Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Czyli już na pewno ta?

Jutro zamówię i dam tutaj znać.

Tak , bardzo dziękuje Tolu :).

Miłeczka będzie miała dodatkową deklarację od Czarnej Kawki, bardzo dziękujemy :).

 

Dobrej miłej niedzieli dla Wszystkich  :).

 

Murko a jak Miłeczka się miewa ? Jak ona znosi pogodę która już robi się jesienna ?

Link to comment
Share on other sites

Miłka od niedzieli wieczorem jest w klinice w Lublinie. TZ nie chciał mnie niepokoić i dopiero jak wróciłam ze szpitala to mi o tym powiedział i dlatego dopiero teraz piszę. Dzisiaj dzwoniłam do kliniki i u suni jest już ok, stan jest stabilny i rokowania są dobre. Sunia dostała krwotocznego zapalenia jelit; przyczynę trudno ustalić; istnieje możliwość, że ma to związek ze sterydem, który ostatnio brała (obecnie była na etapie jego odstawiania, czyli mała dawka co dwa dni). W każdym razie wykluczono wirusówkę. TZ mówił, że w sobotę sunia dostała lekkiego rozwolnienia, ale poza tym czuła się dobrze, była wesoła. Jakby jej to nie minęło to miał z nią podjechać w poniedziałek do weta. Niestety już w niedzielę wieczorem wymiotowała wodą (zaraz po wypiciu) i w kale pojawiła się krew. Był to późny wieczór, nasz wet był niedostępny, a TZ obawiał się, że sunia dostała skrętu żołądka (tak straciliśmy naszą Sonię - mimo szybkiej akcji nie udało się jej uratować) - dlatego zabrał ją na całodobową klinikę do Lublina. Tam od razu podłączyli jej kroplówkę, porobili badania. Od wczoraj już nie wymiotuje i już sama je (dostaje karmę Gastro), ale kał jest jeszcze galaretowany i ze śladami krwi. Pani dr mówiła, że organizm musi się oczyścić i to normalne. Sunia czuje się dobrze, jest wesoła, dostaje antybiotyk. Za jakieś 2 dni będzie można już ją odebrać.

Sunia dostaje tam oczywiście także Euthyrox, bo TZ wziął leki i wszystkie jej dotychczasowe badania.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Ja jestem.

W niedzielę kończy się mój bazarek, z którego 50% jest dla mojej suni. Podzielę się z Miłeczką.  Proszę o nr konta. Najlepiej w poniedziałek, bo teraz to zniknie mi w natłoku korespondencji bazarkowej  :)

Link to comment
Share on other sites

Miłka już u nas. Czuje się dobrze, jeszcze przez 4 dni ma brać antybiotyk. 

Niby wykluczyli wirusa (brali pod uwagę ewentualne podłoże bakteryjne), ale dzisiaj inny starszy psiak też nam się pochorował. Co prawda u niego wymiotów nie ma, ale biegunka z krwią i owszem. Także nie wiem czy to nie jakieś zaraźliwe choróbsko:( Mam nadzieję, że nie będziemy mieli epidemii.

Wyniki Miłka ma bardzo dobre (poza parametrem wątrobowym AST):

8f8cf9d128dcfe34gen.jpg

5eccdf8296b13db4gen.jpg

c3d85db02d9157d1gen.jpg

0792dc45631112a3gen.jpg

1bb6ae7d1aee32efgen.jpg

 

Koszty pobytu w klinice są koszmarne.... nie sądziliśmy, że aż tyle sobie policzą:( ale co było robić... Jak to TZ powiedział: lepiej się teraz tłumaczyć z kosztów niż mielibyśmy się tłumaczyć gdyby Miłce się coś stało, bo wyglądało to niezaciekawie (TZ mówił, że w wymiotach też była krew:().  

Do zapłaty jest 1252 zł... fakturę wrzucę później.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

W niedzielę kończy się mój bazarek, z którego 50% jest dla mojej suni. Podzielę się z Miłeczką.  Proszę o nr konta. Najlepiej w poniedziałek, bo teraz to zniknie mi w natłoku korespondencji bazarkowej  :)

Bardzo dziękuję. Postaram się wysłać w poniedziałek chyba, że będę wyjeżdżać na wieś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...