Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

Jejku Morgan:-) i Sugarr jak to by się wszystko SUPER złożyło :multi:

Szkoda, że Sugarr nie możesz wziąć jej na stałe :oops: ale na DT może też się obecni opiekunowie zdecydują - dopiero została wystawiona na Allegro, ale wiadomo jak z domkami, a u Ciebie jak napisałaś może być bardzo długo :-)

Do szczeniorków czy zaakceptuje to Pan Adam może oceni - do ludzi jest oczywiście bardzo przyjazna - to taka maleńka sierotka :-(

Podnoszę ! Dziewczyny czekajcie cierpliwie na odpowiedź obecnego opiekuna suni tj. Pana Adama, nick - Tekila !

Link to comment
Share on other sites

Ja muszę znać dokładnie miejscowość - coby sobie trasę na przyszły tydzień odpowiednio rozplanować. "Bazę" mam w Tarnowie, więc sunia musiałaby 1 noc u mnie przenocować :eviltong: ( a co! ja też chcę lepiej poznać małą!) i następnego dnia jechać do Krakowa. Czekam na instrukcje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

sugarr - a ona tak z pysia to podobna do Twojego piesia z avatarku (śliczny był
[*])!!:loveu:

No i oczywiscie domek tymczasowy!!!! Bo takich domków bardzo potrzeba i jak się zapsisz to nie mogłabys brać biedaczków!

Sunieczko szykuj się!!!!
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5994/7rf4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No ona jak jego/jej córeczka albo wnuczka ;) tylko jeszcze do tego miniaturka :loveu:

Pan Adam mieszka ok. 35 km od Rzeszowa na trasie Rzeszów - Nisko.

Dziewczyny "pilnujcie" tematu - tzn. nie zapominajcie :oops: - Pan Adam na pewno się odezwie choć może zaglądnąć wieczorem a nawet może jutro :oops: - pewnie się nie spodziewał takiego szybkiego efektu ;)

Okruszku trzymaj się cały czas PIERWSZEJ strony ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Bardzo dobre wieści ze SUGARR jest chętna przyjąć pieska. Tylko szkoda, że tylko na jakiś czas. Życzyłbym dla niej już stały domek. Suczka jest bardzo grzeczna i myślę, że w stosunku do szczeniaków też będzie łagodna. Jedynie, co zauważyłem jest to, że nie lubi kotów.

Jeżeli MORGAN jest chętna przewieść pieska do Krakowa to bym się bardzo cieszył, bo w chwili obecnej mam za dużo pracy na taki wyjazd. Suczkę trzeba będzie jeszcze zaszczepić i ewentualnie odpchlić z tym ze nie zauważyłem, aby miała pchły.

Jeżeli ma być trzymana w mieszkaniu to proponuje ją wykąpać, bo ja tego jeszcze nie zrobiłem.

Co mogę zaproponować to przywieźć pieska do Rzeszowa i tutaj umówić się po odbiór pieska. Pani Ksera proszę o zapewnienie, że piesek trafi już w dobre ręce.

Proszę skontaktować się z Panią Ksera w celu nawiązania ze mną kontaktu.

Adam

Link to comment
Share on other sites

Witaj Adamie. Jutro będę wiedziała w jaki dzień będę w Rzeszowie - prawdopodobnie środa lub czwartek. Dam znać Kserze i wtedy się umówimy w Rzeszowie. Pasują mi godziny późno popołudniowe - przyjeżdżam do Rzeszowa rano, robię objazd po marketach, co zajmuje mi przeciętnie cały dzień. Potem mogłabym odebrać od Ciebie małą, wrócić do domu do Tarnowa a następnego dnia pojechać do Krakowa i przekazać suńkę rano przed pracą suggar ( bo nie mogę jeździć z psiakiem i zostawiać co chwilę w samochodzie na godzinę, dwie lub trzy).
Suggar- czy dysponujesz czasem w godzinach porannych?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny tylko z niunią delikatnie przy odbiorze i w podróży :oops: - ona pewnie pokochała Pana Adama całym sercem - żeby nie ugryzła, nie uciekła... :oops: :oops: :oops:

Nie wiem jakie macie sposoby na takie obce pieski ;) i to jeszcze przekazywane od osoby do której czują wdzięczność - może trzeba się wkupić do takiej kruszynki :lol:

Sorry - ale pokochałam tego okruszka i chcę dla niej jak najlepiej :-)

I BARDZO się cieszę, że niunia będzie miała opiekę na dłużej :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [COLOR=blue][B]STRASZNIE BARDZO WAM DZIĘKUJĘ[/B][/COLOR] :Rose: :Rose:

[COLOR=red][B]SERDECZNOŚCI OGROMNE[/B][/COLOR] :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']sugarr zdradz nam jeszcze ktore to te 2 pozostale ;)
ja mam 5 :evil_lol:[/quote]
Dwa pozostale ktore biore? :P Portos i Atos [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34676&page=5[/URL]
tylko nie ma transportu narazie :(


Ja chce zobaczyc te twoje cuda Perfi! :) Dawaj ich watek :P

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... Pewnie pan Adam nie sprawdzał, czy suńka ładnie jeździ samochodem??? Smycz, obróżkę i jakieś smakowitości na obłaskawienie się znajdą, ale czy usiedzi na siedzeniu??? Będę jechać sama, szelek do przewozu psów nie posiadam. Ostatnia jazda z jamniorem do Krakowa skończyła się oddaniem samochodu do generalnego czyszczenia tapicerki.
Dla pewności - proszę nie dawać jej obiadu w dzień transportu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Dwa pozostale ktore biore? :P Portos i Atos [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34676&page=5[/URL]
tylko nie ma transportu narazie :([/quote]
jest transport.na jutro:lol: Maluszki zawiezie do Krakowa wujek Gem.
Sugarr napisalam Ci pw i gg,napisz mi smsa jak odbierzesz bo musicie sie umowic z Gem na odbior jutro.Telefon do Gem podaje Ci na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...