Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

To mail od dobrego człowieka, który ulitował się nad skrajnie wygłodzoną i zaniedbaną suczką, leczy ją i dba o zwierzaka, który jednak u niego zostać nie może, ponieważ sunia rezydentka tylko czeka na okazję, aby dopaść nieproszonego gościa.
"
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial]Witamy serdecznie![/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial]Zgodnie z przeprowadzoną rozmową telefoniczną przesyłam zdjęcia suczki, dla której chcę znaleźć nowy i bezpieczny dom. Według weterynarza suczka jest w średnim wieku. Prawdopodobnie została porzucona przez właściciela. Jest wygłodzona, wystraszona i ma kilka wybitych zębów w dolnej szczęce. Mimo tego jest bardzo przyjazna do ludzi i ma nadzieje, że jeszcze może los się i do niej uśmiechnie.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial]Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowego domu. Niestety z powodów osobistych nie mogę jej bardzo długo przetrzymać, pomimo ze bym bardzo chciał. Jestem gotowy przejąć adopcję nad tym pieskiem, jeżeli trafiłaby do schroniska. Ze względu na to ze nasza gmina nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem, schronisko z Rzeszowa nie chcę przyjąć suczki i niestety kolejnym krokiem miało być uśpienie i utylizacja. (Opisaliby, że pies jest bardzo chory i musieli go uśpić a tak naprawdę chodziłoby o koszty i święty spokój)."[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial]Jeżeli ktokolwiek mógłby sunię wziąść do siebie lub dać domek tymczasowy to proszę o kontakt do mnie.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][QUOTE]
[FONT=Arial]Ze względu na to ze nasza gmina nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem, schronisko z Rzeszowa nie chcę przyjąć suczki i niestety kolejnym krokiem miało być uśpienie i utylizacja. (Opisaliby, że pies jest bardzo chory i musieli go uśpić a tak naprawdę chodziłoby o koszty i święty spokój)."[/FONT]

[/QUOTE][/FONT]

Ksera skad jest ten Pan? To chyba podkarpacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']przepadłam. Mizerotka zagłodzona, ciezkie miala od dluzszego czasu zycie, ale wygląda na łagodną ciape :loveu:[/quote]

Jotpeg co znaczy "przepadłam" :-) tzn. czy to coś znaczy ? ;)

A ty maleńka suniu do góry - Jesu jakie biedactwo i ta podusia taka.. - żal, że nie mogę jej zabrać :-(

Link to comment
Share on other sites

Ulka18 czy ona do Mielca by mogła trafić ? W pierwszej chwili pomyślałam, że ona na schronisko nie bo taka maleńka i delikatna, ale Ambo był też w takim stanie i pięknie go w Mielcu odkarmili :-)
Może jak u tego Pana nie może być długo to może lepiej w Mielcu by bezpiecznie czekała na domek - a my tu będziemy działać ;)
Ja na sunię wyślę 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!

Ja jestem ten Pan, który tymczasowo przechowuje suczkę. Karmie i leczę malutką na własny koszt i robię to naprawdę z całego serca. Jest już u mnie kilka dni i są już poprawy, tzn. zaczyna dobierać wagi i siły. Suczka na widok ludzi wychodzi z koszyczka i merda ogonkiem. Pragnie dużo głaskania i pieszczot. Jest bardzo wdzięczna za to, że nie chodzi już głodna i ma dach nad głową.

Niestety moja Rottka Tekila nie jest zbyt zadowolona z nowego gościa. Dlatego musiałem pieski rozdzielić i na zmianę wypuszczać na podwórko, bo moją zazdrośnica by pieska wypędziła ze swojego terenu.

Dlatego tez szukam pilnie dobry i bezpieczny dom dla malutkiej. Osobiście nie chciałbym, aby piesek trafił do schroniska. Będę w miarach możliwości próbował jak najdłużej poczekać, aby znaleźć osobę, która pokocha suczkę i weźmie ją do bezpiecznego domu. Na pewno ona za to będzie wdzięczna i wierna swoim opiekunom do końca życia. Chcę, aby los się do niej jeszcze raz uśmiechnął.

Pozdrawiam serdecznie.

Adam

Link to comment
Share on other sites

Panie Adamie,
bedziemy sie starac znalezc najszybciej jak sie da nowy dom dla suni.
To jednak moze zabrac kilka dni-tygodni. Trudno powiedziec.

Mam nadzieje, ze Magda czyli Ksera napisala do Pana wiadomosc z wyjsciem awaryjnym. Dlatego bardzo Pana prosze, zeby Pan zaszczepil Mala przeciw wirusowkom tzn. nosowce i parvo.
Moze nie bedzie trzeba koszystac z planu awaryjnego, ale trzeba miec plan gotowy na kazda sytuacje.

Aha, przydaloby sie wiecej zdjec sunieczki. A kochana Jotpeg napisalaby wzruszando i na allegro sunia by juz mogla isc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...