Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Od wczoraj Miłka już trochę je - podkarmiam ją lekkostrawną karmą z puszki (jagnięcina z ryżem). Dzisiaj mi nawet leki zjadła z tą puszką. Dziś wieczorem ostatnia dawka antybiotyku. Zobaczymy co będzie dalej. Karmy zakupionej przez Tolę na razie nie daję, będę ją odliczać jak już sunia zacznie jeść suche.

 

Rozliczenie za wrzesień:

Stan konta na 31 sierpień wynosił -708,20 zł

+708,20 zł Jo37

+40 zł Iwona K.

-324 zł hotelowanie (1-23.09 i 27-30.09)

-90 zł transport do kliniki do Lublina

-90 zł odbiór z kliniki z Lublina

-1252 zł koszty pobytu w klinice

-27,90 zł Esseliv Forte

Stan konta na 30 wrzesień wynosi -1743,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

Mamy kolejne wpłaty dla Miłej

Anula - 100,00 - jednorazowa

Agnieszka103 - 5,00 ( X ) 

Memory - 30,00 ( X-XII )

helli - 200,00 - jednorazowa

yolanovi - 20,00

agat21 - 60,00 ( stała z bonusem na leczenie )

Bardzo serdecznie dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Z Miłką już całkowicie ok. Wet poradził mi podawać jej przez parę dni Ranloc, żeby żołądek odpoczął po lekach i chyba to podziałało. Miłka odzyskała apetyt i humor. Ożywiła się i już normalnie je suchą karmę i leki wcina w puszce:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2018 o 21:43, Murka napisał:

Z Miłką już całkowicie ok. Wet poradził mi podawać jej przez parę dni Ranloc, żeby żołądek odpoczął po lekach i chyba to podziałało. Miłka odzyskała apetyt i humor. Ożywiła się i już normalnie je suchą karmę i leki wcina w puszce:)

Wspaniale Miłeczko :D. Cieszę że jest dobrze, bo już zaczęłam mieć głupie straszne myśli.

 

Link to comment
Share on other sites

Zbiórka dla Miłej - nie wiem, czy odpowiednia  kwota, proszę o podpowiedzi, to zmienię.

Przyjmę też wszelkie uwagi o zmianie treści, wszystko można poprawić, uzupełnić.

Bardzo proszę o udostępnianie linku na FB, rozsyłanie do rodziny, znajomych, to jedyna szansa na uzbieranie chociaż części potrzebnej kwoty.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/suczkabezoka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...