dziewczynka ok. 2-letnia. Huzarek – proludzki przylepa, od razu nadstawiał się obcym ludziom do miziania, głasków, położył Pani łepek na kolanach i się przykleił. Anecik jest pod wrażeniem stosunku Huzia do maleńkiej dziewuszki – wyważony i delikatny. Dziewusia wołała „Huział, Huział”, a on powolutku, spokojniutko i rozważnie do niej podchodził i dawał się głaskać. I tak potwierdziliśmy, także po zmianie miejsca, że Huzio jak najbardziej nadaje się do domku z małymi dziećmi. Huzarek pozdrawia wszystkich swoich Przyjaciół4 points
-
Czy jest jakiś sposób aby DS-y przekonać, że w pierwszych dniach lepiej czekać aż pies sam podejdzie, żeby nie sprawdzać na dzień dobry czy się pozwoli głaskać, żeby nie nachylać się nad zwierzakiem i unikać sytuacji, w których pies nie może w każdej chwili odejść bodaj na dwa metry od nowego opiekuna?3 points
-
2 points
-
2 points
-
Taka ładna kicia a serce Heńka nieugięte :) Nawłoć zawsze kojarzy mi się z jesienią...2 points
-
2 points
-
Elu bardzo dziękuję, że pamiętasz i dbasz o naszego Huzia ..... oby tym razem przyniosło mu to szczęście2 points
-
Reksio drogę spędził troszkę na kolanach, troszkę w otwartym kontenerku bo jakaś moc w niego wstąpiła i się wyrywał:) A drobinka taka że bałam się żeby go za mocno nie trzymać. Taka Tycinka tylko parę deko cięższy. Śpi z nami w sypialni na legowisku z którego już się nie rusza. Początkowo szukał najmniejszej dziurki żeby się schować, tak samo było na dworze - chował się pod każdy krzaczek. Smycz gryzie, nie sikał, nie robił koopki. Pojadł, popił, teraz śpi. Widział Mimronki i Tycinkę - troszkę je obwąchał i tyle zainteresowania. Miś jest jego największym Przyjacielem - przynajmniej na razie:)2 points
-
2 points
-
2 points
-
Spójrzcie Kochani na to inteligentne oblicze naszego przystojniaka ;) Ja się zakochałam ...:)2 points
-
1 point
-
1 point
-
Mnie też, chociaż to dopiero sierpień :( Heniuś jesieni się nie boi. Plenery do spacerów ma pod nosem ;)1 point
-
Dzisiaj był telefon o Kajtusia, Pani z dorosłym synem, miała trochę podobnego pieska jamniczka czarnego, który odszedł ze starości - Kajtuś jest umówiony na spacer zapoznawczy w piątek wieczorkiem.1 point
-
Zaglądam do Kapselka z pozdrowieniami :)1 point
-
1 point
-
1 point
-
To moje starszaki jeszcze mają szansę na Uniwersytet III Wieku :)1 point
-
Azuni skończyło się wyróżnienie na OLX, od dzisiaj ma nowe https://www.olx.pl/oferta/aza-mloda-radosna-sunia-w-typie-owczarka-CID103-IDlRqgm.html Od: dzisiaj Do: 20 wrz Aza młoda radosna sunia w typie owczarka podgląd edycja zakończ Za darmo 2 Odśwież Wyróżnij Promowane do 20 wrz Aktywne usługi Maxi do 20 wrz Odświeżenie ogłoszenia Zaplanowane: 24 sie Zaplanowane: 27 sie Zaplanowane: 30 sie Zaplanowane: 2 wrz Zaplanowane: 5 wrz Zaplanowane: 8 wrz Zaplanowane: 11 wrz Zaplanowane: 14 wrz Zaplanowane: 17 wrz Ogłoszenie wyróżnione do 20 wrz Promowanie na stronie głównej do 28 sie Statystyki Wyświetleń: 1631 Tel: 46 Obserwuje: 201 point
-
Bidulek śliczny! Jaki wtulony w tego misia, rozbrajające są zdjęcia :) Tęskni na pewno, byłyście pierwszymi osobami, które okazały mu ludzkie uczucia, więc na pewno Was pokochał, ale na pewno też szybko się zorientuje, że trafił do dobrego miejsca z serdeczymi ludźmi. Będzie dobrze :) Oby wet go obejrzał i nie znalazł nic niepokojącego.1 point
-
ałć:( ale mam nadzieję że zagoi się " szybko jak na psie " :)1 point
-
Super radosna wiadomość,szorściaczek Szroniczek w DOMU! Wszustkiego najlepszego,psinusiu!1 point
-
Mega smutny Irysek na większości zdjęć, ale tak ma większość psiaków,które zmieniają miejsce pobytu.Teraz czas aklimatyzacji,poznawania siebie na wzajem.Ja to nazywam siedzeniem psa na "walizkach" Nie wie,czy wróci zaraz poprzedni dt i go zabierze do miejsca,w którym był i nie wie czy jeszcze gdzieś czeka go kolejna jazda w nieznane...To czas poznawania,zaufania i uwierzenia,że już tu zostanie na zawsze.Ile trwa taki czas uwierzenia? Tego nikt nie wie,bo to zawsze zależy od charakteru psa i wzajemnych relacji z nowymi opiekunami. Też życzę Iryskowi powodzenia i aby jak najszybciej rozpakował tą "walizkę" strachu i niepewności,zaufał i uwierzył,że to jego przystanek docelowy.Mocno za to zaciskam kciuki!1 point
-
1 point
-
Żegnaj śliczna Carmen... Jak mi kiedyś powiedziałas Tolu, odejście psa już we własnym domu, też trzeba rozpatrywać przez pryzmat sukcesu. Carmen miała to szczęście, ze zdażyła poznać smak życia w kochającej ją rodzinie. Chociaż przez kilka lat miała dom i była kochana... Chcę jeszcze zapytać o zdrowie koteczki Jagienki. Jak się miewa, czy można ją już powoli ogłaszać?1 point
-
Z poprzedniego bazarku wyszło na Lisia 220 zł, przed chwilką przelałam:)1 point
-
Znowu wyróżniłam ogłoszenie Kajtka na olx https://www.olx.pl/oferta/po-smierci-pana-kajtek-przylepka-w-typie-duzego-jamnika-szuka-domku-CID103-IDmkNUe.html. Kajtuś wciąż czeka na dobry domek.1 point
-
Pojechaliśmy na wizytę z Iryskiem i Irysek został w nowym domu. Państwo bardzo mili, sympatyczni, a przede wszystkim miłośnicy psiaków. Pani Martyna (wnuczka) i jej chłopak także. Irysek w aucie był bardzo grzeczny, potem chętnie spacerował, bez problemu wszedł na klatkę schodową. Problemem okazały się schody, ale jak Pani trafnie zauważyła z czasem pokona lęk przed schodami. W domu Irysek przywitał się ze wszystkimi, dał się głaskać, Pani karmiła go z ręki. Zjedliśmy pyszne ciasto, wypiliśmy kawę. Państwo dopytywali, czy przyjedziemy odwiedzić Iryska, serdecznie zapraszali. Wygląda na to, że wszystko będzie super, ale ja i tak się bardzo stresuję. Jak zawsze odetchnę za jakiś czas. Proszę trzymajcie kciuki za aklimatyzację Iryska, a właściwie Reksia, bo imię zostało zmienione.1 point
-
U nas pochmurno i deszczowo, Morisonek,1 point
-
1 point
-
Kurczę, a mój pies nawet podstawówki nie skończył, a tu wokół same z wyższym wykształceniem. Czuję się nieswojo w jego imieniu ;))1 point
-
1 point
-
Wieści z majkowego domku: Witam Pani Bogusiu " Majka na wakacjach bardzo się z nami zgrała i okazało się że ma talent do łapania kaczek i pływania łodzią . To były mini wakacje 5 dni ale wysyłam kilka zdjęć podeśle jeszcze inne , które robiła córka. Pozdrawiamy całą rodzinką Aneta z rodzinką i Majką " I pomyśleć,że jeszcze kilka tygodni temu Majka podczas spacerów nad pobliskie jezioro,bała się wody jak ognia.A teraz...1 point
-
O, matko, Mari! Istny szpital na peryferiach :(((. Przytulam :*)1 point
-
Dziś Jędruś wreszcie trochę odetchnął od upałów i nawet chętnie dokazywał na podwórku . Jędruś uwielbia swoich psich przyjaciół, więc gonitw i szaleństw nie było końca . Niestety tylko kilka zdjęć z grubsza nadaje się do wstawienia na wątek . Jędruś tak szybko biega, że nasz aparat nie nadąża i wszystko wychodzi rozmazane :( Po intensywnych biegach jęzor wisiał do ziemi ;)1 point
-
Na dzisiejszym porannym spacerze niespodziewanie spotkałam Szyszkę z nową Panią:) Nie umawiałyśmy się i naprawdę byłam zaskoczona:) Szyszuś bardzo się ucieszyła ze spotkania, została wygłaskana i dostała smaczki. Poszłyśmy kawałek razem, żeby mała można było spuścić ze smyczy. Usiłowała namówić do zabawy moje psiaki, niestety bezskutecznie. Na koniec zawahała się sekundę z kim iść, po czym podbiegła do Eli i pozwoliła sobie zapiąć smycz.1 point
-
Canis jest ostatnio najczęściej uwiecznianym psem:) Posłużył nam dzisiaj do sprawdzenia jak jego sąsiad z boksu (Dolar) zareaguje na bezpośrednie spotkanie innego samca. Przy okazji potwierdziło się to co przypuszczałam: Canis jest równie mało konfliktowy. Oba chłopaki po prostu nie zwracały na siebie uwagi. Padał dziś deszcz, więc fotki takie na szybko:1 point
-
Dostałam kolejne wieści z Tropciowego domku!! wszystko jest w porządku, Tropek już zadomowiony. Rozrzuca i wynosi zabawki, zakopuje smaczki w ogródku. Troszkę się rozszczekał no i nie chce wypuścić panią Karolinę do pracy...Ale pracują nad tym Leżakujący Tropcio!!! Ponieważ Tropek już w swoim domku, postanowiłyśmy z Gabi (jeśli darczyńcy nie mają nic przeciwko temu) kwotę pozostałą po adopcji Tropka w wysokości 628,87 zł przeznaczyć na Iryska z zamojskiego schroniska: Gabi, jak pieniążki zameldują się na koncie Iryska proszę o potwierdzenie tutaj.1 point
-
O dżizas :)))))) Bunkier! Jeszcze musisz mieć porządny bunkier!1 point