Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

[quote name='bonika']Ulka18 czy ona do Mielca by mogła trafić ? W pierwszej chwili pomyślałam, że ona na schronisko nie bo taka maleńka i delikatna, ale Ambo był też w takim stanie i pięknie go w Mielcu odkarmili :-)
Może jak u tego Pana nie może być długo to może lepiej w Mielcu by bezpiecznie czekała na domek - a my tu będziemy działać ;)
Ja na sunię wyślę 50 zł.[/quote]


Wlasnie o tym pisalam. Ale sunia musi byc zaszczepiona na wirusowki. Ambo trafil w tragicznym stanie, to byl szkielet, dlatego zlapal nosowke.
Ambo jest w tej chwili klusek, al ma przykurcz w lewej przedniej lapince :shake:
Stad moja prosba o szczepienie juz teraz, jesli sie da.

A sunia oczywiscie jest z Lancuta ;)

Link to comment
Share on other sites

Uka18 - Jesssu jak cudownie :multi: :loveu: :multi:

A Ambo miał nosówkę - no to rzeczywiście sunię zaszczepić bo z domkiem to będziemy się starać, ale w razie czego. A w Mieleckim schronisku sunia będzie bezpieczna :-)

Ja tu już wczoraj błagałam moją Mamę, ale kamień :-( Błagałam też o innego pieska z tej "mojej" grupki, który właściwie ma pierwszeństwo, ale też nic nie wskórałam.. Być na zupełnie swoim - moje marzenie, które się znowu oddaliło na czas nieokreślony :-(


[COLOR=red][B]Sunieczko kruszyneczko merdasz ogonkiem słodziaczku mały - po domek hopaj szybciutko ! Spotkałaś Dobrego Człowieka - to już tylko dobrze MUSI być :-) Na górę niunia [/B][/COLOR]:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ksera']Sunia jest teraz na antybiotyku, ponieważ miała stan zapany dziąsła po wybitych ząbkach, wet zadecyduje czy może być zaszczepiona. Oczywiście wszystko przekazałam, lecz liczymy na domek, taki dobry i kochający.[/quote]

Dziekuje. Pisze od razu, bo wole na zimne dmuchac juz teraz. Gdyby byl potrzebny plan awaryjny, trzeba byc gotowym.

Gdybym miala wiecej zdjec, to dalabym sunie na allegro. Trzeba pokazac jej uroczy pyszczek, wiec poprosze o jakies zblizenia mordeczki.
Mam nadzieje, ze kochana Jotpeg napisze jakis łamiący tekst ;)

Link to comment
Share on other sites

Ulka18 może z tymi zdjęciami by już jednak sunię wystawić na Allegro ? :oops:
Na drugim zdjęciu jest jej pysio :-(

A tekst może taki :

Maleńka, zagłodzona sunia przybłąkała się do jednego z domów w ............ Sunia PILNIE szuka stałego, kochającego domku. Obecny opiekun suni może zapewnić jej tylko jeszcze kilka dni pobytu w jego domu gdyż ma własnego psa - suczkę Rottwailera i musi ciągle pilnować aby oba pieski się nie spotkały i aby nie doszło do tragedii.
Sunia oprócz zagłodzenia, ma wybite kilka ząbków w dolnej szczęce i z tego powodu powstało zapalenie dziąseł i sunia dostaje antybiotyk.

A tak pisze o suni jej tymczasowy opiekun :

"Karmie i leczę malutką na własny koszt i robię to naprawdę z całego serca. Jest już u mnie kilka dni i są już poprawy, tzn. zaczyna nabierać wagi i siły. Suczka na widok ludzi wychodzi z koszyczka i merda ogonkiem. Pragnie dużo głaskania i pieszczot. Jest bardzo wdzięczna za to, że nie chodzi już głodna i ma dach nad głową.

Niestety moja Rottka nie jest zbyt zadowolona z nowego gościa. Dlatego musiałem pieski rozdzielić i na zmianę wypuszczać na podwórko.

Dlatego tez szukam pilnie dobry i bezpieczny dom dla malutkiej. Osobiście nie chciałbym, aby piesek trafił do schroniska. Będę w miarę możliwości próbował jak najdłużej poczekać, aby znaleźć osobę, która pokocha suczkę i weźmie ją do bezpiecznego domu. Na pewno ona za to będzie wdzięczna i wierna swoim opiekunom do końca życia. [COLOR=red][B]Chcę, aby los się do niej jeszcze raz uśmiechnął.[/B][/COLOR] "

Kontakt : ...............

[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2048/1nv8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/8796/2km8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9022/6bl9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5994/7rf4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam jeszcze raz. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za zaangażowanie w znalezieniu domu dla małej suczki. Dzisiaj zrobiłem kilka nowych zdjęć, które wysłałem już do Ksery. Suczka jest już w lepszej kondycji i zaczęła biegać po podwórku. Wydaje mi się, że tez już trochę przytyła i zapalenie dziąseł trochę ustąpiło. Jest naprawdę bardzo kochana i wierna, bo już chodzi za mną krok za krokiem i merda ogonkiem. Ostatni weekend jeszcze nie była w stanie chodzić i cały czas leżała w swoim koszyczku. Ale mamy nadzieje ze niedługo będzie już zdrowa i miała nowy dom.

Pozdrawiam wszystkich!

Adam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']siedze w pracy, wiec nie moge nic pisac, oprocz >hop< itp
bonika - fajnie
tekila - jaka sunia jest duza (porownujac do damskiej nogi) - pod kolano/lydke??
przed szczepieniami przydaloby sie odpchlic i odrobaczyc, a ona moze na to byc za slaba, zeby sie nie przytrula![/quote]


Witaj Jotpeg!

Suczka jest już odrobaczona. Odpchlenie zrobimy niedługo. Zaszczepić dopiero można za kilka dni, bo jest na antybiotyku i weterynarz mówił, że jest za słaba, aby to robić teras.

Link to comment
Share on other sites

Panie Adamie - co wpisać jeśli chodzi o miejscowość i kontakt ? - może Pan podać na PW Ulce18 :-)

I może wielkość też określić ?

A odrobaczanie i odpchlenie to niech decyduje wet - najważniejsze aby nie zaszkodzić :oops: - szczególnie odrobaczenie chyba niewskazane :oops:

SUPER, że z sunią lepiej :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jejku jaka ona FAJNA :loveu: i rzeczywiście przytyła i taka "pewniejsza" :-) Jest PRZESŁODKA :loveu:

[COLOR=blue][B]Na górę niunia po kochający domek ![/B][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
Tu sobie pewnie myśli : "Cy ten aparat to coś dobrego..";)
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7895/11pg4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']W jakim ona jest mniej więcej wieku? Moi rodzice postanowili na wiosnę jakiegoś malutkiego i młodziutkiego psiaka przygarnąć, moze udałoby się starszego i na jesień... Szukam, pytam ... :roll:[/quote]

Ona mi na jakieś 5 może 7 latek wygląda, ale ja wiem. Może pokaż rodzicom zdjęcia - może się zakochają w kruszynce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Ona mi na jakieś 5 może 7 latek wygląda, ale ja wiem. Może pokaż rodzicom zdjęcia - może się zakochają w kruszynce ;)[/quote]

A tymczasem to ja się w niej zakochałam... I jaką by stanowili piekną parę z moim Rudeczkiem :cool3:. Ech...

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiscie, para do Rudzika Moany!

mysle, ze ma mniej lat niz przypuszczamy, tylko zabiedzona, i to ja postarza. Ale opieka Adama czyni cuda!

a dla rodzicow bylaby odpowiednia, spokojniejsza niz szczeniak, a rownie wierna i przywiazana, i mniej zniszczen by bylo... sprawa do przemyslenia!

Link to comment
Share on other sites

Mnie ona też złamała serce - chyba najbardziej mi jej żal ze wszystkich pokrzywdzonych piesów :-(

A do Twojego Rudeczka rzeczywiście podobna - tylko troszkę pyszczek siwiutki, ale reszta się wszystko zgadza - dwie wiewióreczki :loveu: :loveu:

A Rudeczek w jakim wieku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']

A do Twojego Rudeczka rzeczywiście podobna - tylko troszkę pyszczek siwiutki, ale reszta się wszystko zgadza - dwie wiewióreczki :loveu: :loveu:

A Rudeczek w jakim wieku ?[/quote]

Rudek to młodziak, ok. 1,5 roku.
Sądzę, ze Jotpeg ma rację i ta mała Rudzinka jest młodsza niż wskazuje jej wygląd...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...