Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Do Duni zaglądam.
Prosiłam na wątku Leosia o przekazanie mojego wkładu bazarkowego dla Duni
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIOTRUP-w-super-DT-jest-powolutku-szykowany-do-adopcji"]szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji[/URL][/B]
wpis 666 i troche wcześniejsze.
Moze nawiążecie kontakt z Lolką i uda sie Wam wyciągnąć trochę pieniędzy.
Poza tym zobaczcie w #2 mojego bazarku w jaki sposób zgłosić pieska do zasilenia finansami z mojego bazarku

Link to comment
Share on other sites

Jasza, właśnie spotkałam sięz [B]ingą[/B] na innym wątku włąśnie wpisałam na wątku Leosia swoje modły, ale może spróbować jeszcze na wątku bazarkowym ingi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']Jasza, właśnie spotkałam sięz [B]ingą[/B] na innym wątku włąśnie wpisałam na wątku Leosia swoje modły, ale może spróbować jeszcze na wątku bazarkowym ingi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00[/URL][/QUOTE]
:)
ile brakuje na operację ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Potrzebujemy około 2300 na zoperowanie jednego oka.
Jak zbierzemy taką kwotę, to będę umawiać zabieg u doktor Łobaczewskiej w Warszawie.

I brakuje nam duuuużo pieniędzy....[/QUOTE]

mamy 1460 zł - zaczął sięnowy miesiąc więc odejmujemy 200zł za DT, więc zostaje nam 1260, a potrzebujemy jeszcze na jedno oko [SIZE=4][COLOR=red][B]1040zł:-(,[/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]żeby mieć 2300zł[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani, Wiga wysłała Duni - 200 PLN!!!!![/B]:crazyeye:
[B][COLOR=teal]DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008080][/COLOR][/B]
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[B][COLOR=#008080][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]Elizabeth - dziękuję również, że jesteś![/COLOR][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][COLOR=black]Ingo - Tobie też serdecznie dziękuję - napisałam na Twoim bazarku :-)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Haniu - :loveu:[/COLOR][/B]

Tak jak pisałam - z bazarków powinno być około 270-300 PLN.
Doliczę od siebie koszty wysyłki, to trochę więcej.

Z Allegro cegiełkowego - nie wiem ile - ale liczę, że wszyscy wplacą.
Do tego deklaracje stałe, ja pojadę w niedzielę chyba do Duni, to dam mamie Jaagi 50 PLN, więc przelejesz Haniu tylko 150 PLN za DT.

Rozsyłam wątek dalej.
Ogłoszeniami też się zajmę...nie jestem do końca przekonana, ale może macie rację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']mamy 1460 zł - zaczął sięnowy miesiąc więc odejmujemy 200zł za DT, więc zostaje nam 1260, a potrzebujemy jeszcze na jedno oko [SIZE=4][COLOR=red][B]1040zł:-(,[/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]żeby mieć 2300zł[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
dolicz proszę ciotka co najmniej 700 zł z allegro, bo tyle już wpłynęło na 100%
o resztę się upomniałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']dolicz proszę ciotka co najmniej 700 zł z allegro, bo tyle już wpłynęło na 100%
o resztę się upomniałam[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: zaniemówiłam:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.

jak zobaczę konto, to proszę dajcie mi chwilę na nacieszenie się tą kwotą, bo niedługo taką zobaczę pewnie jeszcze:razz:, no ale w takim razie to już niewiele będzie brakować chyba. Ale jak dostanę to wtedy będę się cieszyć, bo musimy mieć pewność że będzie na operację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']dolicz proszę ciotka co najmniej 700 zł z allegro, bo tyle już wpłynęło na 100%
o resztę się upomniałam[/QUOTE]

Matko, ja dzisiaj mam chuśtawki, od depresji, po taką radość.
Cieszę się, jakbym Pana Boga za pięty złapała.
Selengo - no, nie wiem co napisać!!!!

Link to comment
Share on other sites

A, bo ja nie jestem materialistką, ale się chyba jeszcze nigdy tak nie cieszyłam z pieniędzy jak teraz..po prostu....
Już dzisiaj nic nie liczę, bo mi wychodzi, że jak wpłyną pieniądze z bazarkow, to będą przeznaczone na transport do Warszawy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...