Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Ależ się nadziało u Miłeczki :(. Biedna Miłeczka, dobrze że już lepiej, no w starszym wieku to organizm słabszy jest i nie zwalcza już tak wirusów, bakterii :(. Ale koszty straszne :(. Dlatego Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za oferowaną pomoc dla Miłeczki bo nie wiem jak teraz dać radę finansowo, ja już się sypie to wszystko :(.

Murko, mam nadzieję że Twoje zdrowie już dobrze.

Link to comment
Share on other sites

U mnie zdrowotnie już całkowicie ok, tylko muszę się jeszcze nieco oszczędzać.

Z Miłką niestety jest coś nie tak. Nie ma biegunki ani wymiotów, ale z apetytem u niej coraz gorzej i nie jest tak żwawa jak przed pobytem w klinice, więcej przesiaduje w budce. Jeszcze wczoraj wieczorem zjadła mi leki (mieszam z puszką i daje jej z ręki), choć przed pobytem w klinice robiła to chętniej), a dzisiaj rano już wypluwała mi kilka razy i musiałam jej wkładać parę razy głęboko do pyska, żeby połknęła. Nie chce też jeść karmy (dostaliśmy od naszego weta trochę specjalnej lekkostrawnej). Wczoraj przyszła karma zakupiona przez Tolę to spróbuję jej troszkę tej karmy potem dać. A leki będę dawać jej w maśle (sprawdzony sposób na wypluwacze).

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Miłeczka dostała od Skarpety Talcott pomoc w wysokości 200 zł . Jo proszę wyślij na pw nr konta do asikowskiej

 

Bardzo dziękuję Joluś, że się tym zajęłaś, ja niedawno pisałam, że poproszę Skarpetę o pomoc, a potem zaczęły sie problemy z Guciem no i zapomniałam:(.

Martwi mnie stan Miłej, może USG byłoby przydatne...

 

Finanse suni są w bardzo złym stanie, tak sobie pomyślałam o zbiórce na Ratujemy Zwierzaki, ale wg mnie jest mała szansa na uzbieranie większej kwoty :(.

Miła już raz dostała wsparcie z takiej zbiórki no a teraz nie bardzo wiem, na jaki cel wystawić kolejną  - na pokrycie kosztów pobytu w klinice czy ogólnie na pomoc w utrzymaniu suczki?

Poproszę o jakieś podpowiedzi, sugestie, jak to widzicie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jolanta08 napisał:

Myślę tak jak Joasia ,opłata za pobyt w klinice i dalsze leczenie. Dobrze by było pokazać tę fakturę, będzie wiarygodnie. Mam nadzieję ,że to chwilowe niedomaganie i Miłka sobie poradzi bo nieszczęść mamy już dość.

Faktury i opisy badań usuwają, już to próbowałam przy Hanie...

No nic, pomyślę i spróbuję coś wystawić...

Może ktoś pomógłby ze wzruszającym tekstem...

Link to comment
Share on other sites

Miła miała robione USG w klinice - opis wskazuje, że wszystko jest całkowicie ok (wrzuciłam wraz z wynikami krwi).

Karmą się interesuje, trochę liże, trochę chrupie, trochę wypluwa... Tak jakby chciała jeść, ale coś ją powstrzymywało. Leki podałam jej w maśle i poszło, ale musiałam jej włożyć do pyska, bo z ręki nie podjęła, tylko podlizywała. 

 

Fakturę z kliniki już mam:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/78e2e5cebfd7f491

A tu jeszcze Esseliv Forte, koszt 27,90 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9733a5729233f1e7

 

I parę fotek z wczoraj, brzuszek wygolony na potrzeby USG:

 

milka.jpg

milka1.jpg

milka2.jpg

milka3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...