Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Sorry,bo to niewiele,ale tak jak pisałam-walczymy o Dina.
Może w przyszłym miesiącu?
Jeszcze raz życzymy psinie naprawdę wszystkiego dobrego,bo ona jest tak cudna.Taka krucha,taka delikatna.Co tu dużo ukrywac-mocno wryła nam się w serca.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko Wam! Dunia skradła serca wielu - myślę, że jeżeli każda z tych osób wysyła w stonę Duni cieple myśli, to malutka jest tak pozytywnie "ogrzana", że musi być dobrze.
Ja,odkąd założyłam wątek praktycznie o niczym/nikim innym nie myślę, do Miśki zwracam się per Dunia, przegladam szafy w poszukiwaniu fantów na bazarek, w pracy Dogo albo na pasku, albo wysyłam PW, mam Duniowe zdjęcie na tapecie w telefonie i w komputerze w pracy...wszędzie Dunia.
Raz mnie rozpiera energia, że chciałabym krzyczeć UDA NAM SIĘ! DUNIA BĘDZIE WIDZIEĆ! a zaraz potem emocje opadają, zaczynam liczyć, dopadają mnie szare mysli - bo czarne na szczęście - nie. i ogarniają wątpliwości..

Dziękuję wszystkim - że jesteście!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Napisała do mnie Pani Joanna Godecka - Astrolog.
Zaoferowała...zresztą sami zobaczcie:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210253-Astrolog-Joanna-Godecka-zaprasza-na-sesję-dochód-dla-Duni-do-15-lipca-do-20-.00.?p=17148468#post17148468[/URL][/QUOTE]

Ja już reklamuję na fejsie ;)

Link to comment
Share on other sites

ANDZIKE PRZEKAZAŁA DUNI 50 PLN OD IGAM I JOSTEL, PIENIĄDZE NIEWYKORZYSTANE NA TRANSPORT MAJECZKI DO DT U ANDZIKE:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209201-quot-Słitaśne-sceniacki-quot-Gucio-już-prawie-w-DS-Maja-tajemnicza-adopcja-ze-schroniska-(?p=17150318#post17150318[/URL]

BARDZO SERDECZNIE ANIU DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani przepraszam,ale dawno mnie nic tak nie ruszyło.....
Szukajcie wstawiajcie gdzie sie da takiego bestialstwa dawno nie widziałam.
Sunia onka przebrana w niebieska sukienke i skatowana.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-!-Suka-ON-przebrana-w-sukienkę-i-skatowana[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Prrzeczytałam. I uważam , ze nic nie ma sensu, jeżeli takie kreatury chodzą po ziemi. Powinno ich nie być. I na tym należałoby się skupić. Jeżeli nie powstrzyma ich empatia, to powinien strach. Choćby przed więzieniem.[/QUOTE]

a ja po raz kolejny myślę o utworzeniu takiej "organizacji", która nocą "odwiedzałaby" kreatury krzywdzące zwierzaki i robiła im to samo - nie czekając na policję i sądy

strach - to byłoby skuteczne ! sądów się nie boją zwyrodnialcy!
ci, którzy mnie znają, nie uwierzą, że mam takie myśli, ale jak poczytają - zrozumieją..... zdjęć bałam się oglądać, opis wystarczył :(

ale to wątek Duni - na razie mam mnóstwo psiaków w domu i to chorych albo starych, ale dołożę i ja chociaż małą "cegiełkę" dla Duni, tylko później nieco..... proszę o nr konta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...