Jump to content
Dogomania

Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Sunai z maluszkiem już u mnie.
Taka przestraszona, biedniutka, zapyziała...
Dostała swoje m-2 na własność.
Zagospodarowała się w budce i teraz szczeka na wszystkich :) Zjadła obiad, popiła wodą.[/QUOTE]
Relacja z podróży jutro.... jesteśmy padnięci, ale... Malagos dziękuję:):):)

I chciałabym powiedzieć, że jesteś ze swoim Tzetem niesamowita:)Warto było tyle jechać, żeby Was poznać, doświadczyć tego niepowtarzalnego ciepła i uroku jaki Was i waszą menażerię osacza:)
Dzieki Wam wraca wiara w ludzi.

gapa to szczęściara, każdego psa oddałabym Wam w ciemno.

Link to comment
Share on other sites

Tak, biała już bezpieczna. Tak broni maluszka, ze siedzi przed budą i szczeka na widok człowieka (myślałam, ze tylko na Tomka, ale nie, na mnie darła się jeszcze głośniej). Nie niepokoiłam jej dziś wchodzeniem do kojca. Rano pójdę z jedzeniem i zobaczę, czy mnie wpuści do kojca - siedzi przy bramce i ogłasza światu, żeby nie wchodzić :)
4, 5 - letnia córka znajomych, jak jej opowiadałam o szczeniaczku w budce, nazwała go .... Znaczek :)
Nie mam imienia dla suni :placz: Pasuje Bianka, Blanka - ale ile może być na dogo takich suniek??? Bielasia? Tak mnie przezywają od nazwiska........Białka? Bielinka? Jaśminka? - taka już była u mnie.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Relacja z podróży jutro.... jesteśmy padnięci, ale... Malagos dziękuję:):):)

I chciałabym powiedzieć, że jesteś ze swoim Tzetem niesamowita:)Warto było tyle jechać, żeby Was poznać, doświadczyć tego niepowtarzalnego ciepła i uroku jaki Was i waszą menażerię osacza:)
Dzieki Wam wraca wiara w ludzi.

gapa to szczęściara, każdego psa oddałabym Wam w ciemno.[/QUOTE]
no Wariatka totalna, właśnie to samo mówimy z Tomkiem o Was, zapaleńcach..... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']...
I chciałabym powiedzieć, że jesteś ze swoim Tzetem niesamowita:)Warto było tyle jechać, żeby Was poznać, doświadczyć tego niepowtarzalnego ciepła i uroku jaki Was i waszą menażerię osacza:)
Dzieki Wam wraca wiara w ludzi.
gapa to szczęściara, każdego psa oddałabym Wam w ciemno.[/QUOTE]
Znam to i żałuję, że nie z autopsji, a tylko z relacji różnych dogowiczanek mających okazję poznać malagos. Bardzo się więc ucieszyłam, gdy zaproponowała DT dla mamuśki :)

Link to comment
Share on other sites

No to sie Gapie pozmienialo... pewnie dzielnie teraz pilnuje małego. Sporo ostatnio przeszła. Poród, łapanie, schronisko i podróż.
W podróży mega grzeczna, chyba jeździła, nic to dla niej nowego.
bardzo grzeczna, denerwowała się tylko jak chciała się załatwić, ewidentnie pokazywała, że chce wyjść. 2 razy nam zrobiła koope, raz wymiotowała, więc przystanki na sprzatanie.
Trzeci raz zdążyliśmy wyjść.
mega strach założyłam jej obrożę i smycz. Inaczej jak znam psiaka, a inaczej kiedy nie. Ale wyszła na skulonych łapinach, pieknie się załatwiła i bidulka leżała w trawce prosząc żeby dac jej spokój i oddać szczeniaka, który darł się w niebogłosy.
Musiałam troszkę wsadzić ja do klatki.
Zero agresji. Zero.

Za to mały jadł, jadł, spał, przeciągał się i jadł od nowa....

na stacji widzieliśmy psiaka chyba porzucony.... mam 2 zdjęcia, nie wiem co robić i jak mu pomóc....

Podróż była długa i męcząca, ale warto było, żeby poznać malagos:):):)
I dziękuję managule i Mariuszowi, podróż z Wami była prawdziwą przygodą, a co najważniejsze była mega wesoła:)

Link to comment
Share on other sites

Rano pobiegłam do kojca - niunia wyskoczyła z budy z ujadaniem, ale jak wkroczyłam z miską jedzenia, ucieszyła się i zaraz zabrała do jedzenia. Dolalam wody, pogadałam do niej :)
Na razie nie zabieram do sadu moich suczek, bo wczoraj sie denerwowała, ale powoli muszą sie poznać, bo niedługo razem będą szaleć po ogrodzie.
Wczoraj, jak ją wyjmowałam z klatki po przyjeździe, to pod palcami oprócz kołtunów czuć był kosteczki - małe to-to, chude i baaardzo brudne. Zastanawiam się, czy jest biała z natury, czy taka własnie szara?......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']....na stacji widzieliśmy psiaka chyba porzucony.... mam 2 zdjęcia, nie wiem co robić i jak mu pomóc...[/QUOTE]
Na której stacji w Tomaszowie ?
Co tak sobie upodobały to bardzo niebezpieczne miejsce ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138'][FONT=Tahoma]Jestem :)[/FONT]
[FONT=Tahoma]Wczoraj byłam też ale gdzieś mój post poleeeeeciał :)[/FONT]
[FONT=Tahoma]Jaki może być wiek suni i jej maluszka ?[/FONT][/QUOTE]
maluszek to ma chyba tydzień:)
Sunia, no cóż myślę że malagos potem dokładnie określi, ale mi się wydaje, że bardzo młoda. Ząbki bielutkie. Nie zdziwiłabym się gdyby to była jej pierwsza, góra druga cieczka.

Link to comment
Share on other sites

Maluszek urodził się 20 sierpnia, tak pisały dziewczyny wcześniej na tym wątku.
Teraz byłam u suni, próbowałam jej dawać szyneczkę z ręki - nic z tego. Szczekała cofajac się, a jak wrzucałam do miski, zjadała. Gdy wychodziłam z kojca, próbowała... rzucić się do nóg z zębami...
Czy mogę jej założyć nowy wątek? I nazwać ją np. Bianka? Albo Białka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Maluszek urodził się 20 sierpnia, tak pisały dziewczyny wcześniej na tym wątku.
Teraz byłam u suni, próbowałam jej dawać szyneczkę z ręki - nic z tego. Szczekała cofajac się, a jak wrzucałam do miski, zjadała. Gdy wychodziłam z kojca, próbowała... rzucić się do nóg z zębami...
Czy mogę jej założyć nowy wątek? I nazwać ją np. Bianka? Albo Białka?[/QUOTE]
Czy to jest mikro sunia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Maluszek urodził się 20 sierpnia, tak pisały dziewczyny wcześniej na tym wątku.
Teraz byłam u suni, próbowałam jej dawać szyneczkę z ręki - nic z tego. Szczekała cofajac się, a jak wrzucałam do miski, zjadała. Gdy wychodziłam z kojca, próbowała... rzucić się do nóg z zębami...
Czy mogę jej założyć nowy wątek? I nazwać ją np. Bianka? Albo Białka?[/QUOTE]
pewnie, ze możesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KatiKorej']Malagos bardzo Ci z Bartkiem dziękujemy za opiekę nad ślicznotką :) Każde imię będzie dobre, byle by nie to z książeczki :diabloti:[/QUOTE]
? to ona ma ksiażęczkę? Nie dostałam........
Wiga, nie wiem, biała nie jest mokro, jest mała, trochę długa, łapki krótkie, i pewnie połowę jej ubędzie, jak się ostrzyże panienkę.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A ja bym chciała zaproponować imię dla małej wojowniczki Ksena.Zresztą każde imię będzie dobre tylko b.proszę nie Blanka..To jest imię nieszczęśliwe.
Uwzględnijcie mą prośbę,by tego imienia nie dostała.
Dziekuję
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KatiKorej']Malagos bardzo Ci z Bartkiem dziękujemy za opiekę nad ślicznotką :) Każde imię będzie dobre, byle by nie to z książeczki :diabloti:[/QUOTE]
to o jakiej ksiażeczce KatiKorej pisze?
Waldi - Elżbieta, ok, nie Blanka. Moze jeszcze jakieś wymyślę. Moze Szelma? Na razie do niej mówię Niunia, albo biała, własciwie prawie zawsze potem nowy dom zmienia imię.

Link to comment
Share on other sites

KatiKorej pewnie sądzila, że mała dostała książeczkę ze schroniska.
Ale nie wie pewnie, że po szczepieniu i pod dwutygodniowym okresie kwarantanny psy mają zakładane książeczki.
Mała została wydana, hm nie do końca prawnie. Powinna odsiedzieć 2 tygodnie. ale dla niej i malca nie byłoby dobre, a wiadomo, ze w tym czasie właściciel się nie zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...