Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam udało mi się zlokalizować adres wątku. Dziś pojawiły się wyniki badań krwi Azy. Mała ma anemię, kłopoty z nerkami, stan zapalny. Wet stwierdził, że dawno tak zaniedbanego i niedożywionego psa nie widział. Aza dostała antybiotyk, ma też lek na nerki. O sterylizacji na tę chwilę nie ma mowy bo jest za słaba. Wyczesałam ją (miała kołtuny z sierści za uszami i w pachwinach, czarne ślady po pchłach, brzuszek cały brudny) i wykąpałam. Ma niesamowity apetyt, bawi się z psami, przynosi mi zabawki, myślę, że jest szczęśliwa. Zastanawiam się co to za wet tak się nią zajmował, że badań nie zlecił wcześniej (nasza wet złapała się za głowę że pies w tym stanie musiał 1,5 miesiąca czekać). Sama Aza nie odstępuje mnie na krok z pieskami ok z kotami też tylko smutno jej że nie chcą się bawić.

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki chcę 20 zł przelać na Oskarka z tego watku, on bardzo potrzebuje pomocy, nie będę szybko rozporządzała kasą, nie zginie u mnie, a tyle bidulek jest:(mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190426-Konieczna-nast%C4%99pna-operacja-wi%C4%99cej-%C5%9Brutu-w-ciele-Oskara%21-D%C5%82ugi%21-Pom%C3%B3%C5%BC-Oskarowi%21%21%21/page63"]http://www.dogomania.pl/threads/190426-Konieczna-nast%C4%99pna-operacja-wi%C4%99cej-%C5%9Brutu-w-ciele-Oskara!-D%C5%82ugi!-Pom%C3%B3%C5%BC-Oskarowi!!!/page63[/URL]
będę wklejała wątki..jak ktoś potem zgłosi jakiś protest, wtedy ładnie przeproszę:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda-Aza']Witam udało mi się zlokalizować adres wątku. Dziś pojawiły się wyniki badań krwi Azy. Mała ma anemię, kłopoty z nerkami, stan zapalny. Wet stwierdził, że dawno tak zaniedbanego i niedożywionego psa nie widział. Aza dostała antybiotyk, ma też lek na nerki. O sterylizacji na tę chwilę nie ma mowy bo jest za słaba. Wyczesałam ją (miała kołtuny z sierści za uszami i w pachwinach, czarne ślady po pchłach, brzuszek cały brudny) i wykąpałam. Ma niesamowity apetyt, bawi się z psami, przynosi mi zabawki, myślę, że jest szczęśliwa. Zastanawiam się co to za wet tak się nią zajmował, że badań nie zlecił wcześniej (nasza wet złapała się za głowę że pies w tym stanie musiał 1,5 miesiąca czekać). Sama Aza nie odstępuje mnie na krok z pieskami ok z kotami też tylko smutno jej że nie chcą się bawić.[/QUOTE]

[B][COLOR=purple]Witam Pani Magdo!!![/COLOR][/B]:loveu::loveu:
Matko, nie myślałam, że z Azą aż tak niefajnie.:shake:
Dobrze, że ma zrobione badania...
Bardzo proszę, niech Pani nas informuje na bieżąco co u Was słychać.
I proszę uścisnąć dziewczynkę mocno.
Dobrze, że przynajmniej humor jej dopisuje.
Cieszę się, że mała jest u Pani. Bardzo.

[B][COLOR=darkred]Shaniu [/COLOR][/B]- jeżeli inni darczyńcy Azuli się zgodzą prosiłabym też o przelanie jakiejś kwoty Nutusi - dla jej chorej i bardzo dzielnej Toscanki.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli o mnie chodzi wolałabym żeby pieniążki powędrowały do bardziej potrzebujących (aczkolwiek bardzo dziękuję:lol:) Azunia większą część leków ma już kupioną, zostały nam jeszcze jutro badania moczu i kupki oraz zastrzyk (kontynuacja kuracji przeciw nużycowej), kolejna dawka antybiotyku ale myślę że damy radę:lol:. A inne pieski na pewno potrzebują pieniążków.. Myślę, że tak byłoby najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda-Aza'](...). Dziś pojawiły się wyniki badań krwi Azy. Mała ma anemię, kłopoty z nerkami, stan zapalny. Wet stwierdził, że dawno tak zaniedbanego i niedożywionego psa nie widział. Aza dostała antybiotyk, ma też lek na nerki. O sterylizacji na tę chwilę nie ma mowy bo jest za słaba. Wyczesałam ją (miała kołtuny z sierści za uszami i w pachwinach, czarne ślady po pchłach, brzuszek cały brudny) i wykąpałam.(...)Zastanawiam się co to za wet tak się nią zajmował, że badań nie zlecił wcześniej (nasza wet złapała się za głowę że pies w tym stanie musiał 1,5 miesiąca czekać).(...).[/QUOTE]
Z góry przepraszam, ale.....daleka jestem od osądzania kogokolwiek, ale chciałabym poznać opinię i drugiej strony...

Link to comment
Share on other sites

Ze swojej strony mogę tylko zacytować to co napisałam do Pani Magdy jak dla mnie tyle. Nie będę udowadniała, że nie jestem wielbłądem. Wiem w jakim stanie przyszła do mnie Aza i wiem w jakim stanie ode mnie wyszła i tyle.
"Pani Magdo, nie ukrywam, że jestem odrobinę rozżalona Pani wpisem na dogomanii. To nie jest tak, że wet nie zlecił badań, ale w stanie w jakim była Aza wiadomo było, że wyniki muszą być złe. W sytuacji gdy dysponuje sie cudzymi pieniędzmi, których w dodatku brakuje każda decyzja jest bardzo dobrze przemyślana aby ktoś nam nie zarzucił niegospodarności. Dla mnie priorytetem było doprowadzenie Azy do stanu chociaż dobrego, ona gdy była znaleziona nawet nie chodziła tak była osłabiona, dlatego najważniejsze było to aby nabrała sił i to wydaje mi się zostało osiągnięte, potem wyszła nużyca i kolejne problemy. Pewnie gdyby Aza była u mnie dłużej również i te badania były by zrobione ale publiczne ocenianie innego człowieka tylko mając szczątkowe dane wydaje mi się nie w porządku. Oczywiście wet mógł zlecić cały komplet badań ale kto miał za to zapłacić? To nie były badania ratujące życie Azy. A zdjęcia chętnie obejrzę i cieszę się, że Aza w dobrym nastroju.
Pozdrawiam Ulka"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...