Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='dorobella']Mogę tylko podrzucić. Wyciągnęłyśmy ze schronu dwa psy,zero deklaracji, na dodatek sunia miała pierwszą cieczkę i może być wciąży, a zabieg z wizytami to 260 zł, a wcześniej USG.

Może allegro cegiełkowe ktoś mógłby zrobić ?[/QUOTE]
Witamy i prosmy o kciuki!
Allegro sie wczoraj skończyło, czekamy na rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszajcie Dunię tak, jak mówiła moja mama. Trzeba w tekście napisac, że weźmiecie ją na operację i bedzie widzieć. Może ktoś się nad nią zlituje i już da jej dom. przecież obojętne jest, czy na operację pojechałaby z DT czy z DS, a to róznica 200 zł miesięcznie. Niestety, mamy nie stac na utrzymanie kolejnego psa. I tak mało kto podjałby się opieki nad całkowicie niewidomym psem, więc jestem wdzięczna, ze się zgodziła.

Link to comment
Share on other sites

Fakt - trzeba by ją już ogłaszać. Może to paradoks, ale często łatwiej wyadoptować ułomnego psa niż pięknego młodzieńca - wiem, bo właśnie przedwczoraj już drugiemu ślepaczkowi dom znaleźliśmy, a cud urody Lupus w typie malamuta - młody, zdrowy, od kilku miesięcy tkwi w hotelu (na moją Lunę też tłumu chętnych nie ma :(). Trzeba tylko skrupulatnie sprawdzić czy decyzja o adopcji nie była jedynie chwilowym odruchem serca albo nie została podjęta wyłącznie z litości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Witamy i prosmy o kciuki!
Allegro sie wczoraj skończyło, czekamy na rozliczenie.[/QUOTE]
Nie wszystkie wpłaty za cegiełki już spłynęły, dlatego jeszcze czekam z rozliczeniem - na razie delikatnie "przypomniałam" zapominalskim :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim!
JOMA - za kubeczki!
Terra - za bazarek! Super!
Zuzka - dziekuje, że zajrzałaś!
Selengo - dziękuję - czekamy na wuieści, mam nadzieje, że wszyscy deklarujący wplaca!
Aniu Shirley - bardzo dziekuję!!

Jaaga - od jutra zaczynam oglaszanie małej.
Masz racje.

I oczywiście, że jestem Twojej mamie wdzieczna, że Dunią się tak opiekuje, że zgodzila się ją zabrać na DT i wiem, że te 200 PLN to mus.
Bez tłumaczeń.
Dunia jest w najlepszych rekach!!

Link to comment
Share on other sites

Dobry pomysł z ogłaszaniem Duni, a może ktoś czytając ogłoszenia zainteresuje się Dunieczką i wspomoże finansowo...
Jasza, a może do firm byś pisała, te znane z rynku, różne...?
Dobrze, gdyby jakaś fundacja udostępniła konto.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zaczynam oglaszać Dunię...
Jeżeli ktoś mógłby rozsyłać wątek - byłabym bardzo wdzięczna.
[B]Awit[/B] - może i racja.
Zacznę wysyłać do firm jakoś związanych ze zwierzętami - może karmy, sklepy zoologiczne, może firmy "okulistyczne" ???
Mogłabyś mi w tym pomóc?

[B][SIZE=4][COLOR=red]Kochani - dzisiaj 01 lipca.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Bardzo byłabym wdzięczna gdyby osoby deklarujące stałe wpłaty dla Duni przelały swoje deklaracje.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Dziekuję![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

_Lara - dziekuję.

Wiecie co...myślałam o tym ogłaszaniu....i powiem Wam, że chyba bym się wstrzymała troszkę.
Jeżeli okaże się, że Dunia ma szansę na operację w lipcu jeszcze lub sierpniu, to może lepiej byłoby to zorganizować kiedy jeszcze jest u mamy Jaagi.
Bo tak będzie trzeba ogarnąć sprawy z przenosinami do DS, Dunia będzie skołowana, i jeszcze operacja...
Po operacji chyba z tydzień, malutka też będzie potrzebowała szczególnej opieki, częstego zakraplania oka, może i chodzenia w kołnierzu,tyle mi powiedziała Pani anestezjolog, ale nie dopytałam szczegółów, bo to jeszcze przed nami...więc myślę, że na razie dobrze byłoby gdyby Dunia została tam, gdzie jest.
Zaraz po operacji będę ogłaszać, z Waszą pomocą jak myślę,.
Dunia będzie widzieć, więc mam nadzieję, że lepiej przyjmie zmiany które będą na nią czekały.

Napisałam szczerze jak myślę.

Link to comment
Share on other sites

A ja bym jednak ogłaszałam. Jeśli ktoś się w niej zakocha - zaczeka, albo może się okazać, że zapewni jej opiekę na czas rekonwalescencji. Na mojego Krecika Małgosia czekała ponad miesiąc - wytrzymała, choć łatwo nie było :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...