Jump to content
Dogomania

Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam tam, chodziłam jakąś godzinę z bluberry, jej chłopakiem i panią Halinką z jej mężem, ale nie widzieliśmy go. Tam jest teraz dużo ludzi i samochodów (bo tam jest szkoła, do ktorej ludzie chodzą zaocznie), także ruch i harmoder i naszym zdaniem on gdzieś się schował. Pani Halinka znalazła już dwa podobne pieski do Kuby, ale to nie był niestety on;/ Javena: jesteś pewna w 100%, że Twoja siostrzenica widziała Kubę? Bo to jest podstawowa informacja. Wieczorem ok. 19 pojadę tam znowu, bluberry mówiła, że pojiedzie koło 22. Wtedy będzie już cicho i spokojnie, więc jest szansa, że Kuba zgłodnieje i wyjdzie szukać czegoś do jedzenia.

Napiszę do [URL="http://www.jaw.pl"]www.jaw.pl[/URL] i rozwieszę plakty w okolicy, ale BARDZO PROSZE WYSLIJCIE MI JE NA MAILA. Bo nadal nic nie dostałam. Bluberry mówiła, że mi wyśle, ale najwidoczniej zapomniała.

Spoko głowa do góry dziewczęta - jeśli Kuba jest w okolicy UP na Podwalu to bankowo go znajdziemy. To nie jest duży teren. Boję się tylko cały czas czy siostrzenica Javeny widziała rzeczywiście jego.

ahy mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Okej to trzymajmy się tej wersji.

Dziewczyny byłam znowu, chodziłam, jeździłam po całym terenie i nic. Jedno jest pewne: szukanie go po zmroku mija się z celem - tam jest ciemno jak w tyłku i nic nie widać mimo że byłam z latarką;/ jutro trzeba podjąć działania za dnia. To raz. Dwa: trzeba porozwieszać i porozdawać ludziom plakaty z nr telefonu. Wtedy szanse na znalezienie Kuby wzrosną. Z tym, że ja nadal nie mam żadnego;/ Powiedzcie czy ktoś w ogóle jakieś zrobił? Ja mogę jutro wydrukować jak coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.blueberry.']Podajcie maile to wam podesle plakaty.[/QUOTE]

blueberry ma plakaty.
wyślijcie mi też [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to wkleję tutaj - jak mi się uda, żeby można było je od razu wydrukować.

NO ja właśnie pisałam, żeby może na jutro jakąś akcję poszukiwania zorganizować - wykorzystać ładną pogodę i wekend. Ktoś chętny na jutro?????

Link to comment
Share on other sites

napewno widziany był Kuba, trudno nie odróżnić jamnika z plamą pod ogonkiem, ja się śmieje że to plama higieniczna, aby było widać czy tyłeczek czysty, on ma też jamnikowe uszy a ten co latał i dostałam komórkowe zdjęcie to dodatkowy psiak mieszaniec ze stojącymi uszami, wierze że widziała Kubę

dzięki wszystkim za pomoc to mnie trzyma przy życiu, ogromnie się boję o psa, był u mnie jak w raju przez 4 miesiące a jest co kochać, uwierzcie, to psiak ideał/

JADĘ JUTRO RANO JAK NAJWCZEŚNIEJ SIĘ DA Z FACHOWĄ POMOCĄ, JADĘ AUTEM TO NIE BĘDĘ SIE TŁUKŁA 5 GODZIN Z TEGO KNUROWA 3 AUTOBUSAMI,JAK OSTATNIO, MOŻE ZABRAĆ MOJEGO PSA Z KTÓRYM SIĘ BARDZO LUBIELI?????

Zapraszam wszystkie cioteczkowe wiedzmy do mocnego czarowania!! Musimy go znależć!

rozwieście te plakaciki i zróbcie sporo, inaczej będzie trudno

Link to comment
Share on other sites

ja mam nadzieję, że cioteczki tu na wątku mają Pani Teresy nr kontaktowy - Pani Teresko a może tu wpisałaby Pani tel. to jak tylko się ktoś pojawi do pomocy to będzie bezpośrednio do pani dzwonił, żeby umawiać na spotkanie już w jaworznie.

kochani kto pomoże w jutrzejszych poszukiwaniach????
MOże zmienić na jutro tytuł, że jutro poszukiwania w Jaworznie - to może przyciągnie ludzi do pomocy.

O której mniej więcej będzie pani w Jaworznie? MOże jakieś miejsce spotkania wyznaczyć?

kto jeszcze ma plakaty oprócz blueberry???? kto je wydrukuje na jutro?

Link to comment
Share on other sites

Pani Teresko dobrze, że jest nr podany, bo skrzynkę ma Pani zapchaną, obawiałam się, że nie będzie z Panią kontaktu.
Bierzcie jamniora - może go wyczuje. Ja trzymam kciuki. Gdzie mniej więcej będziecie zaczynać poszukiwania? Jakaś ulica? Rozumiem, że przed południem będziecie na miejscu - czy wcześniej? może jeszcze ktoś się zdecyduje

Link to comment
Share on other sites

no to są trzy osoby narazie:

Teresa
Barbara
Justyna

moze jeszcze ktoś? Dziewczyny z Jaworzna???????
Pani Tereso jakbym mniej więcej wiedziała o której i miejsce spotkania to powysyłam jeszcze dzisiaj PW do Jaworznianek i Jaworzniaków.

to może jak jeszcze nie wiadomo - to rano jak będzie pani wyjeżdżać to proszę dać znać na dogo i będzie wiadomo - kto na miejscu to zdąży podejśc, czy podjechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Telefon do Pani Teresy także podałam do pierwszego postu.[/I][/QUOTE]

ooo Klaudus - widzę już zmianę tytułu - super i tel.
zaczynam rozsyłać do ludzi z jaworzna PW z prośbą o pomoc - może zjawi się więcej osób, choć nie wiem czy to nie za późno

Link to comment
Share on other sites

rano dam znać rano jak Basia zadzwoni że jedzie po mnie, nam droga wiecej zajmie niż jaworzyniakom, więc da się zorganizować, może lunarmermaid zajrzy na chwilę? zna miasto a to atut, blueberry chyba też, napewno cioteczki będa zaglądać by zobaczyc czy jest jakis postęp, potrzebne nam plakaty, nie mamy, kto dla nas wydrukuje???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...