Jump to content
Dogomania

skrzeli

Members
 • Content Count

  1219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About skrzeli

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków
 1. No i się okazało, że jakiś właśnie hycel z Zawiercia zabiera te psy. Ale który to nie wiem ;/
 2. No teraz zgłupiałam. Straż Miejska z Miechowa twierdziła, że psy wywożą do Zawiercia, a faktycznie żadnego info o nim nigdzie nie znalazłam.
 3. Hej poszukuję info na temat funkcjonowania schroniska w Zawierciu. Czy ktoś może wie, jakie warunki, jak dbają o zwierzęta? Sąsiednie miasto ma z nimi umowę i zabierają tam bezdomniaki i chciałabym się dowiedzieć jak to tam u nich funkcjonuje. Będę wdzięczna za wszelkie info.
 4. Witam, poszukuję info na temat funkcjonowania tego schroniska. Czy ktoś może wie, jakie warunki, jak dbają o zwierzęta? Sąsiednie miasto ma z nimi umowę i zabierają tam bezdomniaki i chciałabym się dowiedzieć jak to tam u nich funkcjonuje. Będę wdzięczna za wszelkie info.
 5. [quote name='gryf80']trzymaj sie dziewczyno,musisz tez wiedziec o tym ze nie wszystkie psy dobrze chemie tolerują [/QUOTE] Masz info na PW.
 6. [quote name='Mikaela24']nie wiem co robić. nie wiem czy decydować się na chemię czy nie ona ma tylko 7 lat i 7 miesięcy to niesprawiedliwe!!!!!![/QUOTE] Masz info na PW.
 7. Młoda chwyta za serce. Może jakieś lepsze zdjęcia dałoby się zrobić? Zawsze ludzie w ogłoszeniach jednak na to patrzą. Myślałyście żeby ją ogłosić np. też na Kraków? Nie jest to aż tak daleko.
 8. skrzeli

  Barf

  [quote name='motyleqq']dokładnie ;) i na pewno chęć wciśnięcia psu papki nie jest warta głodzenia go przez kilka posiłków[/QUOTE] Bez przesady to żadne głodzenie - zabiedzony nie jest, więc ma zjeść co mu daję. Gdyby był głodny to by jadł, a że jest widocznie przeżarty to grymasi. Dla mnie papka w barfie to punkt obowiązkowy w diecie i tego się trzymam. To są naturalne witaminy i w tej formie mają je mieć podane. Nie będę uzupełniać diety czymś innym bo piesek grymasi. Ma wskazanie medyczne, by ją zjeść i papka ma być zjedzone. Problem zresztą definitywnie znikł po początkowych strajkach, wi
 9. skrzeli

  Barf

  Jak nie zjedzą kilku posiłków to im papka warzywna wejdzie :P. U mnie jeden pies też grymasił, ale się przekonał, że wyjścia nie ma ;)
 10. [quote name='Mary&Shena']Może miał na myśli, że jest czujny i szczeka w razie zagrożenia - nie napisał wcale, że to "idealny pies obronny", zaznaczył też, że nie do kojca.[/QUOTE] Akurat doberman to prędzej pies obronny niż stróżujący. Mi tam takie określenie się po prostu źle kojarzy i tyle. Psy stróżujące to głównie na wsi widać. Doberman to pies do domu, a nie do puszczania samopas po podwórku ;/
 11. [quote name='kontaktogloszenia']Anulka wizyta jest o godz.18... Wiesz mi tez się wydaje że Alfik widzi przynajmniej cienie,ale tego dowiemy się po wizycie. Jak był u mnie to wchodził w szyby i czasem się potykał,ale trudno powiedzieć ponieważ psiaki to bardzo mądre zwierzaczki i po prostu dobrze sobie radzą mimo swojego "kalectwa"...[/QUOTE] Psy radzą sobie bardzo dobrze z upośledzonym czy też minimalnym zmysłem wzroku. Mój radził sobie tak dobrze, że nie zauważyliśmy tego bardzo długo. Pies to pies - w pierwszej kolejności powinien u niego działać węch, a dopiero cała reszta. Niezależnie
 12. "Idealny pies do stróżowania..." - kto to pisał? To ma mu dać szansę na normalny dom? Wszystko mi opadło ;/
×
×
 • Create New...