Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='skrzeli']Zawsze do usług ;)


Niemniej jednak wiesz co? Ciekawe, że wymiękasz, nagle jesteś znudzona i deprecjonujesz wartość dyskusji w momencie kiedy pojawił się szereg nowych merytorycznych treści.[/QUOTE]

No litości, ile mozna ciągnać o tym, że Vuko taki a śmaki, a zrobił tak, a srak, Jarek to i tamto. Szczególnie, ze no cóz, Dobki to nie mój konik. Było śmiesznie dopóki było to śmieszne, po całym dniu w ten sam deseń, po prostu robi się nudno? :roll:
Wszystko co miałam do powiedzenia juz powiedziałam.
A nt eksterieru, jakości hodowli, tego kto bada, a kto nie i jaka postawa jest poprawna jaka nie jest w temacie dobków, się nie zamierzam.

Możemy o CCtach podyskutować. Albo o DA, ewentualnie o rasie, która jest mi jednak bliższa. Wszystko jest fajne, ale w pewnych granicach. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skrzeli']No i teraz się wyraziłaś precyzyjnie - nie Twój konik i ok. Choć miałam wrażenie, że przez kilka stron był ;)[/QUOTE]

GDYŻ zakaz kopiowania mnie naprawdę boli. I zaraz po CAO, dobki w mojej ocenie najwięcej na tym straciły. I tyle, nie wiem czemu koniecznie sobie trzeba dorabiać ideologię do wszystkiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Ach witam pana TNT, mimo braku przedstawienia, najwyraźniej wiem z kim mam (nie)przyjemność.

[QUOTE] Ale zdajesz sobie sprawę ,że tak naprawdę gó*no wiesz? To super. [/QUOTE]
No zdecydowanie w tej sprawie gówno wiem :evil_lol:

[QUOTE]Ciekawi mnie bardzo Twoja postawa i uparte dążenie aby przedstawiać się jako miłośniczka dobermana podczas gdy nie masz pojęcia co od dawna dzieje się w tym środowisku względem kopiowania. Gdzie zakazy zostały wprowadzone, gdzie cofnięte, kto o to walczył i w jaki sposób. Nie wiesz nic ale za to wyklikałaś w Google jakieś ciekawostki z Danii i wydaje Ci się ,że rozumy pozjadałaś. Ocknij się kobieto - DV (jeżeli wiesz co to jest) ma swoja politykę, a Ciebie jak i innych "strajkujących" głęboko w poważaniu. [/QUOTE]
W ten sposób tylko potwierdzasz sposób myślenia stereotypowego "cieszkarza" :loveu:

[QUOTE]A co Ty możesz analizowac? Pomijam ten marny blożek na ,którym zdawało by sie poważne dysputy o dobermanach prowadzą ludzie którzy nic o tej rasie nie wiedzą. Sama o sobie piszesz aż do porzygania ,że jesteś zwykła posiadaczką zje*anego dobermana, a tu takie analizy jakbyś miała o tym pojęcie jakiekolwiek.
Zaraz pewnie napiszesz co w związku z tym tu robię? To Ci odpowiem - zostałem wysłany z misją... Całe dobermanie środowisko ma z Ciebie bekę i z tych bzdur jakie tu wypisujesz. [/QUOTE]
Z misją? Ahaha :evil_lol: Panie, na tym forum dobermana ma kilka osób, więc obawiam, że się, że niepotrzebnie się z misją fatygowałeś. Różnica jest taka, że z ciebie też mają bekę, ale ty jesteś w środowisku, a ja nie. Gdyby mieli ze mnie bekę w środowisku żuka gnojarza przejęłabym się chyba bardziej, bo ich nie znam, natomiast was poznałam na tyle, żeby uciec stamtąd jak najprędzej.

Brak samodzielnego myślenia, ploty, najeżdżanie, chore ambicje, zarozumialstwo... A wszystko to przez... pieski :evil_lol: Jesteście dorośli, a zachowujecie się jak dzieci. Ja natomiast wiem jak to wygląda poza "środowiskiem", o ile ktoś będzie na tyle głupi, że się w nie wciągnie, to wśród normalnych ludzi, którzy maja dobermana dla siebie, a nie dla tytułów i innych bzdetów, jesteście bandą krejzoli. Oczywiście są wyjątki, ale ja nie jestem typem milczka, który będzie potakiwał główką jak lasencja sprzedaje sukę na Allegro, bo "tłumi w przewodniku pasję szkoleniową". Ten cytat jest już sławny w PEWNYCH kręgach :loveu:

[QUOTE]Postawa zupełnie nie podobna. Zdjęcia na stój są robione z tak różnej perspektywy ,że aż bym się zdziwił gdyby można było porównać te psy. Zresztą co tu porównywać - dorosłego wybudowanego samca do hmm co najwyżej półtorarocznej suczki? Błagam .[/QUOTE]
Ja wiem, że w środowisku fszyscy som tacy mondrzy, ale dla laika tak to wygląda... A powinniście moim skromnym zdaniem dbać o laików, a nie śmiać się z nich. No, ale czego ja wymagam od bandy zarozumialców.

[QUOTE] W takim razie sprawdź w swoich słownikach trudne słowo - przydupas. Albo po prostu spójrz w lusterko, będzie znacznie szybciej. [/QUOTE]
Wolę słowo koleżanka - osoba, która mnie lubi. Wiem, to środowisku to obce. Tam tylko obrabianie dupy ma się dobrze.

[QUOTE][B]Moi Drodzy płódźcie dalej ze świadomością beznadziejności swoich wywodów dobermanich. Jednocześnie kochajcie się i podążajcie nadal za gwiazdą przewodnią, której imię w piśmie zapisano jako - Amber. [/B][/QUOTE]
Tylko tu ludzie maja wiele ras, a nie tylko "jedną słuszną", więc mają to kompletnie gdzieś, tak samo jak i ja. Mogę sobie pisać co chce i kiedy chce, a wam może się ściskać od tego tyłek ile wlezie. Powtórzę jeszcze raz, drukowanymi literami i powoli... [FONT=arial black]M A M P S A D L A S I E B I E, N I E D L A "Ś R O D O W I S K A". P O C A Ł U J C I E M N I E W Z A D E K...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']No litości, ile mozna ciągnać o tym, że Vuko taki a śmaki, a zrobił tak, a srak, Jarek to i tamto. Szczególnie, ze no cóz, Dobki to nie mój konik. Było śmiesznie dopóki było to śmieszne, po całym dniu w ten sam deseń, po prostu robi się nudno? :roll:
Wszystko co miałam do powiedzenia juz powiedziałam.
A nt eksterieru, jakości hodowli, tego kto bada, a kto nie i jaka postawa jest poprawna jaka nie jest w temacie dobków, się nie zamierzam.

Możemy o CCtach podyskutować. Albo o DA, ewentualnie o rasie, która jest mi jednak bliższa. Wszystko jest fajne, ale w pewnych granicach. :p[/QUOTE]
Alleluja - wreszcie.
[quote name='skrzeli']No i teraz się wyraziłaś precyzyjnie - nie Twój konik i ok. Choć miałam wrażenie, że przez kilka stron był ;)[/QUOTE]
Mam to samo wrażenie, czyżby nastał koniec? :multi:
[quote name='Rinuś']Skrzeli,a Ty jesteś jedną z tych osób, która sprzedaje psa na allegro bo zabija we właścicielu pasję szkoleniową/sportową?[/QUOTE]
Tak, ja też - każdy tak robi, to jest TOP.
[quote name='Rinuś']No ale obracasz się w tym kręgu, co nie traktuje psa jak przyjaciela tylko jak zabawkę - tak wygląda TO dobermanie środowisko?[/QUOTE]
Taaak - wszyscy sprzedają dobermany bo zabijają w przewodnikach pasje albo też co innego.
Gratuluję Rinuś. Błyszczysz :loveu:

[quote name='TNT']

He? Żart jakiś?
Owe porównanie może dawać wręcz złudzenie, że Vato mógłby zostać [COLOR=#000000][FONT=verdana]IDC Sieger gdyby tylko zjawił się w Rumunii. [/FONT][/COLOR]To na pewno żart.

[/QUOTE]

Łe tam, jeśli chodzi o łódź - na podstawie której mówię - Vato miał lepszy ruch - tyle. To, że GM Armani jest przepięknym psem to jasne jednak wtedy nie zrobił na mnie takiego wrażenia (i na sędzi najwidoczniej też).
Kwestia dnia etc - opisałam to gdzieś na tym zacnym wątku <pominąłeś>
...Ale to były tylko luźne rozmowy przy grillu, które nie wiem czemu znalazły się tutaj.:roll:

Wszystkich psów z IDC od 2011r nie będę się uczyć, także najwidoczniej kiepski ze mnie fan dobermanów.
Także teges... takich lekcji nie odrobię. Ale miło, ze wpadłeś [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Karolinka robi dobra kawusię [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]

No coś wkońcu potrafię :evil_lol:

[quote name='asiak_kasia']No kupiłam wam w ramach wspierania patologii [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]

Tak i upiłaś moją rodzicielkę :shake::evil_lol:
[quote name='Vectra']Jak Karolinka ? kto śmie się tak nazywać ? :mad:


eh no , nie może być Karolin nooooooo. Ja się tak nie bawie :obrazic:[/QUOTE]

Masz coś do mnie? UWAŻAJ! :mad:Ja mam mixa pita, asta i miniaturę DA w jednym :evil_lol: a i huszczaka mordercę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja mam auto które odpala sie za pomocą kombinerek , bo mi się kluczyk ułamał HA :diabloti:
i serio nie dostał ten kluczyk w łeb ... ino spadł na kostkę brukową :([/QUOTE]

No ja za to sobie rozkodowalam kluczyć z immobilaiserem czy jak się to ustrojstwo nazywa, a tego całego pin kodu nie mam :roll: Zdolna ze mnie bestia :loveu:
a kiedyś sobie to dolalam płynu do spryskiwaczy, do oleju :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...