Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Amber']O tym: [URL]http://stylingart.nazwa.pl/doberman/index.php[/URL] Na tym drugim się jakoś nie udzielam.


Aaaa tak widzialam to :evil_lol: Czego to nie wymysla... Tj teoretycznie jest to prawda ale czy ma to jakikolwiek wiekszy wplyw na zachowanie psa to inna sprawa. Potrzebne by byly rzetelne badania ;) Za to brzmi madrze, widac ze kurs zaliczony :lol:[/QUOTE]


Dałabyś lepiej linka do dyskusji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tj wydaje mi sie ze o to chodzilo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238291-Szukam-suchej-karmy-bezglutenowej-dla-psiaka[/URL] a nawet jak nie, to i tak jest to smieszne :diabloti:[/QUOTE]

Chciałam poczytać na dobermanim, bo nudy... Ale widzę, że wymagają rejestracji na większości ciekawych wątków... Fu fu fu.

Link to comment
Share on other sites

Ale z tą kukurydzą to serio nie czaję, czemu jest w większości karm, w tym super hiper ekstra karmach wege - działa to osobniczo i nie na każdego psa, jasne, ale kukurydza ogólnie może znacznie utrudniać choćby proces nauki czy zaburzać równowagę wyciszenia/pobudzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to wyglada na czysty marketing, szczegolnie lista karm polecanych lub nie przez jakies tam hamerykanskie stowarzyszenie, po ktorych piesek bedzie mily i spokojny.

[quote name='Czekunia']Widzę właśnie[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] normalnie zaszczyt czy cooo?[/QUOTE]
I to i to. I jeszcze bez dobermana (naturalnego tylko!) i bez checi szkolenia na poziomie IPO 3 nie masz co tam zagladac. No i oczywiscie mile widziane jest sprzedanie conajmniej 2 czy 3 psow i wymiana na lepszy model.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dla mnie to wyglada na czysty marketing, szczegolnie lista karm polecanych lub nie przez jakies tam hamerykanskie stowarzyszenie, po ktorych piesek bedzie mily i spokojny.


I to i to. I jeszcze bez dobermana (naturalnego tylko!) i bez checi szkolenia na poziomie IPO 3 nie masz co tam zagladac. No i oczywiscie mile widziane jest sprzedanie conajmniej 2 czy 3 psow i wymiana na lepszy model.[/QUOTE]

eee... To nawet nie startuję... Nie spełniam żadnego z kryteriów:-(

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, co innego przemyślenie sposobu żywienia psa jako wzmocnienie załóżmy efektu szkolenia czy terapii behawioralnej, a co innego obiecywanie złotych gór, bo to ostatnie to oczywiście marketing. Z drugiej strony można trafić na takie kwiatuszki: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/yarrah/yarrah_karma/31261[/url] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehe nie to zart byl :eviltong: Na takiej karmie to by zaczal przypominac szkielet po 2 dniach ;) Poza tym sama kukurydza, na nerwy mu to nie pomoże :shake: No i pies mimo, ze do wilka mu juz duzo brakuje, to jednak jest miesozerca i taki tez ma uklad trawienny.

Choc ja niedobra wczoraj np. dalam jamnicom na kolacje kasze gryczana z sosem z obiadu :diabloti: I juz sama nie wiem czy to dobrze czy zle robi na nerwy? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Hehe nie to zart byl :eviltong: Na takiej karmie to by zaczal przypominac szkielet po 2 dniach ;) Poza tym sama kukurydza, na nerwy mu to nie pomoże :shake: No i pies mimo, ze do wilka mu juz duzo brakuje, to jednak jest miesozerca i taki tez ma uklad trawienny.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=20242594"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG] Odpowiedz z cytatem[/URL]
[B]Choc ja niedobra wczoraj np. dalam jamnicom na kolacje kasze gryczana z sosem z obiadu :diabloti: I juz sama nie wiem czy to dobrze czy zle robi na nerwy? [/B]:evil_lol:[/QUOTE]

Ty mała głupia lesbijko!Nie stać cię na DROGĄ KARMĘ i DROGĄ KOLCZATKĘ!!Jak możesz TAKIE coś dawać psom.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja Zu zawsze wrzucam do michy np. fasolkę szparagową z miksów warzywnych :siara: A ostatnio pies jadł mielonego z sosem pomidorowym i ziemniakiem, bo się matula rozpędziła i mi nałożyła porcję jak dla smoka :roll: Ale ćśśśś :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ty mała głupia lesbijko!Nie stać cię na DROGĄ KARMĘ i DROGĄ KOLCZATKĘ!!Jak możesz TAKIE coś dawać psom.:evil_lol:[/QUOTE]
Do lesbijki to mi dalej niż tobie :diabloti: Ale z resztą się zgadzam. No kmiot ze mnie :(

[QUOTE]Ja Zu zawsze wrzucam do michy np. fasolkę szparagową z miksów warzywnych :siara: A ostatnio pies jadł mielonego z sosem pomidorowym i ziemniakiem, bo się matula rozpędziła i mi nałożyła porcję jak dla smoka :roll: Ale ćśśśś :diabloti:[/QUOTE]
Nie wiesz, że pieskom nie można dawać ludzkiego żarełka bo eksplodują w nocy powodując pożary? :shake: :lol:

Btw czy ja tu gdzieś pisałam o burakach? :placz: Pozdrawiam czytających :loveu:

Jeden wątek na forum zamknęli, jaka szkoda - ale przynajmniej jakieś ożywienie weszło po jednym smętnym "gratuluje" raz na tydzień.

Edited by Amber
Link to comment
Share on other sites

Chyba bąka... Po tej zupie :lol:

Dobra to teraz powiem coś jeszcze... Jari dostał do Gastro też trochę sosu z obiadu... :diabloti: Proszę! Niech ktoś pierwszy rzuci kamieniem! :evil_lol:

A już na serio, serio to chyba się Jariemu trochę poprawiło po tym zmielonym siemieniu lnianym, które podaje 1x dziennie do karmy po łyżeczce. Co ciekawe po glucie miał sranie, a po zmielonym jest w porządeczku :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dlatego bullki też się powinno kopiować :evil_lol: Kiedyś wklejałam tu fotkę kopiowanego bulla ;)

Ja pier... na sralniku sobie rodzinka urządziła pokaz fajerwerków, strzelając takimi kulkami z rurki prosto nad naszymi uszami. Oczywiście na mój komentarz, że to chyba nie miejsce na takie zabawy i że sylwester był wczoraj, nie usłyszałam odpowiedzi :p[/QUOTE]


nie daruje ci tych słów,
spójrz w swoje majtki to zobaczysz co jest zasrane

nie chodziło mi o ten tekst tylko ten ponizej tego postu

Edited by jacmih04
Link to comment
Share on other sites

[quote name='RPG']Temat juz wyczyszczony , no ale w koncu jesli co niektorzy moderatorzy tez sie tak pozbywaja psow nie pasujacych to co sie dziwic , chyba ja nie pasuje jednak do forum sprzedajacych niepotrzebne przedmioty .
Twoje splodzone madrosci tez sa usuniete bo nijak sie widac sie maily .
A ten za przeproszeniem zasrany owczarkowy hodowca to fajne szczenieta splodzil , widzialam zdjecia , marne to jak owczarki z chlewika u moich wiejskich sasiadow , kurde najgorzesz , ze to smieszne nie jest calkiem ale to zupelnie i w ogole .
Bym zaklela siarczyscie .

.[/QUOTE]


nie daruje ci tego co napisałas o mnie , przesadziłas i to fest
wszystkie twoje wypowiedzi w moją strone mam na dysku , to ze bylas chamska sama sie przyznałas teraz w tej dyskusji
dobra rada teraz , spójrz w swoje majtki , tam zobaczysz co jest zasrane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jacmih04']nie daruje ci tego co napisałas o mnie , przesadziłas i to fest
wszystkie twoje wypowiedzi w moją strone mam na dysku , to ze bylas chamska sama sie przyznałas teraz w tej dyskusji
dobra rada teraz , spójrz w swoje majtki , tam zobaczysz co jest zasrane[/QUOTE]

I to też :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

A już na serio, serio to chyba się Jariemu trochę poprawiło po tym zmielonym siemieniu lnianym, które podaje 1x dziennie do karmy po łyżeczce. Co ciekawe po glucie miał sranie, a po zmielonym jest w porządeczku :p[/QUOTE]

Mówiłam, że jest dziwny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...