Jump to content
Dogomania

Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ'] wychodzę zaraz czekać na BASIE RADZI NIE BRAĆ JAMNIORA, ONA MA SUPER DOSWIADCZENIE, WIELU UCIEKINIERÓW DORWAŁA!!! [/QUOTE]

Czemu Pani Basia radzi nie brac jamniora? Jest duzo wieksza szansa, ze to psiak znajdzie Kube, szczegolnie ze go zna. Niedawno w takich poszukaiwaniach psiaka, ktory sie pokazywal i kryl w obrebie kilku malych podworek, pomogla nam jamniczka, ktora go wyczula lezacego cichcem za zywoplotem, gdy my szukalismy w glebi podworek i przechodzilismy przy zywoplocie nie widzac psa ...
Moim zdaniem, psiak moze bardzo pomoc znalezc Kube. Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Kur dopiero wróciłam dopiero więc nie dałam rady szukać dzisiaj Kuby;/ ale mój kumpel tam był jednak go nie widział. Nie wiem czy nie najlepsza opcja jest taka, żeby iść tam z samego rana - tak jak blueberry. Wtedy kiedy jeszcze szkoła nie działa i jest cicho. Ja niestety z takiej opcji odpadam bo pracuje na 7 w KAto a o 6 jest jeszcze ciemno;/

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście jak pytałam kilka osób na Podwalu to widzieli go rano .
Potem pewnie gdzieś śpi.
Wierzę w to ,że Teresa Borcz będzie miała jutro szczęście i go po pierwsze spotka:lol:,a po drugie
on podejdzie do niej:roll:.
Kuba:lol:,nie wygłupiaj się i daj się złapać ,zima idzie:shake:.

Link to comment
Share on other sites

są dobre wieści ale ja wczoraj padłam wróciłam bardzo pózno z Krakowa grabarczykową ekstra komunikacją dropsiakiem na ramieniu i koniec, nie kontaktowałam, ale blueberry ma super osiagnięcie, przychodzi psiak pod jej blok naprzeciw tej niedoszłej pani, podkłada mu od wczoraj tam też jedzenie, i zjadł jestem w niebo wzięta bo jadł makaron z kiełbasą , ja tez tak czasem robie wiec się poczuje po domowemu, Cioteczka kochana pościeliła mu tam legowisko swego psa, może sie przytuli bo on przyzwyczajony do luksusu, wiemy napewno że to on, on zaczyna anie poznawać bo wahał się patrząc na nia ale w rozpaczy swej nie do końca chyba się przekonał, po chwili odszedł, ale wrócił tam , bo jedzenie drugi raz zjedzone, ja już jestem ubrana i czekam zaraz jadę , zabieram jego ukochany puszysty koc z fotela i moje ciuchy, wszystko tam damy i jeśli sie nie uda dziś to i tak wiemy gdzie a to jest sukces, każdy podkarmiany pies, który sie przegłodził, a tak niewatpliwie jest, podchodzi tam gdzie jest pewne je wiemy juz napewno że kursuje mądrala miedzy warpiem a podwalem,, w nocy blueberry tez podglada, ale noc to noc, może ten system sie sprawdzi, narazie jade ale coś mój transport chyba zaspał, zaraz budzę i pędzimy ja tam bedę siedzieć a Basia szukać, trzeba podkładać tak samo przy urzedzie pracy/ Boże kiedy to się skończy, i zostanie wreszcie bezpieczny, mówi ania że to mądry pies, luksusowo przechodzi przez jezdnię, bala się jak uciekł i jechała za nim, nawet zastawiła drogę samochodom, ale dał sobie rady, ja się tylko boję watah psiaków bo jest ich tam głodnych przy dolnym osiedlu sporo, jeden nawet chipowany, ale ma pana, fe!! tylko że może tez komus uciekł, taki typ sznaucerow fokterierkowy, spory!! BASIA ZA MOMENT BĘDZIE DZWONIŁAM, DOMOWNICY POWIEDZIELI ZĘ WYJECHAŁA~~trzymajcie kciuki, do trzech razy sztuka, jadę tam trzeci raz na cały dzień!! nie moge wrócić sama, mamy dla niego trzy dobre domki,ale pobedzie troche u mnie po szoku dopiero pomyślimy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][FONT="Century Gothic"][SIZE="4"][COLOR="red"]Kuba...
Radzę Ci tam czekać na Panią Tereskę,bo jak nie to tam przykuśtykam i po pupie dostaniesz!

:kciuki:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Klaudus, normalnie myślałam, że go złapałaś - ta czcionka i kolor!

Link to comment
Share on other sites

[I]Pani Teresa i Pani Basia dały tej kobiecie 100 zł nagrody.
Dołóżmy chociaż po 5 zł - i nazbiera się 100 zł za Kubulowową nagrodę.
One już dosyć pieniążków straciły na paliwo jak jeździły Go szukać.

Swoją drogą to nie rozumię ludzi...
Ja bym nie była w stanie tych pieniędzy zabrać...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...