Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Mam Cię, Ciotko wyrodna! Donieśli mi "dobrzy ludzie", coś Ty za jedna! :eviltong: Na wątki zapraszam, że o odwiedzinach u moich podopiecznych nie wspomnę, bo Ciotka PRAWDZIWA, a nawet nie zajrzy i się do obecności na dogo nie przyzna!!! :razz:[/QUOTE]

Noo, jak Ty nie korzystasz z moich uslug transportowych ...
a mialabys znizki i spotykalybysmy sie na dworcu :smokin:
Ciotka, ktora nie zamecza rodziny wizytami to skarb!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Wydaje mi się, że poszło z tytułem Dla Duni - Florentynka, albo jakoś podobnie.[/QUOTE]

[B]Florentynka[/B] - mam Twoją wpłatę dopiero dzisiaj na koncie - czasami może banki opóźniają

a dla wszystkich dobre wieści, bo dzisiaj to DUUUUżo wpłat jest - musze aż się wczytać, żeby nic nie pomylić i zaraz wpiszę od kogo - oczywiście, w poście drugim całe rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

oto wpłaty:crazyeye::crazyeye::crazyeye::

5.07.11 Elisabeth Schwigon 20zł
5.07.11 Anetta 5zł
5.07.11 Czorcik 20zł
5.07.11 Winter7 (deklaracja za czerwiec i lipiec) 40zł
5.07.11 Florentynka 50zł
5.07.11 Skarpeta kudłaczy 50zł
5.07.11 Agnieszka103 5zł
5.07.11 Chiquita&Deedee 20zł
5.07.11 Ania Shirley 250zł
5.07.11 Javena za bazarek 50zł

[B]razem : 2050zł :loveu:[/B]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Jasza umawiaj powoli na operację[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Noo, jak Ty nie korzystasz z moich uslug transportowych ...
a mialabys znizki i spotykalybysmy sie na dworcu :smokin:
Ciotka, ktora nie zamecza rodziny wizytami to skarb![/QUOTE]

Jeszcze nic straconego! :) Na razie miałam do przewozu "większy kaliber" - nie za bardzo do pociągu... I Ty się nie zamęczaniem nie tłumacz, tylko przyjeżdżaj, bo chrześniak przelotem do domu zawita za moment :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Uwaga uwaga - ruszył bazarek dla Duni:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210664-Bazarek-dla-Duni-na-opeację-oczu-Mega-pakiet-strona-www-film-i-bannerki-)?p=17197647#post17197647[/url]

Gorąco zachęcam do skorzystania z niego - na poczatek proponuję, żeby ktoś zamówił na nim... bannerek reklamujący ten bazarek ;-)

To niewielkie pieniądze, a kasiora zacznie się zbierać :>

[B]Jasza[/B] - bardzo proszę o kontakt na priv w sprawie kwestii związanych z przelewami na rzecz Duni :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley'][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jasza umawiaj [COLOR=#0000ff][U]szybko [/U][/COLOR]na operację[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/QUOTE]

Jestem.
Dla mnie dzisiaj smutny dzień, bo pożegnałaM moją ciocię babuleńkę, była jak moja druga babcia, miała 92 lata i umarła we śnie...zdążyłam się z nią pożegnać...zdążyłam porozmawiać.
Przepraszam, że mnie nie było, teraz jestem, czytam i nie wierzę własnym oczom ...
Nie wiem komu w jakiej kolejności dziękować...
Dziekuję w imieniu swoim i przede wszystkim Duni - za wpłaty, bazarki, za pamięć, za to, że nawet jak jest ciężko, to ..


Ja wpłaciłam deklarację swoją i mamy w Żabce - to chyba poleci z trzy dni.


[FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=teal][B]JUTRO DZWONIĘ DO DOKTOR ŁOBACZEWSKIEJ, WIECIE?????[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]154 cegiełek[/B]
Realnie zapłacono (na razie) za [B]139 cegiełek + 2[/B] zostały zakupione poza aukcją
Na moje konto wpłynęło[B] 705 zł[/B]
koszt wystawienia aukcji i prowizję ściągnę z wpłat o które sie upomniałam (jak wpłynął)

Kwotę [SIZE=3][B]705[/B][/SIZE] zł przelałam dzisiaj na podane konto

Powinno jeszcze wpłynąć 70 zł, więc po zapłaceniu za wystawienie aukcji (20,15 zł) i prowizji allegro (30,40 zł) i 9 zł za zdjęcia w wersji papierowej, zostanie jeszcze dla Duni 10,45 zł :)

Link to comment
Share on other sites

I zapraszam na akcję adopcyjno-bazarkową, z której dochód będzie dla Duni, a pomoc - dla 10 psów:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209611-Strona-psich-adopcji-Charytatywne-aukcje-stron-zgłaszajcie-swoje-Burki!-)?p=17200728&viewfull=1#post17200728[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']oto wpłaty:crazyeye::crazyeye::crazyeye::

5.07.11 Elisabeth Schwigon 20zł
5.07.11 Anetta 5zł
5.07.11 Czorcik 20zł
5.07.11 Winter7 (deklaracja za czerwiec i lipiec) 40zł
5.07.11 Florentynka 50zł
5.07.11 Skarpeta kudłaczy 50zł
5.07.11 Agnieszka103 5zł
5.07.11 Chiquita&Deedee 20zł
5.07.11 Ania Shirley 250zł
5.07.11 Javena za bazarek 50zł

[B]razem : 2050zł :loveu:[/B]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Jasza umawiaj powoli na operację[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER][/QUOTE]

:D :D :D

Jaszko, Twoja ciocia jest na pewno dumna z Ciebie, patrząc z góry na ziemię :) dożyła pięknego, sędziwego wieku, każdemu takiego życzyć :)

Link to comment
Share on other sites

Dr. Łobaczewska jest na urlopie.
Będzie w poniedziałek 18 lipca od 14.00.
Zostawiłam swoje namiary, będzie do mnie dzwonić, albo ja mogę próbować już przed godziną drugą.
No nic.
Poczekamy. (Ale ja już chciałam uslyszeć...wiecie co...)

Jaaga, co z kontrolą?
Poczekamy jeszcze?
Czy coś się z tym oczkiem dzieje?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny kochane zajrzyjcie proszę na ten watek, ten psiak też jest z sosnowieckiego schroniska ale jakoś nikt się nim nie interesuje , tak niesmiało pytam może pomożecie

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210198-Niewidomy-staruszek-z-sosnowieckiego-schroniska-ma-dt-potrzebne-pieniążki-na-leczenie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

iiiiiiii..............:diabloti:

uwaga!!!!:razz:

wpływ z allegro cegiełkowego Selengi: [SIZE=5][COLOR=black][B]705zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]:loveu:mamy 2999zł:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[B][SIZE=3]Dunia jesteś szczęściarą![/SIZE][SIZE=5][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy mi się zgadzają dziewiątki...coś ich dużo....:eviltong::eviltong::eviltong:

[IMG]http://www.e-gify.com/gify/2024.gif[/IMG]

[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=7][COLOR=sienna]DZIĘKUJEMY!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...