Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

[quote name='Ksera']Nr do p. Adama jest na aucki Allegro. Jak sunia trochę odetchnie to może ją do "Kundla..." weźmiesz, postaram się jakieś miejsce załatwić.[/quote]
Tez myslalam o kundlu, ale narazie niech przyjedzie do Krakowa i sie troche oswoi
Sunka ma byc u mnie w piatek rano, wiec mysle ze w piatek mozna zmienic allegro, ale dam znac jeszcze jak juz bedzie

Link to comment
Share on other sites

Astusiu :icon_roc: posłuchaj :krolik: - :talker: w czwartek jedziesz do ...Tarnowa :sweetCyb:a w piątek będziesz już ....w Krakowie :sweetCyb: - u KOCHANEJ Sugarr :loveu: Masz być grzeczna :buzi: i się słuchać :-x wszystkich Cioć :-) :lol: ;)
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7895/11pg4.jpg[/IMG]

Podnoszę niunię co by nie zapomnieć ;)

Link to comment
Share on other sites

Muszę zakupić jakąć mini obróżkę, bo w tej po Morganie to się może utopić. Czy ona zażywa jakieś leki? Trzeba jej coś podawać? Jutro zadzwonię do Pana Adama, umówię się i wypytam o wszystko. Jakie jedzonko na wieczór, gdzie drapanko na dobranoc i takie tam jeszcze inne bajery :cool3:. Mam nadzieję, że noc będzie spokojna :p

Link to comment
Share on other sites

A ja, zeby nie dodawac kolejnej osoby 'kontaktujacej' sie przed transportem z Panem Adamem prosilabym o krotka karteczke instruktarzowa dolaczona do psa :D
Jaka jest, co jej potrzeba i ogolnie to co napisala Morgan i to wszystko co jest wazne.
Oczywiscie jezeli Pan Adam bedzie chcial sie dowiadywac co u suni, to jestem na ogol pod telefonem i czesto na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Adam pewnie jutro się odezwie, ale dzisiaj z nim rozmawiałam, w okolicy od dłuższego czasu jeszcze dalmatyńczyk się błąka.W nocy przychodzi do sąsiadki i wpycha się do budy jej owczarka, ale zima idzie, futerki cienkie i dooopsko marznie. Dobrzy ludzie dokarmiają kropka a raczej jak podejrzewam kropkę (bo ją owczarek toleruje), ale trzeba zabrać psinę :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Morgan:-) - też właśnie - obróżka jakaś przecież potrzebna :loveu: Czerwona ? :loveu: A "instrukcję" Sugarr to sobie wyobraziłam taką dużą białą kartkę na sznurku na szyi :oops: :lol: ;)

Pan Adam pewnie wszystko objaśni :-)

[quote name='Ksera']Adam pewnie jutro się odezwie, ale dzisiaj z nim rozmawiałam, w okolicy od dłuższego czasu jeszcze dalmatyńczyk się błąka.W nocy przychodzi do sąsiadki i wpycha się do budy jej owczarka, ale zima idzie, futerki cienkie i dooopsko marznie. Dobrzy ludzie dokarmiają kropka a raczej jak podejrzewam kropkę (bo ją owczarek toleruje), ale trzeba zabrać psinę :roll: .[/quote]

No nie do wiary Ksera :shake: Trzeba ją najszybciej gdzieś wziąć :oops: - raz, że biedactwo, dwa (teraz tak pomyślałam), że może jakaś "dziadyga" ją wziąć i hodowle no wiecie.. :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dowiedzcie sie proszę o tego/ta dalmatynczyka!!! Pani z okolic Biełegostoku chciała wziac dalmasię z tamtego schroniska, ale schronisko robi sobie licytację na sukę:angryy: więc jesli to byłby młody psiak, lubiacy dzieci to moze udałoby sie sunię do tych ludzi jakos wepchnąć... tylko zdjęcie by się przydało

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z panem Adamem :lol:. Przemiły człowiek. Jesteśmy umówieni na jutro na 17.00/18.00 pod wieczór. Suńka dostanie od pana Adama wyprawkę :cool3: , czyli koszyczek do spania ( ten ze zdjęcia ), żeby miała swój własny kąt na nowym miejscu.
Suńka nie ma założonej książeczki zdrowia - z racji podawania antybiotyku nie można było jej zaszczepić. Jest tylko odrobaczona. Poprosiłam o karteczkę z informacją od kiedy do kiedy był antybiotyk podawany - coby wet wiedział kiedy można ją zaszczepić.
Pozatym mała jest wszystkożerna i bezproblemowa.
Zapomniałam zapytać, czy jest nauczona "wołać" jak chce wyjść, ale już nie będę dodatkowo wydzwaniać.

Ciociu suggar - szykuj się, bo w piątek przywiozę Ci "córeczkę" z własną chatą :eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Rozmawiałam właśnie z panem Adamem :lol:. Przemiły człowiek. Jesteśmy umówieni na jutro na 17.00/18.00 pod wieczór. Suńka dostanie od pana Adama wyprawkę :cool3: , czyli koszyczek do spania ( ten ze zdjęcia ), żeby miała swój własny kąt na nowym miejscu.
Suńka nie ma założonej książeczki zdrowia - z racji podawania antybiotyku nie można było jej zaszczepić. Jest tylko odrobaczona. Poprosiłam o karteczkę z informacją od kiedy do kiedy był antybiotyk podawany - coby wet wiedział kiedy można ją zaszczepić.
Pozatym mała jest wszystkożerna i bezproblemowa.
Zapomniałam zapytać, czy jest nauczona "wołać" jak chce wyjść, ale już nie będę dodatkowo wydzwaniać.

Ciociu suggar - szykuj się, bo w piątek przywiozę Ci "córeczkę" z własną chatą :eviltong::p[/quote]

No to bedzi szczepien do nadrobienia..
Caly czas mnie dreczy ta mysl ze ona cos moze zlapac i im przyniesc, zwlaszcza jak nie zaszczepiona. Ale czekam oczywiscie na chudzinke z niecierpliwoscia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Rozmawiałam właśnie z panem Adamem :lol:. Przemiły człowiek. Jesteśmy umówieni na jutro na 17.00/18.00 pod wieczór. Suńka dostanie od pana Adama wyprawkę :cool3: , czyli koszyczek do spania ( ten ze zdjęcia ), żeby miała swój własny kąt na nowym miejscu.
Suńka nie ma założonej książeczki zdrowia - z racji podawania antybiotyku nie można było jej zaszczepić. Jest tylko odrobaczona. Poprosiłam o karteczkę z informacją od kiedy do kiedy był antybiotyk podawany - coby wet wiedział kiedy można ją zaszczepić.
Pozatym mała jest wszystkożerna i bezproblemowa.
Zapomniałam zapytać, czy jest nauczona "wołać" jak chce wyjść, ale już nie będę dodatkowo wydzwaniać.

Ciociu suggar - szykuj się, bo w piątek przywiozę Ci "córeczkę" z własną chatą :eviltong::p[/quote]
Szykuje się :D
Bedzie szczepien do nadrobienia :eviltong:
Tylko ciagle mam takie okropne wrazenie ze ona moze cos zlapac i przyniesc szczeniakom, jeszcze jak nie byla szczepiona..
Ale ja sie na tym nie znam, wiec wierze wam i czekam na chudzinke z niecierpliwoscia :):)
Mala bedzie miala smycz i obrozke czy cos kupic?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam z Allegro list tej treści:

"Proszę o następujące info odnośnie suni:
[COLOR=Blue]-bloki- szczekliwość (wzgląd na upierdliwych sąsiadów)
-tolerancja suni ze schroniska
-niszczenie mieszkania
-tolerancja kotów tym razem zgarniętych, zdychajacych z głodu z ulicy (te żyją w komitywie z sunią).
-sygnał potrzeby wyjścia na siku[/COLOR]
Pozdrawiam,"

Proszę pomóżcie mi na niego odpowiedzieć! Chyba jednak trzeba będzie jeszcze do Pana Adam zadzwonić i zapytać o ten sygnał potrzeby wyjścia i inne ...

Ktoś kto zadał bardzo konkretne pytania wydaje się być poważnie zainteresowany Astą... :cool1:

Będę tu zaglądać po informacje. Ewentualnie mailem proszę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzięki. :)

Link to comment
Share on other sites

Asta już u mnie :multi:
Na razie jest w lekkim szoku, bardzo zagubiona. Kręci się, sapie, jedynie jak ją zaczynam przytulać, to się trochę uspokaja. No - teraz się położyła i jest spokojniej.

Z kąpania chyba nici wyjdą, bo na szum prysznica zwiewa - a ja tylko wannę spłukiwałam. Nie potrafię o niej nic więcej powiedzieć oprócz tego, że pierwszy raz w życiu spotkałam sunię, która tak bardzo garnie się do ludzkiej ręki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...