Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

[quote name='Jagienka']Jakie cudo :loveu: A moana na aukcji to widze takie zdjęcie... wygląda znajomo to pierwsze, czy nie w podobny sposób spojrzał na Ciebie Rudek na aukcji black_sheep?? Tam zadziałało... :roll:[/quote]

Dokładnie tak, Jagienko! I mam nadzieję, ze tak jak kiedyś mnie Rudek zauroczył, tak teraz Ruda jakiegoś dobrego ludka ....
Oby oby! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Ale "fajniutko" napisane :multi:

Okruszku - musi cię ktoś pokochać - trzymamy mocno kciuki :kciuki: :kciuki:[/quote]

Tekst jest [B]jotpeg[/B]... Dziękuję :loveu:, moje tylko konto na Allegro :cool3:
Tak czy inaczej, najważniejsze jaki efekt tych naszych działań będzie.... :roll: Ja sobie życzę dobrego domku dla Małej Rudej, od zaraz!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Jotpeg i Moana :Rose: :Rose: ..no i chyba Twojemu Rudaskowi też troszeczkę ;) --> należy mu się kość, ale z braku kości wirtualny spacerek :painting: :-) psy w dzisiejszych czasach muszą być też nowoczesne :evil_lol: ;)

A Kruszek na Allegro przyciągaj same dobre domki :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Dziękujemy Jotpeg i Moana :Rose: :Rose: ..no i chyba Twojemu Rudaskowi też troszeczkę ;) --> należy mu się kość, ale z braku kości wirtualny spacerek :painting: :-) psy w dzisiejszych czasach muszą być też nowoczesne :evil_lol: ;)

A Kruszek na Allegro przyciągaj same dobre domki :cool2:[/quote]

Dziękujemy :loveu: A Rudek dziś dostał piłkę, kość i wielki wór najlepszej karmy... Aż sam nie wiedział w co łapy wsadzać :evil_lol:. Teraz jeszcze wirtualne prezenty... Ale rozpieszczany!
Niech ktoś wreszcie Kruszynkę zacznie rozpieszczać!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za zaangażowanie w znalezieniu domka dla pieska! Malutka, do której przyzwyczaiłem się mówić „sucharka” jest już w dobrej formie. Biega i bawi się ze mną na podwórku. Jest bardzo szybka i zwinna. Uwielbia być głaskana i jest bardzo grzeczna.

Zakończone jest już podawanie antybiotyków i zapalenie na dziąśle zanikło. Nawet wczoraj była już w stanie schrupać sobie kość, mimo że brakuje jej kilka ząbków, ale mimo tego sobie wspaniale poradziła. Jeżeli chodzi o wiek do weterynarz powiedział ze ma ok. 4-5 lat, ale może i mniej, ponieważ niezbadane zęby i siwizna na pyszczku mogły powstać z trudnego życia, które do tej pory miała.

Niestety moja rottka nie zaakceptowała suczkę i robi się coraz bardziej zazdrosna i agresywna. Nawet na mnie się już obraziła!?! Dlatego poszukiwania muszą iść dalej. Ogłoszenie w Allegro bardzo mi się podoba. Dziękuję!

Pozdrawiam!

Adam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']Dziękujemy :loveu: A Rudek dziś dostał piłkę, kość i wielki wór najlepszej karmy... Aż sam nie wiedział w co łapy wsadzać :evil_lol:. Teraz jeszcze wirtualne prezenty... Ale rozpieszczany!
Niech ktoś wreszcie Kruszynkę zacznie rozpieszczać!!!![/quote]

Rudaskom WSZYSTKIM się należy ;)

Jotpeg - aby właśnie poskutkowało :oops: i DOBRYM :oops:
Na razie wejść koło setki - szkoda, że jakieś dobre, starsze panie nie mają zazwyczaj internetu, ale może ktoś wypatrzy i jak sam nie będzię zainteresowany to przekaże :-)
Sunia jest słodka, wzbudza OGROMNY żal, pieski mniej urokliwe znajdowały SUPER domki - trzeba być dobrej myśli ;)

I jakie DOBRE wieści od Pana Adama :multi: Panie Adamie - my również dziękujemy za pomoc ..Sucharce :-)

Sucharkowy okruszku pędź na górę !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...