Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
 • Content Count

  26,100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ocelot last won the day on October 5 2014

ocelot had the most liked content!

About ocelot

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Tomaszów Maz.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kochani. Witusia miejsce w hoteliku zajmie DŻIM. Strasznie smutny psiak z tego samego schroniska co Wituń.
 2. To ja. WITUŚ.Chciałbym Wam przypomnieć Ludzie, że przecież szukam domu i bardzo go potrzebuje. Mam już 9 lat. Czas mnie goni. Bez Waszej pomocy, to ja się stąd w życiu nie wyrwę!
 3. Jakoś będziemy musieli dać sobie radę:) A domku niestety nie widać
 4. Swoich też nie potrafię odnaleźć, a tytułów nie pamietam niestety
 5. "Dzień dobry Kochani! Dawno się nie odzywałem, bo zarobiony byłem Emotikon winkMusiałem badać temperaturę wody,żeby sprawdzić.czy te szczotki do butelek mogą bezpiecznie wejść, sprawdzałem też pulchność gleby kopiąc próbne dołki, żeby było wiadomo,czy już można siać i sadzić.Oprócz tego jak zwykle pilnowałem obejścia przed atakiem różnych podejrzanych typów ( np. listonosza- oprócz przesyłek o nieciekawych zapachach nosi żółte spodnie i to jest baaardzo podejrzane Emotikon unsure ) oraz sprawdzałem codziennie jakość karmy podawanej szczotkom - trochę przy tym protestowały, ale tylko trochę, w końcu zdają sobie sprawę,że podjadam z ich misek tylko i wyłącznie dla ich dobra, celem testów pokarmu! Resztę czasu spędzałem na marzeniach o domu stałym i o własnym, tylko moim opiekunie...Śni mi się to nieraz, bardzo lubię takie sny, tylko nie lubię się z nich budzić.No ale przecież nie można całego życia przespać, prawda? Cieszę się z tego, co mam,ze nie siedzę juz w schronisku w betonowym strasznym boksie i za to,ze mi to umożliwiliście jestem ogroooomnie wdzięczny Emotikon heart Ale jakbyście tak jeszcze pamiętali,żeby pomóc mi w poszukiwaniach tego domu stałego, to bym był wdzięczny jak nie wiem co! No dobrze, to na razie tyle ode mnie, biegnę sprawdzić, jaka dzisiaj woda Emotikon smile Miłego popołudnia Przyjaciele moi Emotikon smile "
 6. Ja niestety strasznie się gubię na dogomnii:( Już nic nie potrfię tu znleźć,zrobić:(
 7. U Żunia po staremu, zasiedział się u Neris. Po remoncie chyba juz jest i cisza okrutna, więc sądzę, że ten dom nie był Żuniowi pisany:(
 8. Teoretycznie po remoncie mieli się odezwać. Ale ciężko to widzę, za długo trwa.
 9. A któż to jest na zdjęciu?:) poznajecie?
 10. koteczka udostępniamy na naszej stronie na fb. Mam nadzieję, że to coś da
 11. Mieliśmy pierwszy raz pytanie o Zunia, brzmiało interesująco, ale na razie cisza....
 12. Pełnia szczęścia, radość i merdający ogon:) Cieszymy się, że Wituś jest z nami, że nie męczy się nadal w schronisku. Tylko jeszcze dom potrzebny, taki fajny, kochający i czuły:)
×